+1 oy
208 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bazilariniz Biliyosunuzdur  evde kaynim ve gorumcem var oglumun dogum gunu yarin ve bunu duyan herkes gelmek istiycekdir biliyorum cok kalabaligi sevmiyorum ve herkes cocugu alip opuyo feln zaten hasta kuzum..neyse bende pazartesi gunu kemoterapi alacagim zaten internetten konsept getirtmek istiyorum hani şu resimli olanlardan ben kendimi biraz toparlayincada getittirecegim ve cekirdek aile olarak kutlamak istiyorum kimse olmasin istiyorum onlar gidince kutluycam yanlismi olur acaba??

5 Cevaplar

+2 oy
(2,139 puan) tarafından
Canım nasıl istiyorsan öyle yap. Sende kemoterapi alıyorsun zaten çok fazla kalabalığa girme. Kimsenin sana gücenmeye hakkı yok.
tarafından
Keske herkes boyle dusunse ama bi guceniyorlarki benid3 sinir ediyolar :(
-Reklam-
+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Haklisin bence bnde sevmem boyle kalabalığı vic vic cocuklari opuyolar falan 
0 oy
(13,027 puan) tarafından
Hayir bende aile olarak kutladım. Alındılar hatta bizi cagirmadilar beklemedim de zaten açıkçası. Maddi açıdan ben cagirmadim 40 kişi felan olurdu toplam gücümüz yetmez diye yapamadım. 
tarafından
Bende kimseyi cqgirmak istemiyorum hem zaten ortalik salgin hastaliklarla kayniyor
(13,027 puan) tarafından
E bide o var tabi
0 oy
(3,826 puan) tarafından
Çiçek sepetinden almıştım bende konsept afiş falan vardı içinde güzeldi canım düşünebilirsin istersen nasıl rahat edeceksen o şekilde kutla 
tarafından
Ben biyerde buldm ordan siparis verecegim aslinda ama bakabilirim fiyati feln nedir bide resim varmi hic
(3,826 puan) tarafından
110₺ ye almıştım ben ... bakarsanız orda var zaten örnekler
0 oy
tarafından
Kaynın görümce sizde mi kalıyor misfr olrk mi geldi 2 kişinin ne zararı olcki size kimseyi cagirmsnz bile kaynnla gorumcnn girmsni beklmk ayıp onlarda mutlu olur

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 248 göst.
0 oy
7 cevap 390 göst.
3 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Zoelinaa (270 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 258 göst.
25 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ceylin34 (1,699 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 203 göst.

380,259 soru