+1 oy
552 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar benim gbi orayi kiler olarak mi kullaniyirsunz:Ddger banyoyu kullaniyiruz gelen diyir bosalt orayi kullan daha kucuk ve cok cabuk temizlenir dger banyom daha büyük orayi kullanıyorum ben hem ebeveyn banyosunsa kucuk giyinme yeri ve rafli dolap yapmislar şişer diye çekiniyorum 

34 Cevaplar

0 oy
(4,171 puan) tarafından
Ayy deli misin valla herkes çok haklı orayı kullan diğer banyon kalsın tertemiz ne güzel acil misafir gelir Bi şey olur hep temiz olur banyo keşke evimde olsaydı normal banyoyu sürekli temizle sil derdi olmazdı en azından 
tarafından
Valla bu dediklerinin hepsini yapiyor sil topla temizle sürekli ama arka bonyo sonucta kimse yatak odasina gitmyor degilmi
(4,171 puan) tarafından
Yani Bi komsun kahveye gelse normal banyona gidip elini yıkayabilir ama ebeveyn banyona gitmez canım orası o an kirli bile olsa senin için sorun olmaz en azından
tarafından
Evet haklisin canm da ya o esyalarj nereye simistravam :D
(4,171 puan) tarafından
Bul Bi yer artık canım :))
-Reklam-
0 oy
(5,366 puan) tarafından
Var banyo olarak kullanıyoruz üst kat komşum kiler yapmış
tarafından
Bende bos esyalarimi koydum
0 oy
(481 puan) tarafından
Bizim var ama bataryaları takılmamış o yüzden mecbur kiler gibi kullanıyoruz 
tarafından
Batarya ne kiz fiskiyeli başlık tan mi bahsediyirsun
Benm herseyide hali hazrda ama dger vanyo daha geniş petegi var sicak oluyor hamam gbi
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Olsa kullanirim :D bizim banyo yatak odası tarafında normal tuvaletin orda genisletilecek yer var ama masraflı biraz bi gün 10 20 harcamayı göze alirsam orayi banyo yapicam diğeri de ebeveyn banyosu olacak

tarafından
Kiz valla oule yapacagina hali hazrda bi ev al ben 7 yildr kiradaym daha 3.5 aydir ev aldim sifir aldim cok şükür gönlüme göre allah isteyen dileyen herkese versjn biz ev aldiktan sonra ev uçtu ya tam zamaninda kiralardan kurtuldum hamdolsun
(1,621 puan) tarafından
2 yıl önce aldık kız burayı satarsam bura gibi bulmam mümkün değil olduğum yere göre geniş özellikleri falan iyi yani yapmak bana daha mantıklı 20 harcayıp yapsam evin ederine 30 ekler :D  tlc yi çok izliyom yapılacak yer olsun bana acayip hevesliyim bu konuda
tarafından
Haa o zamn yaotr canm ilerde bende sikilsam yaptririm tabi olmesek allah bze ömür verirse
0 oy
tarafından
90 metre kare evde nerdeeee ebeveyn banyosu normal banyom 2 kişi yan yana durmuyor 
tarafından
Allah gönlüne göre versin hayrlisiyla tabi
tarafından
Kiracı olunca öyle olur
tarafından
Bsey olmaz canm sabret bende 7 yil kirada kaldim hemde maddi hicbir sikintimz yokken esim eve yatirim yapmiyordu diyordu ne gerek var cok şükür 3.5 ay oldu alali artik bosanacaktim neler cekmedim bu ev yüzünden ya
tarafından
Güle güle otur inşallah valla biz maddi konuda sorun yaşıyoruz hemde çok büyük sorunlar
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Olsa ben kullanırım öyle depo yapmazdım ☺️
tarafından
Guke güle alin ve gule gule kullansin prenses :)
(13,099 puan) tarafından
Sağolasın canım iki oğlun mu var ☺️☺️☺️
tarafından
Evet canm bnm allah bagislasin bize
(13,099 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım ❣️
tarafından
Amin seninkinide canm
0 oy
tarafından
Trabzon da var kiler olarak kullanıyorum canım çünkü gurbetteyim gelen annem babam ayda yılda bir ablam
tarafından
Yanliz degilmisim iste
0 oy
tarafından
Yeni aldığımız evde var bizde kiler yapmayı düşünüyoruz iki banyo gerek yok nnce
tarafından
Valla canm aslinda haki hazrda omsa daha iyi kalici bi misafir olsa özel kendi banyonda rahat banyo yapabilirsin o avantaji güzel
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Keşke olsada banyo olarak kullansam.
tarafından
Insallah rabbim en guzellerini nasip eder sana
0 oy
(367 puan) tarafından
Benim var kutu gibi küçük çeşme fln takılı değil güneş enerjisi lazm yaptıramadk daha o yuzden fazla eşya ıvır zıvır koyarım yazında turşu koyarım 
tarafından
Bende supurge vileda  kova mobilya ne varsa koymusu. :D
(367 puan) tarafından
Kullanmıyorsan koy canm böylede iş görüyor ama tüm fazlalıklar orda ilerde ihtiyaç duyduğunda kullanabilrsin
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Bizim bina komple anlaşip ebeveyn banyosunu dolap gibi yapmişlar. Benim onceki oturdugum yerde yan komşum kiler gibi kullaniyordu ama onun üst katı banyoyu normal kullaniyormuş. Nasil olduysa üst kattan aşağıya su sizmiş. Yan komşumun tum eşyalari su içinde kalmişti. Dikkat et yani üst katin kullaniyorsa risk var. 
tarafından
Valla karikoca ogretmnler gencler yeni evli gbiler kullaniyir olabilirler bizim site daha yeni tesisatjnda sikinti var zaten ilk geldim ust katjn tuvaletinden bizim tuvalete su sizdi iyy iğrenç allahim nasil temizledim deliye dkndum ertesu gun yaptırdılar
(13,923 puan) tarafından
Bence kullaniyorlardır. Bizimkide yeni evdi ve tesisatı biraz sorunluydu. Sizde de sorun varsa daha fazla dikkat et.
tarafından
Oyle yapacam canm esualari cikaracam neokur ne Olmaz
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ebeveyn banyom yok olsa kullanirdim canim.
tarafından
Bakacam esyalarimi sikistiracak bi yer bulsam kullacagim
0 oy
tarafından
yok ama olsun cok isterdim ve olsa direk orayi kullanirim..
tarafından
Insallah gonlunce hayrlisi olur
tarafından
amin hepimizin
0 oy
(695 puan) tarafından
Ewet war ama kışn kullanamiyorm petek falan yok buz gibi yazin kullaniyorm
tarafından
Benmde petek koymamışlar oraya hangi mantikla oraya giyinme yeri dolabini felan yapmislar petege yer brakmamislar
(695 puan) tarafından
Cok sacma yapmslr sanki banyo değil balkon o kdr soguk ki
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Benim yok ama kuzenimin evinde vardı. Diyorki odayı batırıyor. Su içinde kalıyor oda. İster istemez kirleniyor dedi. O da orayı komple çamaşır suyuyla temizleyip ardiye yapmış. Evdeki ıvır zıvır ne varsa oraya koymuş. Kalabalığı kaldırmış yani ki bencede mantıklı
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Ebeveyn banyosunu kullanıyoruz banyo olarak. 
(1,580 puan) tarafından
Bizde de giyinme odasından ebeveyn banyosuna geçiliyor. Evin geneli iyi ısınıyorsa havlupan olmasa bile çok soğuk olmaması gerek aslında.
tarafından
Benmdr seninki gbi canm yok cok saguk degil yayak odasinin icjnde merkezi sistem ev sicak ama cocuklar icin soguk olabilir bize gire normal yani
(1,580 puan) tarafından
Zaten ebeveyn banyosu, çocuklar diğerine. :D
tarafından
Kiz o zamn ikisi beraaber kirlenecek ya gerek yok heoimiz buyukte devam :D
(1,580 puan) tarafından
İyi de o zaman ne anlamı var 2 banyo olmasının ? :D birini kullanmayacaksanız yani. Gerçi siz zaten kullanmıyormuşsunuz ama yani normalde ebeveyn banyosu bence çok daha konforlu.
0 oy
tarafından
Ebeveyn banyomu sadece eve bırısı geldıgı zaman kullanıyorum onun harıcı bos bos duruyo oyle
tarafından
Zaten en cokta kalici bi misafir gelse avangajli oluyorsun
tarafından
Aynn oyle canm
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Sirf bu yuzden evi degistrmek istiyoruz. Cunku tek wc yle saatlwrce esimi bkliyoruz. 
tarafından
Hahahaha kiz esjn saaylerce ne yapiyor wc de benm klozet var banyoda kullanmiyiruz strec film yapmışım ki kimsede gitmesjn midem kaldirmiyor daha sifir 3.5 aydr gelmisim asla brakmadim kimse otursun yeni posetinden soktjm yikadm tekrar strecledim :D
(11,217 puan) tarafından
2 haftada bir sacini keser. Illa kndi kesecek. Ve biz kizimla saatlerce onu bkleriz. Simdi ev bakioz en buyuk kriterimiz cift banyolu olmasi :)
tarafından
Hahahah allah gönlüne gire versin canm :D
(11,217 puan) tarafından
Amin sagol canim :)
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Kiler olarak kullaniyorum cok iyi oluyor:)
tarafından
Hahaha yanliz değilmişim
(7,654 puan) tarafından
Emin ol bizden cok var :)
0 oy
(4,222 puan) tarafından
Var cnm ikiside lavabolu ve dusakabınlı oldugu ıcın odamdakını kullanıyoruz, buyugunu hıc kullanmadık.. Temızlıgı cok zor oluyor 
tarafından
Bende büyüğünü kullaniyirum haki var surekli kaldr temizle ser gercekten zor benkide ikisde dusa kabinle hele o cam kabinleri temizleyene kadr canm cikiyor
tarafından
Bsey olmaz ama cok şükür ki evimiz var ve büyük allah isteyen herkese nasip etsin insallah ben iki balkonum var yayak odasininkini ayda bir yıkıyorum çünkü cok soguk on balkon cam balkon yapmışız orasi gene iyi bubyaz arkayida yapsam rahatlicam milletin pisligi hep icinde ilk geldigkmn 3.cu gnu test yapip atmislari sok oldum

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 365 göst.
0 oy
16 cevap 266 göst.
7 Mart 2024 Aile kategorisinde masalım0435 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
18 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (3,433 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 733 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...