0 oy
732 göst.
Aile kategorisinde (29 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Esim uygunsuz şeyler izliyor

10 Cevaplar

+1 oy
(9,618 puan) tarafından
Dalga geçiyorsun heralde bu kadar açık konuşulmaz 

Erkek misin yoksa ??
(9,618 puan) tarafından
Boşalmak, versem de yapıyor vermesemde vs. Biraz usturuplu yazabilirsin
(9,626 puan) tarafından
Valla ya insanda azcık utanma olmaz mı ya bizene kocan neyi nasıl napiyosa insan azcık üstü kapalı yazar eşim uygunsuz video izliyo aldatma olmadığını söylüyo siz ne düşünüyosunuz gibi sorabilir mesela
(9,618 puan) tarafından
Aynen canım
(29 puan) tarafından
Kusura bakmayın lütfen çocukla direk yazdim o yüzden teli vermiyor du da
(9,626 puan) tarafından
Eşin zaten sürekli izleyen bi tipmiş yani bu saatten sonra güzel dille de konuşsan dertte davransan anlamaz dinlemez ya böyle kabullenmek zorundasın yada imkanın varsa ayrılırsın yani iki ucu b.klu değnek  otur başını bekle de diyemiyorum ayrıl da diyemiyorum laftan anlamiyosa kendi haline bırak kendi pisliğin de boğulsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşinin isteğini karşıla tabiki yani insan neden eşiyle yapmak istemez ki 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Bana kızanlar olabilir ama bence de aldatmak değil. Ha biriyle mesajlasirsa bu aldatmaktır. Benim takıldığım nokta sizin bundan nasıl haberiniz oluyor ki?
(1,691 puan) tarafından
acik acik kadin diyor yapmak  istemediginde kocasida baska sekilde hallediyornus
(29 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hayir
(29 puan) tarafından
Anlmadım bende
0 oy
(1,691 puan) tarafından
neden istegini karsilamiyosun ki sende karsila ki yapmasin bu kadar basit olay red etmek dinen gunah
(1,580 puan) tarafından
Tamam edeyim. :)
(1,191 puan) tarafından
Evet dinen günah melekler lanet okur bu erkek içinde kadın içinde geçerli kölelikle alakası yok
(1,691 puan) tarafından
yok canim olurmu din konusu olsun yeterki hemen kadin kole olur ezilen olur
(712 puan) tarafından
Dinen gunah :) açıp acaba kuranın meailini okuyan varmi berfu sen zorlanirsin gülüm burda :)
(244 puan) tarafından
Kölelikle ne alakası var ya ilişki dediğin şey iki tarafında tatmin ve mutlu olmasıdır o zaman erkeklerde mi köle ayrıca kadının da kocanında birbirini reddetmesi kesinlikle günah
0 oy
(3,826 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Bu soruda her kafadan bi ses çıkar bence kararını sen ver 
(29 puan) tarafından
Hayir her gün istiyor ve ben yeni doğum  yaptım nasil her gün girebilrim ki
(3,826 puan) tarafından
Valla açıkçası ben burdaki yorumlara katılmıyorum herkws yazmış eşinin isteğini karşıla diye ama istemiyor olabilirsin herhangi bi sebeple bunda ne var . Yorgun olursun bisey olur zaten yeni doğum yapmışsın ben katılmıyorum diyen yok hiç çok afedersiniz de beyefendi kendini tutsun biraz kadın istemiyor diye illa kendine farklı arayışlara girmesin benim için esas değinilmesi gereken nokta burası senin istemeyesin değil
(1,580 puan) tarafından
@toprak08 kesinlikle haklısın. Müsait değildir, keyfi yoktur, canı istemiyordur. Bu ne kardeşim insanlar kölelik sanıyor evliliği galiba.
(3,826 puan) tarafından
Eşler birbirine anlayışlı olmaları gerekiyor her konuda olduğu gibi bu konuda da öyle... her neyse post sahibi karar versin ne yapması gerektiğine
0 oy
(961 puan) tarafından
Kendi fikrimce aldatmak değil, saygısızlıktır, kadın gururunu incitir ama sen beraber olmuyorsan da bu eşinin değil senin suçun kendi elinle itiyorsun. Eşim işi gereği yurtıdısına gider 6 hafta kadar ayrı kalırız bilirim nasıl rahatladıgını, garipsemem. Şuan hamileyim başlangıctan beri ilişki yasak yani 7 aydır ilişkimiz yok ama yanımdayken asla böyle birşey yapmaz. Eşinde değik kendinde suç ara neden istemiyorum, neden kendi ellerimle itip buna müsade ediyorum de
(961 puan) tarafından
Yorumumu düzeltiyorum yeni doğum yapmıssın eşinin anlayısla karsılaması lazım bu süreci
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Bence aldatmaktir. Bizde makine değiliz her istediklerinde verelim. İzleyerek boşalan insan karısına sarılarakta boşalır. Seni yormadan gelsin sarilsin. Hamile kalıyoruz, doğum yapıyoruz o zaman her boşlukta izlesinler. Eşimi reddetmem ama orta nokta bulmaya çalışırım.
0 oy
tarafından
Eğer rahatsızlığın yok ise sadece vermek istemedim o yüzden vermedim demek günahtır 
(1,298 puan) tarafından
Berfu yazdıklarını aşırı üzülerek okudum. Yanlış anlama seni kırmak istemem ama bu sözlerin çok tehlikeli Sünni oldugunu söyledin ama Allahın indirdiği ayetleri yasakları haramları günahları inkar eden dinden çıkıyor. Tanrım yazmışsın buda senı yaratan Allahın 99 isminde yer almıyor
(1,298 puan) tarafından
Ailende çevrende Müslümanlığa alamet bı hareket yok dıye bunu bu kadar guzelmiş gıbı yada gülerek anlatman da ayrı vahim. Cidden üzülmüyo musun? ben çok üzüldüm de
(1,580 puan) tarafından
Herkes kendi tercihini yapar bu hayatta ben mutluyum benim adıma üzülmenize gerek yok. :) ben sizin adınıza üzülmüyorum mesela.
Bu hayatta önem verdiğim değerler başka benim, hak yememek, kırıcı söz kullanmamak, yalan söylememek vs. Gibi. :)
(1,298 puan) tarafından
Bravo inşallah bu ameller senı cennete götürmeye yeter hayırlı akşamlar kardeşim ben vazifemi yaptım
(1,580 puan) tarafından
İyi akşamlar.
0 oy
(783 puan) tarafından
Yuh ya üstü kapalı olmuyor mu? Soruya gelirsek aldatma oluyor bana göre. Helali dururken karıların orasına burasına bakıp kendini rahatlatıyorsa eger ondan ne koca olur ne de insan. Ki yeminde ettirsen yapar çünkü Allah korkusu olan da yapmaz boyle bisey bunu bile bile cingar cikarmadiysan daha da bisey yapma otur yapmasini izle
(9,626 puan) tarafından
Sen az önce yazdığı şeyi görmedin canim hiçte üstü kapalı değildi
0 oy
tarafından
Çoğu erkek izliyor gidip::0: başkasıyla yaparsa aldatmış olur izlemekle aldatmak mi olurmuş hiç 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 402 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Betli (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 131 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Betli (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 968 göst.
0 oy
0 cevap 150 göst.

380,183 soru