0 oy
205 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimle sudan sebeplerle kavga çıkarıyorum. 2 haftalık bebeğim var daha kendimi toplayamadım. Evde ölü balık gibi geziyorum. Üstüme elime ne geçerse giyiyorum. Yemek yapmak, kahvlatı hazırlamak istemiyorum. Yemem içmem tamemen bitti. Sütüm kesilmeye başladı. Hiç bir şeye yetemiyorum kimseyi mutlu edemiyorum. Annem geldi 1 hafta kaldı kalbini kırdım. Kaynanam bizde hiç yokken dediklerine alınıyorum. Çok değişik biri oldum. Patlamaya hazır bomba gibi geziyorum. Kendimi çekemiyorum başkaları beni nasıl çekiyor hiç anlamadım. Arkadaşım benden 1 hafta önce doğum yaptı hiç bir şeyi yok ile bile başladı. Benim saçım başım dağınık ortada şey gibi geziyorum. Kimseyi mutlu edemiyorum. Bebeğim bile benim kucağımda değil de eşimin kucağında susuyor

4 Cevaplar

0 oy
(1,982 puan) tarafından
Öncelikle sakin ol daha lohusasin kendini toparlamaya bak bebeğine odaklan 

İş güç şurda dursun yapılır iş dediğin ne ki yorma kendini 

Adapta olmaya calisiyorsun şu anda hepsi geçiyor 40 in bı çıksın daha toplarsın kendini 
-Reklam-
0 oy
(119,137 puan) tarafından
iste lohusalik deniyo buna
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Bunlar Çok normal lohusalık da arkadaşım böle ben neden böleyim diye de sorgulama daha çok strese sokarsin kendini herkes farklıdır canım . Geçecek bu günler böyle düşün hep bebeğini sağlıkla almışsın kucağına onu düşün . O uyuyunca bırak işi gücü kendine bi kahve yap bi kitap oku yada sakinleştirici bi müzik ac dinle kendime zaman ayır ona buma yetiscem diye kendini strese asla sokma .
0 oy
tarafından
Lohusalıktandir canım normaldir. Sadece bebeğinle ilgilen mümkün olduğunca yanında biri olması senin için daha iyi olacaktır iş yemek bakımından aslında, anneler alınmaz üzülme herkesin oluyordur öyle en azından benim de oldu oluyor. Ama hepsi geçiyor unutuluyor valla bol bol dinlen su iç birsey yiyemiyorsan bile su süt getirir ve stres yapma yapan herseyden de uzak dur 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 163 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,089 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 195 göst.
15 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 327 göst.
5 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 245 göst.
25 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,298 soru

11,322,917 cevap

34,773 kullanıcı