0 oy
345 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

36+5im kozlar bugun cati muanesi oldum 3 cm acilmissin bile dedi doktor. Normalmi? (Hesaplara gore eylulun 18-20 arasi gelecekti)

7 Cevaplar

0 oy
(96 puan) tarafından

Tabiki normal doğumun yaklasmis

(12 puan) tarafından
Ama eylulun ikinci haftasinda normalde dogum yaomam gerek simdiden 3 cm fazla degilmi
(96 puan) tarafından
Tabiki Dr daha iyi bilir bnce normal sağlıklı gebelik ler dilerim inşallah erken gelmez
-Reklam-
0 oy
tarafından

fazla canim tabiki bem 39 haftaliktim 1 cm aciklogim vardi  dogum basladi daha 3 cm oldu zar zor hemde ikina ikana dogum yaptm8 gun oldu

(12 puan) tarafından
Allah bagislasin.. doktorum korkulacak birsey yok dedi ama insan yinede tecrubelilerden fikir almak istiyor.
0 oy
tarafından

Demekki gününden erken gelicek bebisin ve bence rahat bi doğum olur sen farketmedende 3cm açılma olduysa geriside rahat açılır Allah kolaylık versin hayırlı doğumlar

(12 puan) tarafından
Amin canim cok sagoll
0 oy
tarafından

Nerdeyse 37 haftalik olmussun erken dogum riskin kalmamış acilmanda var insaallah hayirli guzel bi dogum yaparsin :)

(12 puan) tarafından
Ayy amin cok sagol cnm
0 oy
(979 puan) tarafından

Bnce fzla cnku bn 37 h 1-2cm acklik vrdi sdce .. suni sanci fln verdiler cok surdu aclma olmasi

0 oy
(3 puan) tarafından

Benimde 3 4 cm açılmm vardı doğumum oldu. Ne sancım vardı ne de suyum gelmişti suyu patlatıp suni sancı verdiler

(12 puan) tarafından
Iste bende bundan korkuyorum :) ya hicbisey hissetmeden dogumum baslarsa diye kafamda bir suru soru var. 37.hafta bitti. Nisanim dusmus ve acilmam var. Ama yalanci kasilmam bile olmadi bu zamanda kadar. O yuzden bir korku sardi beni gidiyor.
0 oy
(29 puan) tarafından

Gız ne istiyon daha benim hiö olmadı açılma 19 saat sancı çektim 7 saat sancı sonucu sadece 1 cm açılmıştı hiç birşey olmaz sen yine düzenli git kontrollere canım bu şekilde olursa doğumun rahat olur inşallah sağlıklı bi şekilde kucağına da alırsın küçük yavrunu

(12 puan) tarafından
Aminn cumlemiz insallah

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 42 göst.
0 oy
11 cevap 90 göst.
0 oy
20 cevap 266 göst.
9 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biriiste (407 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 140 göst.
13 Eylül 2022 Diğer kategorisinde .... (5 puan) tarafından soruldu

374,672 soru

11,206,997 cevap

34,510 kullanıcı

...