0 oy
588 göst.
Diğer kategorisinde (15,246 puan) tarafından
30 bine yakın esyam çalındı. Altın para. Ve yapan kişi de komşumuz ama kanitlayamiyoruz.  Neyse eşim karakolda. Şuan ve kayinbabamlar bize destek olmak için bu kız evde yalnız. Korkar mı bı ihtiyaci olur mu diye bı bakmaya gelmediler.

Aynı sehirdeyiz. Arabaya binip gelse en geç yarım saate burda. Sadece aradı. Geçmiş olsun dedi. Sizce kırılmakta haklı miyim. 

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bacım sen kırılmayı at kenara gidenlere üzül 

Nerden biliyorsun komşun gördün mü naptin
(15,246 puan) tarafından
. Daha önce kapıda anahtar unuttum onlarda almışlar . Sonra bana verdiler. Sabıkası var. Polisler de yüzde doksan odur diyo
-Reklam-
0 oy
(1,565 puan) tarafından
Haklısın ama ben komşuya takıldım nasıl eminsiniz cnaim
(15,246 puan) tarafından
. Daha önce kapıda anahtar unuttum onlarda almışlar . Sonra bana verdiler. Sabıkası var. Polisler de yüzde doksan odur diyo
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Kirilmakta haklısın tabikii. Komşunuz olduğunu nerden bildiniz ? 

Bir de siz evde değil miydiniz ?
(15,246 puan) tarafından
Evde değildik. Daha önce kapıda anahtar unuttum onlarda almışlar . Sonra bana verdiler. Sabıkası var. Polisler de yüzde doksan odur diyo
tarafından
Bnde merak ettm
tarafından
Kapıyı normal anahtarla açıpmı girmiş hırsız peki , keşke öyle bişey olduğında değiştirseydnz kiliti
(13,036 puan) tarafından
Anaaa kız kilit niye değiştirmediniz ?
Zorlama parmak izi felan yoksa onlardır
(15,246 puan) tarafından
Aklıma gelmedi. Zorlama hicbisey yok
0 oy
(13,896 puan) tarafından
Gecmiş olsun. Tabiki haklisin. Insan boyle zamanda yaninda olmayacaksa ne zaman olacak. 
(15,246 puan) tarafından
Bence de
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Haklısin canim polsler gelip parmak izi alır komşundanda aldır

Geçmiş olsun
(15,246 puan) tarafından
Parmak izi aldılar ama iz falan yok sanırım. Eldiven taktı mi bitti iş.
0 oy
tarafından
E hemen gitsenize komşunun evini aramaya
(15,246 puan) tarafından
Kanıt yok. Adam bırakır mı onları yemiştir bile
tarafından
Nasıl emin oldunuz peki onun aldığına
(15,246 puan) tarafından
tarafından
Ayyy Allah ne diyim emi,keşke kilidi degistirseydiniz ya tüh
(15,246 puan) tarafından
Keske
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun akıllarına gelmemiştir
(15,246 puan) tarafından
Nedense hiç gelmez akıllarına böyle bişey .asla rahatlari kacmayacak
0 oy
(515 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Tabiki kaynanagilin hemen gelmesi gerekliydi. Komsunsa ne diyim ya Allah ıslah etsin. Keşke anahtar falan degistirseydin. Dikkat et kendine.
(15,246 puan) tarafından
Aklıma gelmedi böyle bişey olacagi
0 oy
(932 puan) tarafından
Taşının canım ya çok geçmiş olsun 
(15,246 puan) tarafından
Bakalım artık inşallah. Ben de istiyorum
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Canjm madem bu adamin boyle seyler yaptigini biliyodunu, neden önemli seylerinizi evdw sakliyosunuz cok gecmis olsun
(15,246 puan) tarafından
Salaklık değil mi bedava valla. Kendime kızıyorum. Eve hırsız giremez diye düşünüyorum bı takım önlemler aldık. Ama anahtarı unuttuğum için boyle bişey olabileceği aklıma gelmedi
0 oy
(2,245 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun bu aralar  hırsızlık olayları çoğaldı yine geçen hafta gece üç buçukta da annemlerin evine girmişti hemde annemin camını kırarak annem kız kardeşim uyanikmis onları görünce kaçmış çok şükür bir zarar görmediler
(15,246 puan) tarafından
Ay Allah'ım çok korkunç . Allah'ım korumuş. Bir daha gostermesin
(2,245 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(416 puan) tarafından
Öncelikle çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda bulurlar altınlarını büyük ihtimal komşun o anahtarı yedeklemis sonra sana vermiş olabilir evde altın ve para olduğunu biliyor muydu 
(416 puan) tarafından
Nasıl insan bu anlamıyorum merak etme o helal para sana geri gelir Allah'ın izniyle
(15,246 puan) tarafından
İnşallah. Annem ve annannemin ölümlük dirimlik hatıra düğünde taktıkları bilezikler gitti. En çok ona yanıyorum. Aşırı muhtaç olmadığım sürece satmayacaktim artık. Evimin güvenli olduğuna kendimce çok inanmışım. Çok üzgünüm valla. Ama.nasip böyleymiş. Ne yapayim
(416 puan) tarafından
İnşallah bulunur hemen o alanında eli kolu kopsun ne kadar kolay başkasının eşyasını çalmak pislik
(15,246 puan) tarafından
Amin eli kolu kopsun. Bulunmaz ya nerden buluncak.
(416 puan) tarafından
Hırsızlık yapanın bı kolunu kesecekler bak bakalım bidaha kimse cesaret eder mi
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Haklisin canim ne gamsizlarmiş geçmiş olsun

(15,246 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(601 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun rabbim sizleri korusun
(15,246 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun ailemin evinede bayadır girmeye çalışıyorlar 10 gündür uyuyamıyoruz bizde 
(15,246 puan) tarafından
Allah Allah ısrarla mi girmeye calisiyolar
0 oy
(14 puan) tarafından
1 bucuk ay once bizim 350 bin liralik altinimiz ve nakit paramiz calindi.
(15,246 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun. Allah'ım bir daha gostermesin
tarafından
Bizim hırsız biraz beceriksiz binada çok kez yakalandı annemlerin evinde de benim yüzüklerim vardı büyük ihtimalle onların sinyalini aldı bir kaç kez kapıyı açmış içeri girememiş en son geçen hafta açmış kapıyı babam namazdan sonra kapısını sert açınca kaçmış onun üzerine 3 sefer daha denedi toplamda 7-8 kez denedi alt katta birilerine girdi 2 sefer bir şey alamadı aşağıda dün birinin evine girerken ev sahibi yakalamış adam binaya sülük gibi yapıştı onun yüzünden dünyanın masrafını yaptık birde üzerine kapının kazanımı indirdi onlar tekrar tamir olucak demir kapı kamera banka kasası girip bir şey çalsa bu masrafın  toplamı yapmazdı
(15,246 puan) tarafından
Ay Allah'ım. Ne manyak insanlar var. Allah yemeyi nasip etmesin o pisliklere
tarafından
Aminn inşallah
0 oy
(7,754 puan) tarafından
Komşu meselesine çok şaşırdım bu kadar emin tavırlar. Ben de komşum evinde anahtar unutmuş olsa alırım ve akşam geldiğinde veririm
(15,246 puan) tarafından
Ama komşun sabıkalı olsa ne düşünürsün. Hata bende. Ailesi iyi insanlar ama oğlu sabıkalı.  Ve herhangi bir zorlama yok. Kendini kurtarmak için de farklı bahaneler söyledi bize. Polisler de bizim gibi dusunuyo
(7,754 puan) tarafından
Yine de peşin hüküm vermem
0 oy
(119,361 puan) tarafından
bizim evede girdi bi kac hafta once ama para eden hic bisi almadi tek silahla tufekleri aldi kamera vardi allahtan evde gecmis olwun
(15,246 puan) tarafından
Teşekkürler. Size de geçmiş olsun.sagolsun bizimki de harçlık birakmis
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm Rabbım birdaha göstermesin inşallah  eminmisiniz peki kimsenin günahını almayin
(15,246 puan) tarafından
Emin gibiyiz. Polisler de yüzde doksan o dedi. Kimsenin günahını almak istemeyiz tabi ki ama bütün oklar onu gösteriyor. Ama üzerimize sicratmamak için bişey yapamıyoruz. Polisler de aynı şeyi dedi. Kanunlar izin verse 10 dk da konuştururum ama izin vermiyor dedi
(3,167 puan) tarafından
Anladım cnm Rabbım beterinden korusun inşallah  cana geleceğine mala gelsin boşuna demiyorlar ev almadan önce komşu alın
(15,246 puan) tarafından
Valla çok doğruymuş.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 402 göst.
25 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 181 göst.
16 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Arzumm (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 258 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde elif2011 (286 puan) tarafından soruldu