0 oy
179 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (152 puan) tarafından
Kızlar bolu da bildiğiniz gittiğiniz temiz manzaralı kalıcak yer biliyor musunuz

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben kiş tatilini sevmiyorum yaz daha guzel
tarafından
bunu sormamıs zaten :D
(2,186 puan) tarafından
Ahahah hakyolunda bikere de calisan bir anne bi slru sormustu ben birakmam bebegimi demistin sen niye boylesin yavrum ya :D
tarafından
Kiz ne bilim ben kiş tatilini sevmiyorum bebek usur ee kime birakaym bebek pacamdan ayrilmiyo tuvalete gitsem hönkürmekten komşular ariyor bişeymi oldu diye
(324 puan) tarafından
Komşular ariyor lafına çok güldüm canım ya aynı dert bende de var tek değilmişim alt lat komsum arıyor çocuk çok ağladı iyimisiniz bir sorun var mi diye halime acıyorum bazen :)
tarafından
anlamıyosun sorulan soruya degıl baska bıseye cevap verıyosun onu anlatmaya calısıyoruz :D
siz olsanız kıs tatılıne mı yaz tatılıne mı gıdersınız yada sız bebegınızı bırakır mısınız  demıyorlar kı :D
-Reklam-
0 oy
(1,950 puan) tarafından

Öğretmenevinde kalmıştık biz canjm merkezdeydi oradan arabayla gezmistik oteller haddinden fazla pahaliydu cunku benzine veririz daha iyi dedik. Cokta guzel olmuştu bi yerde sabit kalınca canımız sıkılır diye dusunmustuk:D

0 oy
tarafından
Bolu abant kütük evler var aşırı güzel göl karşısında 
0 oy
(4,189 puan) tarafından
Bolu abant buyuk otel var , abant golu manzaralk cok guzel, ben yazin gitmistim eminin kış mevsiminde dahs guzeldi, kesinlikle tavsiye ederim, termal havuzu falanda var, yemekler falan cok iyi :)
0 oy
(566 puan) tarafından
Bolu'da hiç bşy yok sadece Abant var gittim merkezine
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Abanttaki otellere gidebilirsin canim. Yedigollere gidin bir de golcuge gidin merkezi zaten boş. Tek bir cadde uzerinde yerler o kadar. Boluda okudum anilarim canlandi sayende;))))

0 oy
(2,241 puan) tarafından
Bolu sarot var havuzlu istersen çok güzel   sadece manzara  istersen Abant ve sünnet gölü var  
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Abant yedi goller kus cenneti bolu dagi masal evlermi ne vardi orasi cannim bolu cok guzel ve bissuru gezilcek yeri var esim bolulu kayinvalidemler boluda yasiyor googleden yaz gez gez bitmez

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 88 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde hamislerdenbiri (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
3 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 138 göst.