0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Sorum yukarıda kızlar sanki afedersiniz rahmimden bişey çıkacakmış gibi ama çıkmıyor çok şükür kanama kahverengi leke gibi şey suanlık yok kesildi

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rahmin bebekle birlikte büyümeye başladı. Kasılmalara eşlik eden kanama lekelenme yoksa normal bir durum ♥️
tarafından
Kahverengi leke vardı sabahtan beri suan çok şükür yok ama sankı böyle bişey çıkacakmış gibi baskı gibi bişey var tam anlatamadım
tarafından
Gebeliğin ilk haftalarında normal şeyler bunlar kuzum , lekeyi takip et. Tekrar edecek olursa eğer acile muhakkak git. Her lekelenme illa düşük anlamına gelmez , o an yaşadığın strese sinire bağlı kese altında ufak bir kanama olup geçmiş olabilir. Sağlıcakla gelsin bebisin ♥️
tarafından
Amin canım insallah teşekkür ederim <3
tarafından
Ne demek kuzum ♥️♥️
-Reklam-
0 oy
(3,810 puan) tarafından
Vajinana baskı mı hissediyorsun canım
tarafından
Sanki içinde bişey varmış çıkacakmış gibi
(3,810 puan) tarafından
Doğurdum hala oluyor o his enfeksiyon var o yüzden oluyor canım bol su iç
0 oy
tarafından
Siz lekelenmeyi hafife almayın doktora görünün 
tarafından
Teşekkür ederim canım dr hemşiresine sordum kırmızı olmadıkça korkma dedi
0 oy
tarafından
Enfeksiyon veya mantar varda o da şişme yapar içerde o yüzden bişey çıkacak gibi hissedersin. Sağlık ocağına gidip idrar tahlili yaptır enfeksiyon varsa önlem alınsın 
tarafından
Canım kadın doğum dr benden her tahlili istedi idrarda enfeksiyon falan yok negatif yazıyordu ben dr kadar bilemem bakalım pazartesi ne diyecek
tarafından
Ne zaman yapıldı tahlil canım? Enfeksiyon bi günde bile çıkabilir çünkü geçen hafta hamile olamdığım halde ben de rahimde baskı hissediyordum enfeksiyon çıktı
0 oy
(13,257 puan) tarafından
Lekelenme bende de oldu ama doktora gozuk canım 
tarafından
Tamam canım çok sağol :) pazartesi gidicem insallah
0 oy
tarafından
Çok normal aşkım rahimin büyüyo
tarafından
Hımmm gerçekten  mi sevindim ya
0 oy
(23 puan) tarafından
Canım normal bu bende öyleydim hatta hemen doktoruma gittim normal dedi bana hatta benim belimde ağrıyordu ama bu sancılar aralıklı olursa sıkıntı değil eğer aralıksız olursa doktora git bide dinlen uzan ayağının altına yastık koy uzan 
tarafından
Tamam canım allah razı olsun çok teşekkür ederim :)
(23 puan) tarafından
Rica ederim ne demek :-)
0 oy
(23 puan) tarafından
Ayrıca ben 10 haftalık gebeyim bende hiç bir damla bile kanama olmadı hani şu yerleşme kanaması diyorlar ya onu duymuştum bende niye olmadı diye dert yanıyordum yerleşme kanaması olmasa bebek yerleşmez sanıyordum :D ayy ne günlerdi ilk haftalar ama doktorum bu normal bazılarında olur bazılarında olmaz dedi :-) 
tarafından
Olmayanlar ne şanslı :)))
(23 puan) tarafından
Hahahaha evet ben şanslı grubundanım ayrıca mide bulantısı baş dönmesi olmadı bende belki ilerde olur ama mide bulantısı ilk haftalarda olur diye biliyorum :-)
tarafından
Bende felaket var ya gece başlıyor sabahtan akşama kadar ama ilaç kullanıyorum prilam dr diye oda biraz işe yaramaz gibi oldu :(

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 218 göst.
16 Mart 2021 Diğer kategorisinde Balbebem (1,284 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 228 göst.
4 Şubat 2021 Diğer kategorisinde aysegulayse (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 130 göst.
19 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Minigim500 (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 216 göst.