0 oy
229 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (514 puan) tarafından

Kizlar karnim buyudugun icin genelde tayt yada elbise giyyorum. Ama taytlar oyle cok bol olmuyor. Acaba diyrm dar olmasi bebegi sıkar mi? Uani ne bilim agzina burnuna baski yapar mi??

14 Cevaplar

0 oy
(13,102 puan) tarafından
Sanmiyorum kendi rahatsız oluyo4 insanın 26 haftalık oldum karnım büyüdü kilolu çorap üst kısmı biraz sıkmaya başladı kendim rahatsız oldum :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çocuğun ağzı burnu etine mi dayanmış durumda ay çok güldüm :D
(514 puan) tarafından
Ki ne bilimmm iste ben de soruyorumm;)
0 oy
tarafından
Bebeğe baskı yapar yerini daraltır ve bebek rahatsız olur bol kıyafetler giy dedi doktorum 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Yani bazen bu paylaşımlar bilincli mi yaziliyor diye düşünmüyor değilim  bebek karnında suyun icinde karnin cok buyukse ona gore geniş seyler  giyineceksin .
(712 puan) tarafından
Dalga geçme uyari verir sana burda sacma soru gördüğünde ah bebeğim askim canim demen lazım gerçekleri söylersen kiziyorlar
(1,569 puan) tarafından
Verirlerse versinler böyle soru olinca diyesim geldi :)
(712 puan) tarafından
Soruyu soran ile uyari veren aynı kişi olduğu için çok şey etme canım:)
(1,569 puan) tarafından
He zoruna gitmiş demekki :))
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Ağzına burnuna baskı yapmaz ama keseye giden damarlardaki kan akışını etkiler hamilelikte bol giyinin bence 
0 oy
(932 puan) tarafından
Yok canım zaten o denli rahatsız olsan inan giyemezsin 
0 oy
(18 puan) tarafından
Devamlı olarak giysen evet gelişimini etkiler diye okumuştum. Hem sende rahat edemezsin insan dar olunca nefes alamiyo gibi oluyo yani en azından ben öyleyim :) mümkünse geniş rahat şeyler giy canım
0 oy
(1,244 puan) tarafından

Dar giyince rahat edebiliyor musunuz.  Çünkü ben hep beli lastikli pantolonlar ve bol tunikler giyinebiliyordum. .  Hamileliğim boyunca atlet dahi giyemedim daralıyordum.  Sağlık konusunda bilgim yok:)

0 oy
(9,022 puan) tarafından
Kendin içinde rahatsan sıkıntı değil bende evde tayt giyiyorum dışarı çıkarken uzun bol tunik hamile pantolonum.var önü giyiyorum
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Sen rahatsız olursun canım 
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Bebeği sıkmaz ama zaten karnını sıkan bisey giymek seni rahatsiz etmesi lazım asla dar biseye gelemiyorum 
0 oy
tarafından
Canm valla ben o zaman bekardim bu kadar bilmiyordum ama şöyle bir şey aklımda kalmış benim halamın kizinin ayağı sıkıntılı doğdu ni sürü ameliyat oldu dediler ki kiz hamileyken dar şeyler giymiş oda bebeğin ayağına sorun çıkarmış ama ne kadar doğru o sebepten olduğu bilemem yinede dikkat etmekte fayda var
0 oy
(37 puan) tarafından
Ben hamile taytlari aldim cok rahat

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 224 göst.
13 Mart 2021 Diğer kategorisinde gelbebegim (1,450 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.
24 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gamzeakarsu (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 117 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde Balpetek_56 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 104 göst.
31 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde G.ll0 (1,543 puan) tarafından soruldu

381,188 soru

11,411,686 cevap

34,954 kullanıcı

...