0 oy
876 göst.
Aile kategorisinde (73 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar sildimm ya çok dolmuşsunuz neden acaba

13 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Ortada ölen bir bebek ve dünyası başına yıkılan bir kadın var ve siz halen o bunu demedi şu şunu demedi derdindesiniz, böyle zamanlarda birlik önemlidir başka şeylere bakılmaz herkesin acısı olmuş çünkü
(73 puan) tarafından
Zaten ben eltime alınmadım kaynanam görümcemelere alındım
(889 puan) tarafından
Bence de kaynana yada diğerleri demeliydi.sahsen benm eltimin de annesi vefat etti. onlar haber etti .bişey olsa derler, şöyle böyle olmuş haberin olsun bunu demek de yani ara sor aradaki aile bağlarımız kuvvetli olsun maksadinda.bende benim ailemde bişey olsa eşime derim eşim arar sorar baş sağlığı yada geçmiş olsun, tebrik olaylarını yapar .burdaki insanlar bir değişik.
(7,913 puan) tarafından
Burdaki insanlar bir değişik fln asıl değişik olan sensin herkes kendi düşüncelerini soyleyemez mi acaba neden saygı duymuyorsunuz anlamıyorum bence bana göre bunda bişey yok çok abartıldi o anki acıyla kimse dusunememis ne var bunda ben şahsen bana neden haber verilmedi diye dusunmem böyle bir konuda kadına üzüldüm şahsen acisina ortak olcagim halde buraya post açıyorsun bana haber verilmedi diye neyse ben başka bişey demicem
(889 puan) tarafından
Kadın beni arayıp söylesinler dememiş aradım konusunu bile acmamislar diyor .böyle bişey söylenmez mi .haber edilmez mi nesi unutulacak bişey
(7,913 puan) tarafından
Ee ozaman kocasıyla kardeşinin hiç mi arası yok onunda mi haberi yoktu demekki  aile bağları kopuk ben bunu anladım
-Reklam-
+3 oy
(4,089 puan) tarafından
Üzücü bi olay kötü olmuşlardır eşin konuşmuyor mu kardeşiyle 1 haftadır hiç mi aramamışlar birbirlerini seni geç bence kardeşler arasında bi uzaklık var bence zaten 
(7,913 puan) tarafından
Bak buda doğru artıladim
+1 oy
(12,958 puan) tarafından
Üzülmesin diyedir canım. Biraz acısı hafiflesin o zamana kadar diye düşündüler herhalde 
(73 puan) tarafından
Ama herkes biliyordu acıyı sevgiyi paylaştıkça çogalır artık bilmiyorum ya
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Aranızdaki muhabbeti bilmiyorum canım ama üzülmüşlerdir düşünememislerdir belki hemen olumsuz düşünme derim
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Canım üzücü bir olay sonuçta kadının acısını dillendirmek istememislerdir
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Yani bu çok acı bir olay belki de kimsenin aklına gelmedi bile sana söylemek 
0 oy
tarafından
Canım hemen kötü düşünme o moral bozukluguyla kimse dusunemeyebilir. Bende 24 haftalık bebeğimi kaybettim. O gün ağlamaktan yemedim içmedim uyumadım. Kimseyle konuşmak istemedim. Eltim telefonunu acmamisim diye bana tavır aldı halbuki onla alakalı bı durum yoktu
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Üzücü bir durum çünkü canm hatrlstmak istemmişlerdr bnde yaşadm o süreci çok zor oluyo Allahım sağlklıca tekrar nasip etsin 
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Bir düğünü yada güzel bir haberi söylememiş olsalar haklısın güzel haberler paylaşılır sevdiklerimizle. Ama kötü şeyler böyle böyle oldu diye haber verilmez ortada bir cenazede yok şu saatte kalkacak diye söylense. Bence alınganlık ediyorsun
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Aranızda ne geçti konuyuda bilmiyorum ama beni kim ne kadar dislarsa dislasin onun açısı var ve bende bir köşede onunla birlikte yaşarım o acıyı Rabbim evladiyls sinamasin kimseyi yengemin oğlu oldu bırak tlfonu eline almayı kadın yerinden kalkamadı kaç gün 
(73 puan) tarafından
Eltimin aramasını bekleniyorum görüncem kaynanam vs diyebilirdi.  Ki bende ona göre arayıp geçmiş omsun derdim
0 oy
tarafından
Olay ne ben kaçırdım görmedim
(73 puan) tarafından
Kız burası dedikodu yeri olmuş valla:-)
tarafından
Ya demin bir post gördüm hatta yeni yorum yaptım . Hanımefendi kuzeninin kendisine attığı ulturason görüntüsünü buraya atmış millet konuşmak için konuşuyor neler neler dönüyor
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Kaçırdım ben ya
0 oy
tarafından
Kaç yasindaydi okumdm o postu

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 133 göst.
+3 oy
28 cevap 654 göst.
0 oy