0 oy
395 göst.
Diğer kategorisinde (0 puan) tarafından
Kızlar ben 3 yıllık evliyim esim bir defa aldatti ilk gebeligimde ve ogrendikden hemen sonra erken dogum yaptim ve suan icimde suphe car acaba nasl anlarim artik prof olmusdur yani cok asiri iyi oluyor bazen yani sasiriyorum bilmiyorum ne yapicam akil verin kizlar bana

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Elinde kanit yoksa hayati kendine zehir etme 
(0 puan) tarafından
Yemin ederim bu suphe beni bitirdi canım yanıyor artık yoruldum ya ölsün ya gitsin diyorum
tarafından
Ne desem bilemedim yasamadim Allah kimseye yasatmasin mumkunse psikolojik destek al
(0 puan) tarafından
Rabbim hic bir kimsenin yuvasini boyle imtihan etmesin cok zor bir durum yemin ederim
-Reklam-
0 oy
(7,924 puan) tarafından
Çok zor Allah yardımcın olsun. Telefonunu sürekli takip et.
(0 puan) tarafından
Telefonunu takip ediyorum eve gelince herseyi silmis oluyor
0 oy
(111 puan) tarafından
Bir kere aldattıysa artık prof olmuştur zaten. Büyük konuşmak istemiyorum ama birlikte yaşamanın da pek bi anlamı kalmaz artık. Kendinize saygınız olsun. Elimiz ayağımız tutuyo çok şükür kendi ayaklarımız üzerinde durabilmeyi, güçlü kadın olabilmeyi bilelim
(0 puan) tarafından
Zaten bir evde iki ayrı insan gibiyiz bugun dogum gunum ama asla ve asla aklinda bile degildir bu cok zor vir durum kendimi cok yiprattim
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Aldattığını öğrenirsen boşancaksan araştır yoksa bıçuna kendini üzme öğrensen de affetceksin sonra o yemin etcek 2 gün sonra hop aynı şeyler
(0 puan) tarafından
Kız artık valla prof olmuş koyden gelmis ama benden daha iyi kullaniyor herseyi şamseytanı
0 oy
(3,003 puan) tarafından
Güven ayna gibi birkere kırıldı mı hep çizik gösteriri
(0 puan) tarafından
Kesinlikle dogru

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 131 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Betli (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 697 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Buket masal (2,356 puan) tarafından soruldu