0 oy
242 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Doktoru açıklama yapmış sağ kulak bölgesi sağ yanak bölgesi solda ense kemiği kopmuş ve yine saç derisi tamamen kopmuş şekildeymiş. Fahrettin koca ve cumhurbaşkanı olaya el koyup asiyeyi Antalyaya ilk yüz nakli ve iki kol nakli gerçekleştiren ünlü bir doktora göndermişler. 6 saat süren zorlu bir ameliyatin ardından kopan damarlar ve saç derisi dikilmiş. Şuan durumu iyiymiş en yakın zamanda 1 2 gün içinde doku nakli olacakmış. Çünkü babasının söylediğine göre kulağınin altından itibaren eti yokmuş büyük bir ihtimalle oraya doku nakli yapacaklar. Kız eve gitmek istiyorum diyormuş Allah tez zamanda hz. Muhammed efendimizin yüzü suyu hürmetine Şafi ismiyle şifa versin inşallah. Çok küçük bir canilik yüzünden kaç gündür ameliyat oluyor yavrum. İnşallah bir an önce eskisi gibi sağlığına kavuşur tek sıkıntı beyin açıktaymiş ve açık olduğu için enfeksiyon riski yüksek dua edin güzel anneler 

7 Cevaplar

0 oy
(4,089 puan) tarafından
Nasıl unutacak o acıyı korkuyu bilmiyorum ya
tarafından
İçim içimi yiyor bilmiyorum ama ben öyle şeyler yaşasam büyük bir ihtimalle büyüğüm zaman o korku yüzünden psikolojik sağlığım alt üst olur çünkü kızın videosu TÜRKİYE de infial yarattı ilahaki büyüdüğü zaman merak edip bakabilir
-Reklam-
0 oy
(119,287 puan) tarafından
aahh kiyamam yaa pitbull ciddi bi tehlike esiminde vardi cok hirsli bi cins gercekten mahveder 
tarafından
Kuzum videoyu görmedin mi asiye ateş yaz çıkar YouTube kızı yediler
(119,287 puan) tarafından
gormedim
tarafından
Gir bir izle kuzum 2 gün önce oldu ve Türkiye ayağa kalktı ama çok etkilenirsin her yer kan gölü ayiramiyorlar kafasını köpeğin ağzından
0 oy
(3,730 puan) tarafından
İçim acıdı o haberi izlerken Allah'ım bir aylık bebeğim var onu da kendimi de eve kitleyip bütün kötülüklerden korumak istedim. Allah bu devirde akıl sağlığımızı korusun inşallah
tarafından
Amin canım inşallah tek duam bir an önce sağlığına kavuşsun şurda kocaman kadınlariz sezeryan olacağız diye korkuyoruz bu kız kaç gündür ameliyat ediliyor
(3,730 puan) tarafından
Aynen öyle valla küçücük bedeni nasıl dayanıyor Rabbim güç kuvvet versin inşallah
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Kız eve gitmek istiyor ama ailesini evinden işinden etmişler ne biçim adalet varsa artık hem çocukları parçalandı yetmezmiş gibi aileyi suçlu bulup siteden atın ne güzel dünya 
tarafından
Evet bence ona el atarlar bak gör Twitterda infial oldu olay çünkü yardım severler ev alır diye düşünüyorum
(2,826 puan) tarafından
İnşallah canım ya yazık günah gerçekten
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Ooff offf rabbim sifa versinnn
0 oy
(18 puan) tarafından

inşallah tez zamanda sağlığına kavuşşun izlerken içim paramparça oldu :(

0 oy
(18 puan) tarafından
herkesin basına gelebilecek birsey Allahım evlatlarımızı korusun 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 332 göst.
25 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 713 göst.
10 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Zeyno ❤❤ (440 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 346 göst.
27 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
25 cevap 1,114 göst.
25 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,607 soru

11,363,858 cevap

34,841 kullanıcı