0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde (436 puan) tarafından
Kızlar yaklaşık bir haftadır sallanmadan uyutmaya ve uyku saatlerini düzenlemeye çalışıyorum. İlk bi kaç gün o kadar kolaydı ki resmen bebeğim bunu istiyormuş keşke daha önce yapsaydım diye pişman oldum. Hiç aglamadi diyebilirim. Ama son günlerde uykuya geçerken sürekli ağlıyor kucağıma alıp sakinlestirip tekrar yatırıyorum bazen kucağımda dahi sakinlesmiyor. Bu durum aramızdaki güven duygusunu zedeler mi ne yapacağımı şaşırıyorum yanlış mı yapıyorum pes mi etmeliyim yada başka bı yol mu izlemeliyim? Bu arada sallanarak uyurken de ağlardı yani sallamaya geri dönsem yada salla dur yöntemiyle uyutmaya çalışsam gene ağlayacak. Zamanla alışır mı dersiniz. Diş dönemimiz aynı zamanda ondan mı böyle yapıyor acaba ilk günler çok iyidi dediğim gibi sonradan neden böyle olmuş olabilir

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Vallaha ben etmedim bakalım şuan ağlıyor uyku saati geliyor 17 gün oldu ama halen ağlıyor.ara ilk günkü gibi değil ama yinede ağlıyor geceleri çok uyanıyor
(436 puan) tarafından
Sen nasıl yapıyorsun yatır kaldır yaparak mı
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Buyuk ihtimalle ondan yapıyo kuzum sabret alışır

Çok zor Allah kolaylik versin
(436 puan) tarafından
Gerçekten zor uykusu gelince geriliyorum bizi ne bekliyor diye inşallah düzelir zamanla
0 oy
(1,915 puan) tarafından
Dişten dolayı öyledir annesi. Normalde uyku eğitimi alan çocukların bile dış döneminde düzeni bozuluyormus
(436 puan) tarafından
İnşallah ondandır ya o zaman hiç pes etmeden devam edeyim nasıl olsa sallasamda ağlıyo
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Valla ben uyku eğitimi verdim. Her diş döneminde allak bullak oldu. O yüzden hiç kastirmadim. Diş döneminde bütün gece ayaktayız. Onun dışında uyuyor sabah kalkıyor
(436 puan) tarafından
Dişten midir diyosun bizimde
(1,072 puan) tarafından
Muhtemelen canım. Bebekler burnu tikaliykrnde çok uyku bölünmesi yaşıyor inada dikkat et
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Canım doğru yapıyorsun. Merak etme alışacak. Ben 5 aylıkken uyku eğitimi verdim şuan kendi uyuyor. Alıştı yani sıkıntı yok ama yeri geliyor bazen huysuz dış dönemleri olduğunda benim kızım bile yatağına koyunca ağlıyor alıyorum kucağıma sakinlestiriyorum sonra gene koyuyorum yatağına ağlamaya devam ederse hemen almıyorum yatakta sakinleştirmeye çalışıyorum seviyorum öpüyorum okşuyorum burdayım annecim diyorum gene olmazsa alıyorum kucağa bu şekilde devam ediyor canım yani anliycagin bazı dönemler böyle oluyor ama geçici merak etme. Pes etme sen yeterki. Ayağında da sallama birakmisken birak
(436 puan) tarafından
Çok sağol içim rahatladı hazır birakmisken geri dönmeyi hiç istemiyorum zaten öyle de ağlıyordu şimdi en azından biraz düzenimiz oturdu zamanla daha iyi olur inşallah dediğin gibi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 117 göst.
20 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Selcan123 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 309 göst.
25 Mart 2024 Aile kategorisinde Pakize333 (1,001 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 136 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 152 göst.
24 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Poine (105 puan) tarafından soruldu

379,120 soru

11,348,771 cevap

34,813 kullanıcı

...