0 oy
314 göst.
Diğer kategorisinde (217 puan) tarafından
Ilacli emara girmiş kizlar pazartesi doktora gidicek .sknti olurmu sizce hamileyken emara giren oldumu 

13 Cevaplar

0 oy
(10,411 puan) tarafından
Supriz Bi gebelik mi keşke daha dikkatli olsaymis
(217 puan) tarafından
kadın doğuma gitmiş oda kıstın var emara girmen gerekiyo acil emara gir demiş öyle anlarız ne kisti olduğunu demiş buda girmiş
-Reklam-
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Ben hamile olduğumu bilmiyordum girdim ama Dr a daha gitmedim inşallah birşey olmaz
(217 puan) tarafından
Inşallah bisey olmaz canım sağlıcakla kucağına alirsin
0 oy
(173 puan) tarafından
Bilmeden olmuş Allahın izniyle bişeycik olmaz cnm 
(217 puan) tarafından
Inşallah canım teşekkür ederim
0 oy
(553 puan) tarafından

• Canım benim bilinmeden olunan şeyleri rabbim korurmus. Can bu düsünmeyin o kadar çok ilaç kullanan böyle giren kişiler var ko sağlıklı sıhhatli gelen  dünyaya <3
(217 puan) tarafından
Haklisin canım inşallah sağlıcakla kucağına alır teşekkül ederim
0 oy
tarafından
Canim eltimde hamile olduğunu bilmeden emara  girmiş 3 aylikti anlamamış üzerine adet görmüş sancıları olunca dr emar istemis orda anlaşıldı. Dr çok tedirgin olmuştu ama şükür 1 yasinda oglu saglikli hiç sorun yapamadılar.

Ins sizdede biesey olmaz gönlünüzü ferah tutun
(217 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Sizi korkutmak istemem ama benim teyzem de aynı oldu kızının troid bezleri yok kulaklarında sorun var o yüzden ilaç kullanıyor kulakları geçti ama yurt dışında orada tedavi oldu
(217 puan) tarafından
Yaaa inşallah bunda bisey olmaz
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Doktor gebelik testi yapmadan nasıl ilaçlı emar ister çok saçma
(217 puan) tarafından
Muane etmiş kıstın var emara girmen gerekiyo hemen demiş belkide keseyi kist sandi
0 oy
tarafından
Bende girmiştim sıkıntı olmaz bende bilmiyordum yani o şekilde girmiştim bir hafta sonra pozitif çıkmıştı testim 
(217 puan) tarafından
Anladım canım saol
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Mr gebelikte zararlı değil ama ilaçlı olanı nasıl ilacı zarar verirmi bilmem. Ben 6 aylık gebe iken yürüme ve görme bozukluğu ile gittim doktor ör x ışını ile baktıgı için bebeğe bir zararı olmaz radyasyon yaymaz dedi. Beyinden girdim 2 dk kaldım kızım suan 7 yasında bişisi yok çok şükür. Hatta su davar. Anne karnında bebeklerde bazı sıkıntılar dan şüphe edince yine mr yöntemi ile tesis ediliyor. 
(217 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Emar da radyasyon hiç yok diyebiliriz sorun ilaçlı olmasi Allah korusun inşallah 
(217 puan) tarafından
0 oy
tarafından
İlk gebeligimde 3  kez girdim 1 ilaçlı 2 ilaçsız 

Ve ekstralarida var kalbi durdu
(217 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bu daha yeni
0 oy
tarafından
Gebelik yeniyse bişey olmaz allahn izniyle vanm
(217 puan) tarafından
Inşallah canım saol
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Rabbimin izniyle bişey olmaz inşallah 
(217 puan) tarafından
Inşallah canım saol

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 143 göst.
13 Şubat 2021 Diğer kategorisinde 3 mucizenin annesi (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
11 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cigdem25 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
18 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Durunun Annesi (4,290 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 120 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu

380,122 soru

11,379,432 cevap

34,865 kullanıcı

...