0 oy
178 göst.
Aile kategorisinde (1,685 puan) tarafından
Kızlar yatak odasında yatağımın basligina takılmış üç dört tane iğne vardı. Toplu iğne.Ben takmadım eminim iğneyle hiç işim olmaz çünkü. annem falan mı takti bilmiyorum.neyse çıkardım onları bir ay sonra falan yine vardı. Yine çıkardım. Büyü gibi bir şey olabilir mi hiç takılmam böyle şeylere ama merak ettim öyle bilen var mı diye :)

3 Cevaplar

+1 oy
(3,505 puan) tarafından
İğneyle büyü olduğunu pek sanmıyorum eve gelen biri esarbindan çıkarıp da oraya mi taktı dicem ama eve gelen misafirinde yatak odasında ne işi var garip bilemedim 
(1,685 puan) tarafından
Aynen canım ben de öyle düşündüm kapı tarafında olsam öyledir dicem ama yatağın duvara dayalı kismindaydi ben de şaşırdım ben koymam kapalı değilim zaten bilemedim takilmadim hiç ama meraklandim öyle :)
(1,755 puan) tarafından
Aynı şeyi düşündüm kapalıyım bende eşarp açıp yazma takınca biyerde unutmayim kimseye batmasn diye koltuk yazak arkasına batırır takarım annen kardeşin falan varsa onlarda öyle yapmış olabilir
(3,505 puan) tarafından
Ailende kapalı biri varsa ve yatak odana kolaylıkla giriyorsa onlar takmıştır belki oraya
(1,685 puan) tarafından
Belki de canım olabilir ya
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Canim ben de anneme gidince iğnelerimi hep yataaan başina saplarım

Misafir yada arkadaşin takmış ve unutmuş olabilir
(1,685 puan) tarafından
Olabilir canm ya Oyle iki defa olunca merak ettim sadece yatağın duvara dayalı kismindaydi ondan biraz da :)
0 oy
tarafından

Canım bu zaman iğneyi bırak yağ ile bile büyü yapıyorlar eve gelene çok dikkat et yatak odana kimseyi sokmamaya çalış nebilim kapat müsait değil odam Şuraya geçin falan de :) bana uzaktan bile okuyarak büyü yaptılar eşimle ayırmak için hem de kendi ailem be suan etkisinden cpk şükür çıktım mesafemi bile koydum evde ne kavga ne şüphe cok şükür olmuyor o zaman huzursuzduk ufak bi şeyden bile kavga ediyorduk 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 227 göst.
16 Ocak 2023 Aile kategorisinde Efsun88 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 886 göst.
24 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 258 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...