0 oy
143 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (129 puan) tarafından
Bı oglum bı kzım var sezaryan oldum ve karnım berbet cekılde duruyo 60la ewlendım 80ım suan zayıflamak istyrum col sıtrelı seyler yasadım hersey ust ustte kendımı de yemege verdım sıkıntıdan habıre yıyrum kendimde bıseyler yaptı. Ama olmuyo smdı bı cay var 3 gundr kullanıyrum vagalıfe diye arkadasım sattı kendıde zayflamaıd onla acaba kullanan varmı burdada fayada etcegını sanmıyorum esımde kızıyo versen bile hızlıca gerı alcakson dıyo bilmediğin seyı kullanma dıyo kendıme ınann bakamıyrum 9 aylık oglum kıxım daha 32 aylık ne sşor ne. Bakım hc sabahtan aksama yorgunluktan oluyrum

3 Cevaplar

0 oy
(3,717 puan) tarafından
Önce kilo almana sebep olan sorunları çözmen lazım canım ve eşin haklı bilmediğin şeyler kullanma zaten iki tane çocuk sürekli hareket halindesn toparlayıcı termal tayt al bol bol su iç hamur işi kızartma makarna pilav tüketmemeye çalış yavaş yavaş gidicek zaten
(129 puan) tarafından
Gtmıyo kızzz gtmıyo salonda kolayda verrdım ewlendım hersey berbat oldu hıc kılo almazdım mecbur kaldım ıcyrum kapsulu teyzemjn gelını de aldı oda kullanıyo bugun abla vermıstım galıba 2 kılo dıyo bakım bana nolcak diyet yapmıyo ama o ıstahı kesıyomus
(3,717 puan) tarafından
Nefesini keserse iştah yerine görürsün kaç tane insan öldü öyle haplar yüzünden Allah korusun kız belki bilmediğin bi hastalığın var o ilacın içeriği sana uygun değil herkes de aynı etkiyi mi gösteriyor sanıyorsun boşver kilolu kal çocuklarının başında ol
(129 puan) tarafından
Yaaa allh korusun kız
(3,717 puan) tarafından
Evet canım Allah korusun ama sende gözünü aç hayatını riske atmaya değmez. Madem çok istiyosun diyetisyene git
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ne kullanırsan kullan önce diyete başlaman lazım spor ve bol su 

(129 puan) tarafından
Su ıcerım fazlaca sewrım de ama yemeden kesmiyorum ıate kendimi od aıstah kapayomus guya nebılıyım ya
(2,048 puan) tarafından
Kader abla sende diyetteydin sanki nasıl gidiyor
tarafından
Evet aşko diyetteyim 2 ay olcak iyi gidiyo çok şükür 13 kilo verdim vermeye dewam ediyorum
(2,048 puan) tarafından
Maşaallah maşaallah
0 oy
(800 puan) tarafından
Apayrı yaşam mutlaka  incele

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 53 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde laz6. (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 111 göst.
15 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozlemyc (388 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
25 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoli (796 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 54 göst.
12 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Esila han (146 puan) tarafından soruldu

377,204 soru

11,288,421 cevap

34,696 kullanıcı

...