0 oy
131 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (247 puan) tarafından
Varsa nasıl yapılıyor nasıl içiyosunz

3 Cevaplar

0 oy
(3,096 puan) tarafından
Az önce ebru şallinin YouTube kanalından bitki çayları tarifleri izledim sen de bak istersen cnm 
(247 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(247 puan) tarafından
Yapan yok mu zayıflayan falan 
0 oy
tarafından
Valla bence bunlara hiiiiic gerek yok,ben tabagimi küçültüp evde squat yapıp ve 3 litre su içip 1 ayda 13 kilo verdim. Tabi bide akşam 4 ten sonra hicbisey yemedim. 
(247 puan) tarafından
Nasıl yaptın neler yedin anlatırmısın canım lütfen
tarafından
Tüm yemekleri yedim canım hiç kismadim ama dediğim gibi tabagimi küçülttüm. Ama minicik tabakri :D pilavı 1 kaşık koyuyordum çorbayı 4 kaşık falan. Ben kendi isteğimle 65 e çıkmıştım herkes çok yakistirdi verme kilo sakın falan dediler ama ben alışamadım,gören zaten ne 65i en fazla 56sındır diyordu o halime :)  4ten sonra hiçbir şey yemedim,ama günlük kahve içtim,kahve dediğimde latte,ben diğerlerini sevmiyorum çünkü. Yanına da çikolata da kek koydum. Acligimi o şekilde bastırdım, bide yine acikirsan 1 tane salatalık yiyebilirsin. Ekmeği hiç yemedim,sabah öğle akşam squat yaptım.
(247 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum kahvaltıda ne yedin mesela öglen yemek yedin mi kahveyle mi bastırdın
tarafından
Canım kahvaltida mesela patates kızartması varsa 10 adet yedim sadece, zeytin 4 5 tane yedim,peyniri minik kesip yedim. Domates salatalık yiyordum canım istedikçe aciktikca. Kahveyi sadece akşam 4 ten sonra içtim o da acligimi bastırsın diye. Onu içince acıkma hissi gidiyordu bende. Herkes kızardı neyin var da neyi vereceksin diye :D 65 ten 52 ye düşmüştüm eski halim 50 kiloydu ama sanki 56-58 daha yakışıyor diye az bişey almıştım tekrardan :D bu kadar oynamaya rağmen sarkma falan hiç olmadı çok şükür. Sonra da 58 kilo ile hamile kaldım çok şükür,şu an 68 im ☺️☺️ eşim diyor kilo aldım diyorsun ama maşallah hala aynisin,bebek doğunca göbek ister istemez inecek ve hoop sen eski halindesin diyo ☺️☺️ eşim en büyük destekcim çok şükür.
Bak sakın kilo alicam falan diye yememezlik yapma sana hepsi yakışıyor der sağolsun. Rabbim hepimizin evine huzur mutluluk daha da çok versin inşallah,eksik olmasın evlerimizden
(247 puan) tarafından
Tamam canım sağol benim eşimde çok destekçi Allah razı olsun bende 56 kiloyla hamile kaldım 70 le doguma girdim çıkınca tekrar 56 oldum ama emzirme döneminde acıktıkça yedim ve geri aldım o kiloyu birde sezeryan göbegi kaldı o yüzden rahatsız oluyorum herkes göstermiyorsun gayet iyisin falan diyor ama ben rahatsızım o yüzden vermek istiyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 168 göst.
24 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Trknkrc (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
3 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Efsun88 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 166 göst.
6 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 497 göst.
9 Temmuz 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,415 soru

11,857,983 cevap

35,956 kullanıcı

...