0 oy
312 göst.
Aile kategorisinde (221 puan) tarafından
Şöyle bi rehberine baktimda çaya corbaya cagirabilcegim hickimsem yok n dost n arkadaş oturup güleceğim sohbet edeceğim derdimi anlatacağım kimsem yok n kadar yalnız kalmışım bnm gibi olan varmı kızlar duygulandım şuan çok zor bı tane bile arkadas çevrem yok sosyal medya daki arkadaşliklari görünce kıskanıyorum vala n yalan söyleyim milet arkadaşiyla çıkıyor geziyor hadi biraz sohbet edelim

19 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Yanlı,z değilsşn kız bende öyleyim 
(5,311 puan) tarafından
Aynen bacım kimse yok herifle oğlum dışında evdeyim sürekli
(221 puan) tarafından
Bnd aynı cnm çocuklar olmasa tam kafayı yerdik herald
(5,311 puan) tarafından
Aynen valla  çevrende kimse yok mu kuzum ne kadar süredir evlisi
(221 puan) tarafından
Komşular hep yaşlı cnm akrabalar da uzak muhabbetimde yok öyle yni 4 senedrde evliyim
(5,311 puan) tarafından
Hımm  olur inşallah kuzum  bende senin gbiyim lojmanda oturuyorum herkes çalışıyor işe gidiyor arada aşığda görürsek selam veriyoruz birbirimize
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Çok var ama benimde vaktim yok öyle şeylere 
(221 puan) tarafından
En azından arayıp sohbet edebilirsi cnm
0 oy
(659 puan) tarafından
Yalnız değilsin demeye geldim
(221 puan) tarafından
Bekarken bı tane arkadaşım vardı gece gündüz beraberdik şimdi oda yok evde çocuklarla geciyo hergin iş guc
(659 puan) tarafından
Bazen yalnızlık iyidir az insan çok huzur gibi ama bazen çok bunalıma giriyosun şöyle arkama baktıgım zaman 2 senedir 4duvar arasında yaşayıp gittigimi görüyorum ve bir anda kimsesiz kalmak ayni temizlik çamaşır yemek bulaşık çocuk derken kendini evin hanımı gibi değilde hizmetçisı gibi hissetmek bu hislerden kurtulamamak derdini kimseye anlatamamak insanın zoruna gidiyor ve birsüre sonra sosyalleşmek içinden gelmiyor ben ise tükenmişlik sendromuna girmeye az kaldıgımı hissediyorum belirtileri birebir yaşıyorum.
0 oy
tarafından
Gel bacı. Gel bende yalnızım Gel benim kankam ol
(221 puan) tarafından
İnsan aslında arayış içinde oluyor gerçekten bn öleyim şahsen bı arkadasm olsun istiyorum
tarafından
Evet çok haklısın bende böyle bir arkadaşım olsun yediğimiz içtiğimiz  bir olsun
0 oy
(7,256 puan) tarafından
Bennn , tekim vala bende :/
(221 puan) tarafından
Sürekli öleydin cnm yoksa evlenince mi oldun
(7,256 puan) tarafından
Evlenince tabikide bekarken evde durmayı hiç sevmezdim çalışıyorum zaten evlenince eve tikildim :/
0 oy
(119,168 puan) tarafından
ben yanlizim.kimsem yok ama uzulme allah var
(221 puan) tarafından
Üzülme değilde cnm böyle çaya gideceğim sohbet edebilcegim biri olsun istiyorum
(119,168 puan) tarafından
bende istiyom ama olmayinca olmuyo
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Benim.komsularim.filan cok iyidir cagirsam gelirler ki geliyorlarda gidiyorumda arada kahveye filan ama ailem uzakta oglum cok huzursuz esim gorevde artik uykusuzluktan psikolojik bozuldu her gun migrenim tutuyor deliksiz bir uykuya hasret kaldim bunyem.kaldirmiyor artik uykusuzlugu bende diyorum ne kadar yalnizim olsem yada agridan kivransam yine kalkmak zorundayim beni iki saat dinlendirecek kimse yok
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Ayni ben valla bende aynıyım
0 oy
(961 puan) tarafından
Ben de öyleyim ve bu benim tercihim kimseyi çekemiyorum
0 oy
tarafından

Ben ben :D 4 yıldır öyleyim ara da mesajlastigim çocukluk arkadaşım var ama aramızda mesafe var baya eskiden hep yan yanaydık evlenince uzaklaştık ama alıştım ya yalnızlığa mesela sessiz evde kahve içip sevdiğim diziyi izlemek o kadar hoşuma gidiyo ki kalabalık da o zevki alamıyorum ne yalan soyliyim

0 oy
(392 puan) tarafından
Bnde öyleyim cnm bi komşularım var arada gelirler yada bahceye cikariz.. Ama şöyle kafa dengi çıkıp gezmelik bi yere gidip oturmalik hic arkadaşım yok

Kötü bi durum ya malesef.. 
0 oy
(771 puan) tarafından
Benimde yok ama sadece 1 tane olsun isterdim o da tam benim kafadan başka türlü istemem galiba o yüzden yalnizim:)
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Dert etme kendine bende öyleyim.
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Bosver en iyi bu. Nerde cokluk orda bo.kluk. kafan rahat. Bende oyleyim arkadaslarim var ama kimseye derdimi anlatmam. 
0 oy
tarafından

Canım bende yanlızm 7-24 yanlzm evlendgmdn beri bi arkadaşım bile olmadı:'(

2 kücük çocugmla evdeym ne gelen var ne giden yanlızım yanlız 

Bağırarak haykırmak istyrm :woot:

0 oy
tarafından
1 Ay öncesine kadar bende öyleydim,kimseyi evime çağırmak istemem çağırana da gitmezdim ama 2 arkadaşla tanıştım tayin olduğumuz yerde baktım tek olmaktan daha mutluyum onlarla simdi insanlarla aramda olan perdeyi kaldırdım evime geldiler dün  gece bende kaldılar sabah eslerimiz işten bizim eve geldi onlar gelene kadar kahvaltı hazırladık beraber yedik içtik 10 numara oldu☺♥️
0 oy
tarafından
Hayatımı hep yanlız geçirmiş birisi olarak yazıyorum yalnızlık en güzel kalabalıktır. Çünkü düşünceler çok fazla konuşuyor yanlız kaldığında. Senin en iyi arkadaşın sensin. Birilerine ihtiyacın yok olmamalı. 
0 oy
(350 puan) tarafından
Bende öyleyim kuzum yanlız değiliz 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Allah uçak kazasi vermesin kız

Ne insanlar var kalabalık içinde yalnız

Bazen sakız gibi yapaısan herseyine karışan insanlar olacagına hiç olmasin daha iyi

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 388 göst.
18 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 294 göst.
30 Haziran 2021 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,279 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 559 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 560 göst.