0 oy
213 göst.
Diğer kategorisinde (983 puan) tarafından
Kızlar kaç öğün besleniyorsunuz? Neler yapıyorsunuz ben daha yeni başladım 72.600den 71 200e indim daha hedef 65 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hade bakalım bacım bol şans ⚘
(983 puan) tarafından
Sagol canm ya valla almak kolayda vermek zor
-Reklam-
0 oy
tarafından

• Bugün başladım canim 82 olmuşum:(hedef su anlık en az 15 en fazla 20 kilo vermek bakalım kaç ayda gidecek,bugün 12 ve 6 arası yemek yedim daha bisey yemicem şekersiz turk kahvesi içtim 1 litre kadar su içtim en az 2 ye tamamlamam lazım yatana kadar bide yarim saat falan yürüdüm.
tarafından
Sevemedim ben onu ya☺ ama bi şans daha verebilirim belki var mi bi tarifin☺
(983 puan) tarafından
Ben kakaolu muzlu yapiyorum cok guzel oluyo dene bence 1 bardak süt 3 kasik yulaf ezmesi 1 tatli kasigi kakao bunlari pisirip iliyinca icine yarm muz ezip koyuyorum cok guzel oluyo bazen yumurtanin icine de koyuyorum 1 kasik
tarafından
Yumurtada xok seviyorum da lapasini da dediğin gibi denicem vanim♥️♥️
(983 puan) tarafından
Dene bak guzel oluyo banada habet et
tarafından
Tamam canim dışarı çıkınca alacağım☺
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Gündüz 11 kahvalı 18.00 akşam yemeği 

.... 

Kalori kontrolü ve dengeli tabak yapıyorum. Biraz durukladı kilo vermem ama devam edecek inşallah. 
(983 puan) tarafından
Ara ögün falan yapmiyomusun ?
(5,132 puan) tarafından
Yapıyorum yazmayı unutmuşum

Çay kahve şekersiz 10 çiğ badem, fındık kaju kuruyemiş yiyorum. Ya da meyve o gün ne varsa be isiyorsam
(983 puan) tarafından
Bende meyve falan yiyorum yada yesil cay
0 oy
tarafından
3 ana 3 ara canım 55 e düştüm ama benim listem kilo vermek için değil kalorisi yüksek insilin direncimi düşürmek için 
tarafından
Ara öğünlerim de 1 meyve ama ölçüleri var bazıları yasak 1 galeta yanında vur bardak süt veya 3 kaşık yoğurt mutlkaa bir taneisn de kahve içiyorum aksma 9 daki ara öğünu yemuyorum canım tok oluyorum
tarafından
Boyunda iyiymiş baya zayıf gözüküyordur cnm. Geçmiş olsun
(983 puan) tarafından
Bende meyve falan yiyorum ara ogun olarak yada yesil cay
tarafından
Canım kilo değil işte direnç sorunum var malesef çok sağol.

Meyve yiyirsan süt iç peşine şekerini öldürsün
(983 puan) tarafından
Oyle yaparm canim sagol
0 oy
(119,168 puan) tarafından
kiz benide alin araniza yaa dogurup gelcem az bekleyin
gelcem bacim az kaldi
tarafından
Cnm sen kesin dogurunca hemen eski kilosuna dönenlerdensindir:)
(983 puan) tarafından
Saglikla kavus yavruna sonrasi kolay uykusuzluga hazirmisin kiz benim uykusuzluk icin gozum almiyo sanki ikinci bebeyi simdi alistim uyumaya
askim ben zaten uyunuyom sogudum uykudan ina gece 2 de yatsam 5 de kalkiyom
(983 puan) tarafından
Sen alismissn ya ben uykuyu seviyorum
0 oy
(2,679 puan) tarafından

Sabah öğlen yiyip birakiyorum genelde aç yatiyorum akşam aç da zor uyunuyor :D yeni başladım 5 6 gündür ama yediklerime aşırı dikkat edemiyorum şuan sadece 10 bin civarı yürüyüş yapıyorum.yuruyusy 15 gündür başlamıştın spor eklemeyi dusunuyorum

(983 puan) tarafından
Kendini cokta ac birakma bence sonra insanin gozu kiziyor vallah sonra daha cok yiyo insan
(2,679 puan) tarafından
Yok ya alisiyorum çok öğün yemekte hastalık doyurucu yemeye çalışıyorum önceden de yapmıştım. Bu şekilde azaltiyotum yemeyi anca. Su içiyorum bol.
(983 puan) tarafından
Bende 2 litre iciyorum eskiden daha cok iciyodum ama simdi icemiyorum zar zor 2 oluyo
(2,049 puan) tarafından
HOSMERIM kaç kilosun canm boyun kac
0 oy
(2,049 puan) tarafından
Hadi inşallah kiz,benimde suanlik hedefim 60 ,Aralıklı oruç şeklinde besleniyorum günde 2 ogun ,dukan detox suyunu da yapıp içiyorum şuan 69.87 yim bakalim artik 
(983 puan) tarafından
Insallah veririz ya ben normal 3 ogun yiyom ama az az
(2,049 puan) tarafından
Boyum 1.63 canm,ben nedense kahvaltımı ekmeksiz yapamıyorum 1 veya 2 dilim tam buğday ekmeği ile normal kahvaltımı yapiyorum 12 gibi akşam en geç 6 buçukta da akşam yemeğine ne pişirdiysem ondan yiyorum porsiyonumu küçülttüm sadece ve akşam yemeğinden sonra hiç birsey yemiyorum.senin boyun kaç tam 69 kilomusun
(983 puan) tarafından
71.200 canim boyum 1.70 onceden 68 kiloydum birden aldm bu ara
(2,049 puan) tarafından
Boyun varmış fazla kilolu durmazsin ama 60 olsan daha güzel durur dukan detoxs suyunu yapıp iç canm diyetine ilaveten ödem atiyor
(983 puan) tarafından
Bir ara 64tum ama o zamanda cok zayif duruyo kemiklerm cikmisti resmen 68 tam ideal benim icin 68e insem o zaman korumaya gecicemde az az veriyorum simdi
0 oy
(4,115 puan) tarafından

Hep beraber yapsak ya ben sabah dikkat ediyorum aksama dıyet kalmıyor:)dıkkat etsem cok guzel kılo veriliyor 10 kılo verdm suana kadar 

(983 puan) tarafından
Daha iyi yemegini yesin alissn valla istahi varsa ver yesin benmki istahsix
(4,115 puan) tarafından
Degısıyr cnm dıs zorluyor arada
(983 puan) tarafından
Zaman zaman degisiyolar ben yesin diye gozune bakiyorum valla
(4,115 puan) tarafından
Ben genelde corba veriyorm cnm besleyici oluyr, gunluk meyve, yogurt, yumurta yedirmeye çalışıyorum.. Senın kac aylık
(983 puan) tarafından
Haftaya tam 18 aylik oluyo bende herseyden yesin diye ugrasiyorum hep

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 286 göst.
22 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Esmosum (7,620 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 284 göst.
5 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mdbk (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 122 göst.
0 oy