0 oy
343 göst.
Aile kategorisinde (771 puan) tarafından
Annemgile geldik 1 haftalığına bebegimle hasta oldum grip bi yerden öksürük bi yerden burnum tıkalı geceleri uyuyamiyorum çocuk ta sabahın köründe kalkiyo gece uyumuyo bi yandan ev işleri annem sagolsun öğlen 11 12 ye kadar uyuyo bütün isler bana bakıyo hastalık bi yerden bi yerden çocukla uğraş valla bunaldim artık ya çok kötü hasta olduğumu biliyo ona rağmen böyle davraniyo bide diyo ki iyi ki geldin valla senin sayende uyuyorum diyo ya insan bi der bu kiz hasta zaten çocuk var bi yerden az yardımcı olayım bide söylediği lafa bak sizinkiler de böyle mi ya normalde yaparım her géldigumde elimden geldiğince ama halimi görüyo hala aynı şekil davraniyo çok zoruma gitti ya

22 Cevaplar

0 oy
(13,006 puan) tarafından
Küçük çocuğu mu var annenin 
(771 puan) tarafından
Yok benim cocugum
(13,006 puan) tarafından
Kız sen yokken niye uyumuyor o zaman aksine yardım etmesi lazım
(771 puan) tarafından
Babamgilin kahvaltisini falan hazırlamak için mecbur erken kalkiyo evin işleri faln
(13,006 puan) tarafından
Sonrasında yatsın canım pacasina yapışan mi var sanki
-Reklam-
0 oy
(1,745 puan) tarafından
Canım tam tersi oglumu alır sen yat birşey yaptırmaz bana ben yine yaparım annen hastamı peki
(771 puan) tarafından
Bizde tam tersi ya hasta olmasam yapıyorum ama kaç gündür zorlaniyorum artik
(1,745 puan) tarafından
Annenin belki bir yeri agırıyordur canım
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Sizin iş biraz garip olmuş kuzum ben bekarken annemin her işine yardım ederdim şimdi gittiğimde bulaşık bile kaldırtmaz kendi evinde yapıyorsun zaten bide burda mı yapcan diye 
(771 puan) tarafından
Annem hep aynıydı bekarkende evlenip gidecen zaten gidene kadar yap derdi
(3,730 puan) tarafından
Bekarken benim ki de yaptırırdı kuzum yaparsın bana öğrenirsin kendine derdi hatta Allah razı olsun her işimi de kendim yaparım iyi ki öğretmiş ama şimdi öyle yapmaz konuş annenle hastayım çocuğa biraz bak dinleniyim de
(771 puan) tarafından
Dememe gerek var mı ki görüyo zaten halimi umursamayan insana desen ne fayda demesen ne fayda
(3,730 puan) tarafından
Valla isteyenin bi yüzü yapmayanın iki yüzü kara derler. Yada kalk evine git sorarsa da çok hastayım gidicem kocam bakar iyleşirim de
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Yok valla annem oyle degil hatta biz uyanmayana kadar kolay kolay cagirmaz babami kardesimi de kahvalti hazirlar o yolla hastaysa o ayri tabi ben sene de  bir gidiyorum 40 50 gün kalıyorum bazen kahvaltıyı bile indirir öyle çağırır ise gelincede kızlarla yapar otururuz 
(771 puan) tarafından
Ne güzel ya
0 oy
(1,144 puan) tarafından
Anneme gidiyorum bende bugün valla az dinlenirim diye çocuklarla da ilgilenirler sağolsun annem hiç iş beklemedi benden bu zamana kadar ... annenin yaşı varsa , sen yokken çok yoruluyosa o da biraz dinlenmek istemiştir. Belki o da rahatsızdır canım
(771 puan) tarafından
52 yaşında yok kiz ezelden beri uyumayı çok sever bıraksalar hep uyusam diyo hatta
0 oy
tarafından
Yok bnmki elimi işe elimi sürdürmez
(771 puan) tarafından
Ne guzel
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Annem hayatimda dinlenme tesisi gibi  birşey allah bin kere razı olsun bir yıllık uykumu onun yanında alip evime dönerim çok fazla yardımcı oluyor bana
(771 puan) tarafından
Sanırım bir tek benimki boyle
0 oy
(12,993 puan) tarafından
Senin annen biraz garip 

Annemi birkaç kayinvakidem dahi kalmaya gittiğim de iş yaptırmaz çocuğuna bak diye 
(771 puan) tarafından
Benim anne de kayınvalide de aynı kafada valla
0 oy
(23 puan) tarafından
Öz annen mi :-) yani tuhafıma gitti benim annem bu şekilde yapmaz tmm belki uyur ama hiç bana iş yaptıramaz akşama kadar otururum oda kendisi ısrar eder diye kıyamaz yani bana ve kardeşlerime 
(771 puan) tarafından
Üvey canım ben 2 yaşımdayken vefat etmiş annem
(23 puan) tarafından
Başta üvey annem diye belirtmediğinize rağmen ben bilerek sordum yani Bi anne kıyamaz bence sizde birşey yapmayın yazık size
(771 puan) tarafından
Dün biraz uzanmıştım uyuyakalmışım uyandığımda çocuk kakasini yapmış kalkınca gördüm üstü bası mahvolmuş içim gitti hemen banyoya götürdüm pişmiş poposu falan yıkadım kremledim valla hiç bakmadın mi çocuğa laf söyledim bir ton bi de bana tavır yapiyo lafta söylenmiyo hayır çocuğu seviyorlar ediyolar ama ilgilenmek zor geliyo kaynanamda öyle ne bileyim ya tuhaf insanlar gerçekten ölsem gitsem çocuğun hali ne olur içim sızladı ya Allah hicbir evladı annesiz bırakmasın
(23 puan) tarafından
Allah korusun Allah seni başından eksik etmesin ben olsam yüz vermem üvey anne olduğu için değil sana böyle davrandığı için diyorum
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bizde tam tersi.   
(771 puan) tarafından
Ne guzel
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Boyle degil canim bilemedim valla senin ki tuhafmis
(771 puan) tarafından
Evet yorumları gördükçe tuhaf gercekten
0 oy
(1,580 puan) tarafından

Annem hayatta 1 bardak bile yıkatmadı bana. Bizi öyle yetiştirdi yani. 

Evime gelince iş yapar her şeyime yardımcı olur, ama kendi evinde bizi çalıştırmaz. Bizde evdeki büyükler çalışır, öyle alıştık. 
Ama tabi bebekle size biraz yardımcı olsaydı keşke, sizin gelmeniz ona yaramış gibi.
(771 puan) tarafından
Öyle oldu biraz
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Walla ben anneme  gittiğim zaman  rahatlıyorum  sagolsun  kızıma  bakar ben yatarım:)) kızımla  ilgilenmek hoşlarına  gidiyor  zaten  sene  1 görüyorlar 1 ay 
(771 puan) tarafından
Valla ne guzel
0 oy
tarafından
Toparlan gerisin geriye evine dön bence canım en azından hasta halimle kendi ev işimi yaparım yada yapmam sonuçta benim evimin kimse laf diyemez 
(771 puan) tarafından
Bugün gidiyorum zaten
tarafından
İyi yapıyorsun canım sıkma canını Annen sonuçta ne diyebilirsin ki
0 oy
tarafından
Evine gitsene bacım en azından evinde hasta olsan işini yapmasan sana laf söyleyen olmaz 
(771 puan) tarafından
Bu akşam gidiyorum zaten son gunum
0 oy
(749 puan) tarafından
Bn annemde hep uzanıyorum valla çocuğunda onlara brkiyom. Sen yat dinlen diyor hep
(771 puan) tarafından
Ne güzel ya
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Bebişimle anneme gittim bebişime bile annem baktı sağolsun bana el sürdürtmedi işlere hiç. zorla kendim bişeyler yapmak istedim ama senn annen gibi yapsaydı okadar kalmazdım heralde yani yapmaması lazım
(771 puan) tarafından
Valla sasiriyom boyle yorumları gordukce
0 oy
(494 puan) tarafından
Yok valla saolsun ole kalmaya gitmem oturmaya gittigimde bile kizimla hic ilgilenmem hep annem bakar  bugun beni rahat birak annannene git derim ben yatar dinlerim annem cisine yemegine oyunana varana kadar yapar 
(771 puan) tarafından
Ne güzel ya masallah
0 oy
(2,281 puan) tarafından
Bizimki de seninki gibi :)) tek değilsin içtiği bardağı kaldırmaz:))
(771 puan) tarafından
Sonunda benimki gibi biri cikti:)
(2,281 puan) tarafından
Bende maalesef vertigo var geçen gün atak geldi, başım çok dönüyor. Öyle öyle 4 aylık kızıma baktım gelip bakayım demedi. Bende hiç bir şey beklemiyorum. Başım döne döne, kusa kusa baktım inan :)
(771 puan) tarafından
Kimseden fayda yok Allah bize güç kuvvet versin
0 oy
(679 puan) tarafından
Hayır aksine ben ve bebeğim çok hastayım sağolsun bugün sabah koştu geldi her işimi yapıyor oğluma bakıyor bugün de bize gidelim dedi sen dinlen ben çocuğa bakarım dedi Allah razı olsun annemden
(771 puan) tarafından
Valla ne güzel benim anneden de kayınvalide den yana da yüzüm gülmedi ikisi de aynı kafa herşeyi bana yaptırmaya alistilar

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 315 göst.
24 Eylül 2023 Diğer kategorisinde ryaaygt (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 162 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,681 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 222 göst.
26 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 352 göst.