0 oy
231 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar tatilde bebeği de havuza girdirmeyi düşünüyorum 8 aylık sizce kolluk almalı mıyım simit falan yoksa kolunu sıkar mı eğer al derseniz bildiğiniz kaliteli aldığınız mağaza var mı

8 Cevaplar

0 oy
(5,949 puan) tarafından
Kolluk güvenli olmaz canım  simit tarzı al 
tarafından
Ya boyun simidi gördüm ama o da boynunu ağrıtır diye bir tereddütte kaldım
(5,949 puan) tarafından
Boyun  değilde  içine  oturtmali olanlar  war onlar  daha  güvenli canım
tarafından
Peki güvenilir bildiğin bir marka var mı canım
(5,949 puan) tarafından
Marka  olarak  bilmiyorum ama  bebegin  etrafını  saranlar  daha  iyidir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kolluk için çok küçük. Bebek simidine biner
tarafından
İşte çok kararsız kaldım size sorayım bi dedim
0 oy
(303 puan) tarafından
Canım ya oturaklı simitlerden al ya da kolluk al bebekşere özel olandan diğerler nodeller istifadeli olmuyo ben oğluma heep onları kullandımm
tarafından
Bildiğin bir marka var mı canım
(303 puan) tarafından
https://www.hepsiburada.com/myminibaby-baslangic-seviye-kolluk-cift-p-HBV00000F4URE?magaza=Myminibaby

Bu çok iyi kuzum benim gücüm yetmemişti almaya ama kii görümcem arkadaslarım heep bunlardan aldı çocuklarına çokk iyi bişiy marka olarakta bi bu güzel yani çocuklara göre
0 oy
(1,465 puan) tarafından

image

bundan aldık kizimiza yazın kullanması için yüzmeyi öğretmeye de yardımcı oluyormuş 
tarafından
Bakayım bi canım buna
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Kolluk için çok küçük. Bebekler icin özel simitler var ayına uygun ondan almalısın. Ben doğduğundan beri her yaz götürüyorum hep o şekilde sokuyorum bak foto atiyim 

image

Bu markayı tavsiye ederim. Bebekler için en güvenliği bu

tarafından
Çoook saol canım bakıyorum şimdi
0 oy
(1,964 puan) tarafından

image

Biz kardesimde bu tarz almıştık canım. Yaza oglumada bunlardan alıcam kafasına güneş değme derdi de olmuyor.

0 oy
tarafından
kalıteye gerek oldugunu dusunmuyorum ogluma carsıdan denk geldıgım bı yerden almıstık sımıtte kollukta takıyorum
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Kolluk alma cnm simit ve ustune oturup gezilen balonlardan al biz onlardan almistik cok rahat ettik

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 213 göst.
0 oy
4 cevap 145 göst.
16 Mayıs 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde ozlem4141 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
0 oy
4 cevap 181 göst.

379,563 soru

11,362,532 cevap

34,839 kullanıcı

...