0 oy
135 göst.
Diğer kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Neden olabilir sizin bebeginizde var mi?

7 Cevaplar

0 oy
(12,926 puan) tarafından
Hayır bizimkinde yok canım. Yağ bezesi olabilir mi ?
(3,895 puan) tarafından
Yav hiç bilmiyorum doktora götür dedim eşime inşallah hoturecek.Ekleyince cok gelmiyor az var.Onceden daha coktu birde disardan faekedilmiyor arada ele geliyor.
(12,926 puan) tarafından
O bende de var ya kafamın arkasında sert benimki tabi o bebek farklı olur. Götür için rahat etsin canım
(3,895 puan) tarafından
Bebegiminki yumuşak.Aynen götürelim.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kızımda 7 8 tane var ben 1 tanesini farkettüm kuladın orda boynunda hemen gittim doktor muayne etti 1 tane degil ama zararlıda degil dedş bademcigğn kardeşleri dedi. Sende götür canım
(3,895 puan) tarafından
Peki geçer dedi mi? Başka ne dedi cnm?
tarafından
Zararlı degil dedi canım başka bişey demedi
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Resim çeksen anlasilirmi
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yok cnm belli olmuyor kimse farketmedi dokunuca bile bazen ele gelmiyor.
(1,556 puan) tarafından
Yağ bezesi ozaman canım benimde oğlumun ensesinde var mercimek gibi dokununca anladım ben babasindada çok var ondan aldı heralde
0 oy
tarafından
Evet benim kızımda vardı ama zamanla küçüldü geçti. Ben doktora götürmüştüm doktor demişti normal bişey bu korkmanıza gerek yok. Yalnız dikkat edin arada bir kontrol edin büyüyorsa yaşına girince küçük Bi operasyonla alınır 
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Küçük cnm daha.Bilgilendirdiginiz icin sagolun yasina girince tekrar bakicam.
tarafından
Benimki de götürdüğüm zaman 6 7 aylıktı şuan 1 yaşına girecek 2 ocak ta beze kayboldu
0 oy
(106 puan) tarafından
Benim oğlumdan boynunda var ikitane bir tanede kulağın araka kısmında eşime götürelim dedim ama götürmedim inşallah önemli birşey değildir 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Var bizde de gecen hemşireye konrtol ettirdim dedi oynayan bi yag bezesi cogu insanda var dedi takipte kalin büyüme olursa doktora gösterirseniz dedi
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Aynen oynuyor.bnde saglik ocaginda 2 kişiye gosterdim biri doktor digeri hemşire.Hemşire bilmedifinden doktoru cagirdi doktor her cocukta var geçer dedi.
(1,569 puan) tarafından
Bakalim takip edeelim bisey oldugunh bende sanmiyom insan sadece tedirgin oluyo cani falan aciyo diye f
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Boyle seyler ihmale gekme beklemeden doktora gotur ne olur ne olmaz

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 68 göst.
26 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 105 göst.
0 oy
8 cevap 434 göst.
0 oy
2 cevap 156 göst.

378,252 soru

11,321,292 cevap

34,765 kullanıcı

...