0 oy
1,033 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (43 puan) tarafından
Kızlar oğlum neredeyse 9 aylık bebek arabasıyla trene binicem Ankara'da oturanlar bilir uzun yolculuk değil bı yerden başka bi semte annem ve kız kardeşimin yanjna gidicem hiç bebegimlw toplu taşıma kullanmadım eşim işte kendi başıma yetmek istiyorum sorum şu kızlar tek başına ve birde bebek arabasıyla nasıl olacak asansör çalışmıyordu hatırladığım kadarıyla nasıl merdivenden inip cikicam yardım lutfen

6 Cevaplar

0 oy
(12,926 puan) tarafından
Birine rica edebilirsin kuzum. 
(43 puan) tarafından
Bnde öyle düşündüm canım ya yapacak bı durumum kalmadı bide sevmem aslında kimseden yardım istemeyi ama şu asansorleride neden çalıştırmaz devlet anlamıyorum belki hasta birileri biner felan kimsede düşünce kalmamış teşekkür ederim
(12,926 puan) tarafından
Güvenliklere söyle canım onlar açabilir ya da belediyeye şikayet et. Evet bende Ankara'da yaşıyorum. Gereksiz insanlar biniyor diye herhalde kapatıyorlar yaşlılar engelliler felan için ya
(2,785 puan) tarafından
Çünkü biizm insanmz çok pis canım asansör düğmesine sümük atan mi işeyen mi büyük tuvaltni mi yapan ararsn kimi mercimeği fırına verir asansörde ne sen sor ne bn diyim devlete kapatiyo canım
-Reklam-
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Trene giden yolu bilmiyorum ama içi rahat geniş  cocukla bindik otobüsten daha konforluydu bizim için 
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Aslında bebek arabası yerine kanguru varsa onu kullansan daha rahat edersin yada kucağında taşı
0 oy
(712 puan) tarafından
Merdivenlerde gençlere rica edersin birlikte tasirsiniz sonrasi kolay zaten
0 oy
tarafından
Birinden rica etsen illaki yardım ederler canım 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Birine rica et canim merdivenlerden inerken tutun arabyi beraber bisi olmaz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 4,354 göst.
26 Ocak 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 152 göst.
0 oy
12 cevap 240 göst.
0 oy
10 cevap 145 göst.
28 Nisan 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu

378,094 soru

11,316,760 cevap

34,761 kullanıcı

...