0 oy
380 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
...............??????????................

19 Cevaplar

0 oy
(12,504 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

1.5 yıl kızım.dogmadan önce  geri çekilme ile.korunduk olmadı 

Kızımın 15 aylıkken  geri çekilme ile hamile kaldım ki hiç ihtimal vermiyorduk  :ermm:

Bebeğim doğunca çift prezervatif olacak diyorum en garantisi :)

-Reklam-
0 oy
tarafından

Ay canm çok korkunç bir durum benim kızım da 7 aylık hamile olursam kafayı yerim herhalde :D ama yine de kabullenirim . Zor olur evet ama ikisi beraber aradan çıkar

tarafından
Sus kız bir tane daha yap
(462 puan) tarafından
İkisi beraber aradan çıkar çok güldüm  sabah sabah saol inanki iyi geldi:)))
Oğlum 3 yaşına girmek üzere  kızım 11 aylık   ikincisi el bebek gül bebek büyüyordu olan ilk çocuğa oluyor ilgi  yok kendi halinde büyüyor diyebilirim
(3,895 puan) tarafından
Cupcake O dedigin öyle kolay değil sen bir ikinciyi doğur anlarsın. :)......
tarafından
Ay kız istemem ikinci . Ama bilirim zor olduğunu diyorum ya zor olacak ama aradan çıkmış olacak :D
(3,895 puan) tarafından
İnşallah bende ileride aradan çıktı diyebilirim.
0 oy
(12,759 puan) tarafından
Kaç gün geçti ☺️
(3,895 puan) tarafından
2 gün
(12,759 puan) tarafından
Kaza kurbanı olabilirsin kuzum ☺️
Soğan suyu felan içme Allah korusun varsa düşmeye neden olabilir
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sus kız.Öyle deme.
0 oy
(4,854 puan) tarafından
Adet olmanın yolu var ama ya gebeysen bebek düşer Allah muhafaza 
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun 
(3,895 puan) tarafından
Kız inşallah yoktur diye dua etsene.
tarafından
Allahın işine karışılmaz ki
0 oy
(570 puan) tarafından
Her ay bu korku ya benim 6 günüm geçti  6 gün sonra adet oldum çok şükür oğlum daha 5 aylık her ay bebek bekler gibi âdet olmayı bekliyorum
(3,895 puan) tarafından
Aynen.Yoktur insallah dua et.
0 oy
(31 puan) tarafından
Her ay bu korkuyu yaşıyorum 
0 oy
tarafından
Canim test yapsana varsa kesin cikar 2 gun gecikmissin.kafan rahat olur yoksa
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı cnm 

Test yapsana 
0 oy
tarafından
Benim kizimda 90 gunluk 40 dan sonra 25 gun  sonra birgunluk kanamam oldu adet oldum sandim namaz kilmayinca kaynanam adet mi oldun emziriyorsun nasıl oldun falan dedi sonra herkes gec oluyormuş fena sırt agrım var bide gecen hamileleigimde eşimden midem bulaniyordu dün akşamda oldu ödüm kopuyor t musait oldugumda test alacam ama cok korkuyom insAllah sende bende degilizdir Rabbim dileyenlere versin bizde bunları biraz büyütelim
(3,895 puan) tarafından
Amin.
0 oy
(7,549 puan) tarafından
Kekik rezene filan iç
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Kekik suyu iç ilk gebelik geliyor akla ama stres hava bile etkiliyor 
0 oy
(340 puan) tarafından
Valla Allah verirse vardır bi hikmeti çocuk bereketiyle gelir.benim 4cu yolda hiç pişman olmadık sukur kendimiz istedik seviyorum çocukları berektir çocuk Rabbım olmayan herkese nasip etsin inşallah 
(3,895 puan) tarafından
Allah bağışlasın bnm var inşallah Allah olmayana versin.
0 oy
tarafından
Bende ayni durumdayim test yaptm negatif ama hala olmadim. bnm baya gecikti 7 gün fln :(
(3,895 puan) tarafından
Çok stres yapiyoruz o etkiliyor. :(:(
tarafından
İnşallah ondandır ya
0 oy
tarafından
Canım olursun sıkma canını benimde 2 gün geçti oldum çok normal hiç olmadığımda oluyordu 
(3,895 puan) tarafından
Agrim var.Birde duzensizligim var ben cok korkuyorum cok stres oluyorum.Son dogumum beni bitirdi yine aynı şeyleri yaşamak istemiyorum.
0 oy
tarafından
Test yap ya da kan ver ondan sonra ilaç fln kullan cnm varsa bebeğe yan etki yapar ya da düşüğe sebep olabilir 
(3,895 puan) tarafından
Düşük mü yaptin? Geçmiş olsun.
tarafından
Düşük yapmadım da cnm 3 ay boyunca adet olmadım test yaptım testlerde çıkmadı 3 ay boyunca kan verdim kanda çıkmadı gebelik gözükmedi doktor da adet söktürücü yazdı kullandım meğersem 13 haftalık hamileymişim hapın yan etkisi oldu bebekte böbreklerine zarar vermiş şuan iki böbreği de normal böbrektn büyük tedavi görüyoruz doktor engelli ya da hastalıklı doğar gel alalım demişti aldırmadım şuan 2.5 yaşında
tarafından
Maydanoz suyu fln içmiştim en son soğan suyu kaynattım içecektim içimden Bi ses içme dedi Bn bunu içemem dedm içmemiştim
(3,895 puan) tarafından
Çocuğun inşallah sağlıklıdır kiyamam yaa ..
tarafından
Buna şükür cnm hayırlısı buymuş
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Bunu daha önce yaşadım günüm iki gün gecmisti:D10 tane test yaptim resmen bazısı silik bazı hiç çıkmadı sonuç değildim stresten olmamisim meğerse bende istemiyorum artık inşallah değilsindir canım insallah

(3,895 puan) tarafından
İnşallah yaa .. .
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Bebeğin daha küçük adet düzensizliğin yokmu canım benimde öyleydi korktum açıkçası ya vallahi hakkın hayırlısı olsun yani dikkat et yinede ve bence test yap benimde gecikti adetim test yapucaktim işte dedim Allah'ım hamile değilsem sadaka vericem çünkü oğlum küçük suanlik erken daha çok şükür şimdilik birşey yok ama bende çok korkuyrm valla prezervatif kullanılmasina rağmen hamile kalan arkadaşım var düşün artık Allah nasip etmişse bir şekilde rahme gidiyor sperm
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Adet düzenligim var cnm.2 ay once geç adet oldum gecen ay erken adet oldum bu ay agrim var olmadim.
(2,671 puan) tarafından
Adet düzensizliği olabilir ya korkma canim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 101 göst.
8 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seymaak1 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 114 göst.
22 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Nazife (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 210 göst.
13 Ocak 2022 Diğer kategorisinde seraps (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 192 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Gul karaaa (782 puan) tarafından soruldu

374,716 soru

11,208,562 cevap

34,515 kullanıcı