0 oy
574 göst.
Diğer kategorisinde (292 puan) tarafından
Kızlar eşiyle ayda bir gibi uzun bir süre birlikte olup ama evliliği düzgün ilerleyen var mı yani ilişki sık olmazsa soğukluk vs olur diyorlar bu durumu yaşayan var mı yoksa bununla ilgisi yok mu

20 Cevaplar

+8 oy
tarafından
Ben saygi sevgiyide iliskiyle bagdastiramiyorum ya felcli esler var gul gibi kocalarina bakan karilar kocalar var sevgi kalpten gelir sicaklik guzel sozden bence
(7,273 puan) tarafından
Al bendende bir tane o zaman :))
tarafından
Ahahha saol beee :)
(7,273 puan) tarafından
Ne demek hep destek tam destek arkandayız  ahaha :))
tarafından
Bakalim daha neler yapustircaksiniz bana cok merak ediyom skdjdj
(7,273 puan) tarafından
Kırbaçların efendisi ahaha :))
-Reklam-
+1 oy
(930 puan) tarafından
Havlar soguk kız kışın çok olmuyor valla hasta oluyok 
(292 puan) tarafından
Hiç güleceğim yoktu kız
(930 puan) tarafından
Ama öyle bacım her şey ona baglı degil bence her şeyin yeri zamanı var
+1 oy
(244 puan) tarafından
Evlilikte herşey cinsellik olmasa bile en önemli etken cinsellik sağlıklı iki insan başım ağrıyor ay çok yorgunum bugün istemiyorum yarın olsun vs bahanelerden birbirini reddetmemeli aylarca ilişki olmayan insanların mutlu olabileceğini düşünmüyorum çünkü yatakta mutlu olamayan kadın veya erkek normal hayatta da agresif olur iki güzel sözün vs anlamı kalmaz o zaman bana göre 
+1 oy
tarafından
bence evliligin olgunlugunda olan insanlar icin sogukluk yaratmaz.. ama cinsellik olmadan akli baska yere kayan insanlar icin sogukluga neden olur..
(7,689 puan) tarafından
En mantıklı yorum bu bence artımı verdim
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Yani hamileliğin ilk 3 ayında baya öğrendikten sonra 2 ay olmadı eşim hiç sorun etmedi kavga etmedi.. Ama onun dışında sağlık sorunu yoksa 1 ay birliktelik yaşamadığımız olmadı açıkçası.. 
0 oy
(2,039 puan) tarafından
O kadar bekleyen adam varmı yaa 
0 oy
(135 puan) tarafından
Bence evlilikte en önemli şey cinsellik yani çok az olması arada soğukluk.yapar bence ama bu benimm fikrim 
(3,183 puan) tarafından
Ne gibi soğukluk olur peki
(999 puan) tarafından
Selin karacehennem beyaz tv de şey demişti evliliğin %70 i cinselliktir :D
0 oy
(712 puan) tarafından
1 ay uzama sebebimi var keyfi kedermi
0 oy
tarafından
Erkekler için evliliği %90'ı cinsellikmis uzmanlar öyle diyo evlendiginiz den beri öyleyse sık ilişki yoksa o insan dan korkma ama eğer azaltmış vs ise her zaman şüphelidir kişiden kişiye degise biliyor bu durum sağlık sorunları vs hariç tabi ki
0 oy
(683 puan) tarafından
Aslında burada erkeğin arzusu belirler durumu, kadınlar o kadar aramaz takmaz die düşünüyorum kendi adıma benm eşim evlendiğmz ilk günden beri çok düşkün değil bende öyle o yüzden dönem dönem çocuklar dolayısıyla kopukluklar oluo ama etkilemio bizi. Önemli olan bence saygı ve sevgi. 
tarafından
:D erkegın arzusu mu belırler kadınların da arzuları ısteklerı vardır bence sen kendın oylesın doye herkesı oyle sanıyosun butun mesele bu :)
(683 puan) tarafından
Kendi adıma die belirttim zaten başkasını blemem tabi ki :)
(244 puan) tarafından
Aksine evlendikten sonra ilk 6 ay erkek ilişkiye düşkündür sonrasıda kadın bilinenin aksine toplumda kadınların daha çok cinsel dürtüleri oluyor emin olabilirsin
0 oy
(1,192 puan) tarafından
Canım benim ilk gebeligimde riskim vardı  10 ay birliktelik olmadi ama aramiz bozulmadı soğumadık birbirimizden ama gebelik tehlikesi veya sağlik sorunu yoksa 1 ay çok uzun bir süre ve evet araya soğukluk girer
0 oy
tarafından
Seven bir adam sevdi kadını ister ne bilim öpmek sarılmak vs vs 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
oğlum geç uyuyan bir çocuk olduğu için ilişki durumumuz pasif ama evliliğim düzgün gidiyor
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Kişiye göre değişik cnm çoğu erkek için önemli
0 oy
(2,623 puan) tarafından

Valla esim tir şoförü yurt dışına gidiyor 20 gün gelmiyor 20 günde 1 oluyor ;) allahtan turkiyede değil :D neyse diyeceklerim bu kadar 

Ama cinsellige düşkün insanların arasına soğukluk elbette girer girmiyor diyenler cinsellige düşkün değildir kesin :woot:

0 oy
(8 puan) tarafından
Var cnm eşim gelmez. Sevgisine lafım yok evine çocuğuna bağlı dışarı alışkanlığı yoktur bir dediğimi iki etmez her yönden tmm ama diğer yönden sıfır malesef. Bıktım bende. Bu gebeligimde riskli işine geldi dıe takilirim. Biz seninle çok iyi ev arkadaşıyiz derim acayip sınır olur ama ona rağmen tık yoktur. Ha şunu yap bunu yap demeyin alasini yaptım 7 senelik evliyim adam iş kolik kafa meşgul bana bahaneleri bunlar ne diyim bı sure sonra kadın kadınlığını unutuyor benim açımdan sorun bu onu bilmem 
0 oy
(7,273 puan) tarafından
Adamla ayrı dünyaların insanıyız artık sıpam 11 buçuktan önce uyumayinca araya zaman giriyor tabi ama kòtü de gitmiyor hersey ondan ibaret değil sonucta sevgi saygı olduktan sonra
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Hamilelikten dolayı 3 ay olmamıştı hiçte soğukluk olmadı 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Hergun olaada ayda bir olsa da biz kavga ediyoruz evliligimiz oturmadi daha :D ama bazen de cok iyi oluyoruz yanj iliskiyle pek alakasi yok. 

Sebepsiz yere de uzak kalmam ama
(292 puan) tarafından
Bzimki de oturmadı daha oturacağa da benzemiyor eşim çok bencil
(7,791 puan) tarafından
Yok canim biz orta yol buluyoruz. Uzun sure iliski olmuyi bazen kızım ce esimin is saati denk gelmiyo.. ama keyfi olarak reddetmem genelde o da öyle...
0 oy
(1,786 puan) tarafından
İlişki azaldıkça kanka moduna giriyoz biz asker arkadaşı gibi oluyo :) seviyorsanız birbirinizi sorun olmaz çoluk çocuk iş güç insan yorgun oluyo ozaman istemiyo normal ama olmadıkça da olmamasına alışıyosun oda iyi değil düzenli olsa daha iyi 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 378 göst.
6 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Cero (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 202 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Nisalinda (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 762 göst.
13 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Prensess17 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 754 göst.