0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde (7,740 puan) tarafından
Nasılsınız kızlar bebisleriniz kac günlük oldu biz bugün 94 günlük olduk 17 Eylül de doğum yaptım oğlumun adı ibrahim ikide kızım var 5 ve 3 yaşında 5 yaşında olan anaokulunda şuan 3 yaşında olan uyuyor bende ibrahim paşayı uyutmaya çalışıyorum 

Sizler neler yapıyorsunuz 

23 Cevaplar

0 oy
(2,679 puan) tarafından
2021 10 Eylül doğumlu oğlum :) 
(2,679 puan) tarafından
Cümlemizin canım.
Aranız nasıl nasıl gidiyor dönmeye başladı mı
(7,740 puan) tarafından
Iyi çok şükür benimki biraz hantal dönmüyor daha yeni ellerini keşfetti ablalarının saçını çekiyor  :)
(7,740 puan) tarafından
Seninki dönüyor mu canım
(2,679 puan) tarafından
Oyy yerim onu bende istiyorum kızımın saçını bir kez çeksin de bir daha karışmasın ona :) bir tarafına yeni yeni dönmeye başladı canım iki hafta önce de sünnet yaptık
(7,740 puan) tarafından
Maşallah allah askerliğini damatlığını da görmeyi  nasip etsin inşallah bizde 38 günlükken sünnet ettik

Benim oğlum da 2 haftadır kafasını kaldırıyor baya ama gerisi yok yavaş yavaş yuvarlanır da
-Reklam-
0 oy
(20 puan) tarafından
Benim alparslanim benimkiyle aynı bizde 17 eylül dogumluyuz gel gorki su 4 5 gündür gece ayrı gündüz ayrı deliriyorum resmen gece saat başı kalkıyor sabah 8 kalktı bu saat uyumamak için direniyor uyusa 10 dkya kalkıyor anne sütü alıyor sadece sürekli memede olcak wcye bile gidemiyorum hele bugün kafayı yedim babasını bekliyorum allahtan eşim anlayislida böyle atlatıyoruz yoksa zor.
(7,740 puan) tarafından
Allah yardım etsin inşallah benim oğlum doğduğu günden beri gece uykusu bilmez gündür iyi kötü idare ediyorum ama gece saat başı kalması çok zorluyor beni
0 oy
(20 puan) tarafından
Benim alparslanim seninkiyle aynı bizde 17 eylül dogumluyuz gel gorki su 4 5 gündür gece ayrı gündüz ayrı deliriyorum resmen gece saat başı kalkıyor sabah 8 kalktı bu saat uyumamak için direniyor uyusa 10 dkya kalkıyor anne sütü alıyor sadece sürekli memede olcak wcye bile gidemiyorum hele bugün kafayı yedim babasını bekliyorum allahtan eşim anlayislida böyle atlatıyoruz yoksa zor.

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 338 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 401 göst.
23 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ilaydarabioz (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 216 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Mervekrvl (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 323 göst.
20 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ❤ Çimen Gözlüm ❤ (7,098 puan) tarafından soruldu

380,051 soru

11,377,003 cevap

34,862 kullanıcı

...