0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (2,361 puan) tarafından
Oğlum şuan yine kustu alerjiden dolayı mı bu acaba

6 Cevaplar

0 oy
(5,069 puan) tarafından
Benimde oğlum küsüyordu ama öyle aman aman fışkırır şekilde degil
(2,361 puan) tarafından
Peki şunu soracağım bu sorununuz bebeğiniz ilk doğduğundan beri var mı acaba
(2,361 puan) tarafından
Acaba reflü olunca yüzde kırmızı şeyler çıkıyor mu
(5,069 puan) tarafından
Sen doktora götür cocugu her yere yorum yazmışsın doktor daha iyi bilir
tarafından
Evet doğduğundan beri var. Bizim yüzümüzde kirmizi lekeler yok zannetmiyorum reflude olacağını. Alerji olabilir yüz vücutta kizarikliklar varsa bizim  bi tanıdığın çocuğunda alerjiye dolayı yüzünde kizarikliklar vardı
(2,361 puan) tarafından
Çarşamba günü alerji testine götüreceğiz inşallah. Dün kusunca korktum sabaha kadar başında bekledim uyurken belki kusar diye. Şükür kusmadı. Ama ete de alerjisi var yavrumun onu fark ettim
-Reklam-
0 oy
(2,361 puan) tarafından
Lütfen yardımcı olacak yok mu
0 oy
(2,361 puan) tarafından
Başına gelen yok mu acaba yaaaa
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Var canım benim kizim ilkbasta reflü dediler en son dgittigimiz doktor alerjiden dolayı ksuuyor dedi
(2,361 puan) tarafından
Alerji testini bebeklere nasıl yapıyorlar acaba kandan mı
(2,361 puan) tarafından
Birde şuan yine aynı sütümden içiyor acaba yine kusar mı yaaa
(1,206 puan) tarafından
Yok canim kandan bakılması bizimkine beline veya koluna küçük küçük iğneler ile şırınga ediliyor internnetten bak görürsün araştır
(2,361 puan) tarafından
Peki teşekkür ederim peki acıyor mu. Benim oğlumun birde damar yolu bulunmuyor çok çok zor.
(1,206 puan) tarafından
Yok canım öyle dammar yolu filan değil bu internetten bakarsan görürsün aslında. Doktor sinek ısırığı gibi demişti. Alerjen içeren sıvıyı derisine degdiriyor hafif bir sekilde
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Belki sut degil baska birsey mesala sadece domatese cevize susama yumurtaya tahlil yaptir bizimki hep migdesi bulanirdi kusmaya calisiyodu kakasi sumuk gibiydi cocuk doktorlari kan gormedennalerji demiyolar anlamiyolar supheleniyosan alerji doktoru ayri ona goturceksin cnm
(2,361 puan) tarafından
Bizde de kaka yeşil ve sümük gibi çok kötü
(2,361 puan) tarafından
Şuan yine aynı sütümden içiyor acaba yine kusar mı
(1,045 puan) tarafından
Bizimde sikayet oydu cocuk doktoruna kac defa gittik yoktur alerjisi diye diye 8 aylik oldu cocuk gittik alerjisi var iyi ama simdi buyudu arrik
(1,045 puan) tarafından
Evet canm ama birsey olmaz sen sut yogurt yumurta com yeme doktora gorunseye kdar
(2,361 puan) tarafından
Hepsini kestim zaten ama eti bilmiyordum böyle olacağını. Test kandan mı yapılıyor acaba
0 oy
tarafından
Oğlumun var hiç öyle kusması olmadı, araba tutuyor bazen öyle kusar
(2,361 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 283 göst.
21 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan89 (951 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 169 göst.
7 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bimuallime (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 156 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde esraylmzzz (284 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 172 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (796 puan) tarafından soruldu

384,659 soru

11,506,722 cevap

35,160 kullanıcı

...