0 oy
122 göst.
Aile kategorisinde (129 puan) tarafından
Sızın beklersiniz nasıl beslenmıyo gun boyu  nler yıyo mısal gelısımı nasıl benım oglum 9 aylık 9 kılo 76cm katı hc bısy yemıyo elıne verdiklerimızıde agzına gelincede cgnemıyo cıkartıyo bana fikir verebilirmisiniz 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
3 mart dogumlu bebegim masallah her seyi yer. Sabahlari kuymak,omlet,menemen ya da haslanmis yumurta yaparim. Oglen corba aksam o gun ne yemek yaptiysam biraz ondan biraz pilav ya da makarna yatarken de armutlu irmikli muhallebi yapiyorum aralarda emiyo her ogunden sonra da mandalina yediriyorum cok seviyo
tarafından
Yorumları okudum da ben kendimi nerden atayım hulyaa yaşın çok genç daha ne geçmesi ben o yaşta daha evli bile değildim :D 31 de ilkini kucağıma aldım asıl benim yaşım geçiyo 2. Ye cesaret bile edemiyom
(565 puan) tarafından
2. Cocugun Düşüncesi bıle aklımdan gecmezken hamıle oldugumu ogrendım cok cok afedersın  esım korunuyor sanıyordum oysaki  o cocuk ıstıyordu boyle bısey oldu :)
tarafından
Kız zaten istiyormuş nasıl güvendin
(565 puan) tarafından
Guvenmez olaydım yalann soyluyordu ta kı hamıle kalana kadar
tarafından
Allah yardımcın olsun ne deyim olmuş bı kere artık
-Reklam-
0 oy
tarafından

9 aylık olmasına 5v6 günü var kızımın 1 nisan doğumlu en son 6 aylıkken ölçtürdüm 8. 900 dü aç oldugu zaman herşeyi yiyor ben de ysni farkettim acıkmadan verşyor muşum meğer. Meselas bu sabah ıspanak verdim ekmek bile bandırdık :)) öğlen de bi kase yoğurt çorbası iiçti.

Benm kızım yulaflı incirli keçi boynuzu özü karıştırınca bi de gene kuru meyve kayısı mesela irmik falan karıştırınca çok seviyor siz de deneyebilrisini.. Pilavı dda kaşıkla değik de elimle verince yiyor. Dişimiz de yok henüz 

0 oy
(251 puan) tarafından
Benim kızım diş çıkartıyor çok iştahsiz çok nadir yiyor yemek fln çok yıprandık ikimizde 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 598 göst.
0 oy
51 cevap 890 göst.
29 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meryem Ana (507 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 95 göst.
6 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
19 Mart 2023 Aile kategorisinde Mrv.1 (4 puan) tarafından soruldu

380,356 soru

11,388,558 cevap

34,894 kullanıcı

...