0 oy
58 göst.
Diğer kategorisinde (46 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba ben yaklaşık 3 ay önce hap kullandım bir kutu bitirdim sonra bilemeden ikinci kutuya hemen başladım ara verilmesi gerektiğini sonradan öğrendim o ay benim reglim çok uzun sürdü bende ikinci kutuyu zaten hemen bıraktım o aydan beri hep ayda iki kere regl oluyordum düzeni bozdugum için düzene girmediği için iğnede vurulamiyordum ve geri çekilme ile korunuyorduk bu ay hiç regl olmadım ne ilkini neden ikincisi olmadı sadece 2 gün falan kahverengi şeklinde bir akıntım oldu dün asıl regl gunumdu onuda olmadım acaba düzensizliğe girdiği için mi böyle oluyor yoksa hamile kalmış olabilir miyim kan verdim şuan sonuçları bekliyorum zaten ama merak da olunca sormak istedim lütfen cevaplayacak arkadaşlar bir ön yargı ile yaklasmasin 

1 cevap

0 oy
(2,486 puan) tarafından
Düzeni bozmussun canım ondan dolayı olmuş 
(46 puan) tarafından
Eğer öyleyse bu aydan sonra düzene girer artık heralde
(2,486 puan) tarafından
Evet girer ama düzenli kullanmaya özen göster bu defa adetin ilk günü başla hergun aynı saatte iç hapını bitince 7 gün ara 8. gün tekrar başlanır
(46 puan) tarafından
İğne vurulmayi düşünüyorum artık çünkü hep saatini kaçırıyorum küçük bı kızım olunca
(2,486 puan) tarafından
3 aylık sa kesinlikle tavsiye etmem kanaman ya hiç bitmez ya tamamen kesilir tecrübeli olarak konusuyorum
(46 puan) tarafından
Hadi ya :(( ücretli yapmaları da çok kötü oldu
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 76 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Gamzeli_1 (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 85 göst.
29 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lazina54 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 35 göst.
18 Mart 2023 Aile kategorisinde Lazina54 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 104 göst.
14 Aralık 2022 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu

381,224 soru

11,412,480 cevap

34,956 kullanıcı

...