0 oy
132 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Adetime 2 gun kaldi  bittikten sonrami başlamam lazim iyi sonuc almak icin

5 Cevaplar

+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Ağzını tuttuktan sonra baslama anının pek önemi yok aslında 
(1,122 puan) tarafından
Ay allah iyiliğini versin doğru katiliyorm:)
(7,654 puan) tarafından
Denenmistir:)
(1,122 puan) tarafından
Kesinlikle:)
-Reklam-
0 oy
(800 puan) tarafından
Diyete sonra başla bence hormonlar bozuk oluyor adetliken
tarafından
Haklsn canm
0 oy
(416 puan) tarafından
Ne zaman basladigin önemli değil ama şu anda adet dönemin yakın olduğu için tartıda fazla çıkarsın adet döneminde tartılmayin diyo uzmanlar bitsin başla istersen canim
(416 puan) tarafından
Benimde püsküllü belam kilolarim 3 kere diyet yaptım verdim 3undede hamile kaldım malesef şimdi doğuma 2 ay var sonra nasıl cesaretimi toplayip başlayacak bilmiyorum ama şükür hamileliğin şuan 30. Haftası bitiyo 1 kilo bile almadım en azından buna mutluyum 88.5 la hamile kaldım çünkü şuan 88.7 kiloyum
tarafından
Aa nasil becerdin almamayi
(2,052 puan) tarafından
Bencede nasil becerdin hiç kilo almamayi
(416 puan) tarafından
Hiç birşey yapmadım açıkçası diyet yaparken hamile kaldım ve midem kuculmustu sanırım ilk aylarda bulantı ve baş dönmesi yiyemedim şimdide aşırı yiyemiyorum doyacak kadar yani elimde değil fazla yiyince midem yaniyo rahatsız oluyorum zaten bı ara 89.5 gördüm oda grip oldum vermişim kilolu hamile kalınca çok alinmiyo zaten 2 hamilelik geçirdim bundan önce ikisindede 5.5 ... 6 kilo ile doğuma girdim
(2,052 puan) tarafından
Ooo maşallah Bn 20 kilo almıştim hamileligimde
0 oy
(177 puan) tarafından
Ye anam ye boşver:D
tarafından
Kocam cok kilo aldin dedi haklida
(177 puan) tarafından
Kaç kilosun ki
tarafından
Bilmiyorum ama tahminim 75
0 oy
(961 puan) tarafından
Pek önemi yok ama adetliyken kilon 1 2 kilo fazla çıkar o yüzden adet sonrası ya da öncesi tartılıp, başla
tarafından
Eşim evde yarin ekmek yemem oglende pek yemem ama adetinde şişkinligi var adetten sonra yesil cayla baslycam ben tam başlamak istiyorum yoksa iyi gitmiyot
(961 puan) tarafından
Bir de ödem atıcı su var onu da yap başaldıgında direkt ödem, şişlik iniyor. Yeşil çay maden suyu limon nane karanfil 1 lt su. Ben çok faydasını gördüm bi 15 gün dene istersen
tarafından
Tamam.canm cok sey.biliyorum cok arastirdim eskidende.hep ugrasirdim evlendim cocuk oldu yine.kilo aldim
(961 puan) tarafından
Bende hamilelikten önce çok diyet yaptım simdi hamilelikten çok kilo aldım umarım doğumdan sonra ben de baslayıp zayıfların. Allah yardımcımız olsun :)
tarafından
Amin canim insallah bol bol eksiler ikimizede

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 162 göst.
+1 oy
29 cevap 1,589 göst.
19 Şubat 2020 Aile kategorisinde Kurgucubiri (9,651 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 77 göst.
0 oy
3 cevap 79 göst.