0 oy
419 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimle anlaşamıyoruz birbirize zırt gidiyoruz bende sogdum ondan artık zaten beni kendine eş gibi görmüyor 3 sene oldu evligiz   hep alttan aldım zaten postalarimda okuyan bilir...  Akşam gelir herşeye bı laf oğlum bişey yapsa bana laf söylüyor  küfür ediyor bana laf söylüyor para vermez faturamı ödemiyor bende kendime eve iş alıyorum ama nereye kadar 2 TL lik iş neye yarar  bende sogdum çünkü bana kocalık yapmıyor döver suver eş gibi görmez bıktım bende diyorum senle  evlendiigm günü nalet gelsin telefon bozulmuş diyorum banane beni ilgilendirmiyor para verirmisin  vermiyorum hep böyle mecmurmuyum veriyim diyor gelde bu adama saygı tut değer ver siz söyleyin.....

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
NIYE HALA ORDASIN PEKI
tarafından
Mecburluktann
-Reklam-
0 oy
(193 puan) tarafından
aranizda kac yas var 
(193 puan) tarafından
bayada varmis yasit insalar da fazla anlasmazlik oluyo ya o yüzden sordum ama sizim aranizda baya varmis esinin biraz alttan almasi gerekio bence
tarafından
Bana zarardan başka hiç bişey yaramıyor  küfür laf ezdiriyor bu sene gerçekten bende ona sabırlı değilim
(193 puan) tarafından
haklisin severekmi evlendiniz
tarafından
Yok sadece bı sure konuştuk
(193 puan) tarafından
yani demeki  gorucu usulu dgl ama
0 oy
(933 puan) tarafından
Canım evde hergün yüksek sesle bakara süresi aç gerçekten çok faydası var 
tarafından
Yapcam bacım  nasıl olcak bişey gerçekten deli olcam birbirimize sabrımız kalmadi
(933 puan) tarafından
Birlikte dizi film izliyorsanız dini eşin kıymetini anlatan dizi yada filmler seçin canım etkisi olur illaki
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah canım 
tarafından
Amin isallh saol bacim
0 oy
(96 puan) tarafından
Her evlilikte kavga dövüş olur da yanı para vermemek nedir kime çalışıyor ne için çalışıyor desene sen kime neye calisiyosn kardeşm diye küfür etmekle koca olunmuyor benm admda ole küfür bağırış çağırış diyorum küfür edip vurmakla adam olunmuyor kedi gibi olacaksın yeter artık diyorum 4 yıldır hep sustum bu yıl başladım kendimi ezdirmemeye beni evden kovdu dedim sen sıktır git çantasını topladım attım kapının önüne allem etti kallem etti barıştı artık ezdirmiyorm oda farkında diyor hayırdır yurekmi yedin diyorum senin gücün bi kadına yeter zaten artık kavga ettiğimizde acımıyorum kendi hazırlasın yemeğini kendi alsın suyunu biraz öncede kavga ettik gitti kendi hazırladı bisiler sonra nolduysa banada yapmış bisiler oda değişiyor artık yeter susmasın şu kadınlar neyden kimden korkuyor allah aşkına onlardaki güç bizdede var bizde allahın kuluyuz onlarda valla bbm bu dünyada bi evlâdım var gerisi boş relax ol ezdirme kendini
tarafından
Hep işini yapıyorum ev içinde yaşıyorum annesi babası  var hiç görmüyor bunu ve hala beni kendine ezdiriyor bişey desem saldırıyor çok  zor bu seene hiç  sabrim kalmadı ..  ama ben salagim kusmuyorum bı gün sonra peşinden gidiyorum neden boe yapıyorsun benle konuş diyorum
(96 puan) tarafından
Neden peşinden kosuyosun bende çok yaptım onu suçsuz olmama rağmen hep ben özür diliyodum ama artık yapmıyorum kendi gelip konusuyo benmle kaçan kovalanır boşuna denmiyor seviyosa kaybetme korkusu varsa zatn duzelir
tarafından
Aynen bacım ben şimdi öyleyim ondan hep kaybediyorum ağzıma etse bile benim için bı saatlik oluyor ondan sonra hiç bişey olmamış gibi
(96 puan) tarafından
Öyle yapmayın ben artık saldım istediği zmn dışarı çıkar plan yapar bana söyler bana ne söylüyorsun planını yapmışsın zatn bidaha bana söyleme diyorum bagirmadn sakin bi şekilde alttan alttan yavaş yavaş lafını sok birdn yaparsan olmaz insalah bi gün ele alicam düzelmezse gittiği yere kadar artik
0 oy
(961 puan) tarafından
Aslında sen dava açabilirsin bu sebepten kocalık yapmayıp, ilgilenmeyip, para vermiyor diye ve mahkeme nikah varken nile nafaka bağlar bunu kanıtlarsan
tarafından
Aldatma vardı bı ara dövme şiddet keşke hep söyleyin şeyler olsaydi
(961 puan) tarafından
Bunlara boyun eğmeseydin keşke belki de bu davranısları naparsam yapıyım benden gidemez özgüvenidir. Biraz gözünü korkutmaya denesen? Ya da ailen arkandaysa ailen destek çıksa
0 oy
(163 puan) tarafından
Ben de benzer şeyleri yaşadım üstelik kaynana kayınpeder kayın birlik oturdum üc sene . en son olacak gibi değildi iki kızımi da aldım baba evine döndüm. Şimdi de boşanma davası açtım
tarafından
Bacım bende ev iicindegim  ama beni takmıyor bişey desem kapı orda diyor
(163 puan) tarafından
Sana kapıyı gösterene o kapıdan çıkıp giderek ders verebilirsiniz. Mecburiyet diye bi şey yok. Yazık değil mi sana çocuklarına
tarafından
Yazık biliyorum  ben senin kocan değilim diyor sürekli
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun rabbim eşini ıslah etsin böyle bir adamla bir ömür nasıl geçer bir evladın varmış başka çocuk yapma eğerki şiddet varsada bırak o adamı adam diyorum aslında adam olamamış adam dediğin karısına sahip çıkan koruyup kollayan evine barkına bağlı olur seninki insan olamamış henüz
tarafından
Geçmiyor işte oğlum var onun için düzelir diyorum ama olcak  gibi değil artik
(1,068 puan) tarafından
Şuan senin hayatın eziyetten başka birşey değil bu eziyeti ne kendine nede çocuğuna çektirme yazık bu hayat senin böyle heriflere hiç ettirmeyin

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 422 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 808 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Oykulku (1,062 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 332 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 370 göst.