0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde (1,089 puan) tarafından
Klasik ama herşeyden aşırı sıkıldım bunaldım. Yarın olmezsek yapacağım şeyler belli. Uyanıyorum çocuğun kahvaltısı aksam yemego ev toplama derken tüm gün böyle geçiyor.kis geldi deoresy9na girdim. Kızım 3 yaşında. Evde çok mutsuz. Dışarı çıkartıyorum ama arkadaşları da yok hepsi evde. Bide **** oldu zaten kimseyi de cagiramiyorum. Napsam mutsuz herşeyden sıkılıyor. Oyun oynuyorum ama bende oyun oynamaktan artık sıkıldım. 5 dk kendimle kalamiyorum. Valla uzun süre yalnız başıma kalıp kimseyi görmemek istiyorum kafamı dinlemek biraz dinginlenmek istiyorum. Hiç kimse iyi gelmiyor bana . Valla bı umudum bı beklentim kalmadı su hayattan artık hiç bsyden zevk almıyorum. Eşimle de çok bideu konuşamıyorum. Beni anlamadığını düşünüyorum. Kimsenin anlamayacagini düşündüğüm için kimseyle bsy paylaşmak da istemiyorum. Bazen neden evlendim bile diyorum. Şu yaşıma kadar yaptığım herşey hatalardan ibaret. Boş boş yaşıyorum gercekten

3 Cevaplar

0 oy
(1,429 puan) tarafından
Kafayı dinlemek her anne istıyo bence en cok bende onu istiyorum çünkü
(1,089 puan) tarafından
Bu da bı klasik ama ne yazikki dinleuemiyoruz
-Reklam-
0 oy
(7,229 puan) tarafından
Aynı seyleri düşünüyorum hissediyorum bebem 3 buçuk yaşında sürekli bana yapışık yemek yapıyorum dibinde ev işi yapıyorum dibinde git diyorum anlamiyo kriz geçiriyorum artık gelip üstüme yapisiyo cinlerin tepeme cikiyo adam desen zaten gündüz yoruluyorum diyip basliyo sanki ben akşama kadar yatiyomda hay evlendigim güne diyorum hergün bı oledimde kurtulsaydim diyorum hayattan zevk almıyorum artık yaşam enerjim somuruldu resmen 
(1,089 puan) tarafından
Aynı seuleri yaşıyoruz ya ne kadar çok kadın var bunları yaşayan. Bekar biri görünce özeniyorum. Evlilik asla benlik bı şey değilmiş zaten de. Ev işi çocuk herseuin sorimlulugu psikolojimi aşırı fazla geldi. Bazen çığlık atasim geliyor kurtarın beni dite gerçekten. Aşırı sıkıldım ya hergun aynı rutin. Bekarken canim ne isterse oydu. Gitmek istediğim yere saat zaman farketmeksizin bı nasima çıkıp gidiyordum. Şimdi herşeyi çocuğa göre planlıyorum. Esim zaten asla öyle gezen biri değil. Kendi gezmedigi gibi bı düşünüp de demez bu kadın bu almıştır az çıkarım demez. Ben kendi imkanlarımla cikoylrum geziyorim. Ama çocukla çok zor
(7,229 puan) tarafından
Ancak aynı şeyleri bukadar bir yasayabiliriz eşim eve gelip yatma derdinde ben bunaldım artık bir yere gitmek istesem mirin kırın eder sürekli bı bahane bulmaya çalışır geçen uzaktan akraba iki kişiyle konuşuyoruz biri yeni evliyim çocuğum yok dedi ooo tadını çıkar bu günlerin dedim diğeri bekarım dedi ben oooooo seninki en güzeli gez toz eğlen dedim o kadar bıktım ki geçen artık kızim büyüdü Allah'ım nolur al canımı diye yalvardım kaldıramıyorum artık çok ağır geliyo hiç bana göre değilmiş bu hayat çok hata yaptim
(1,089 puan) tarafından
Sen benim iç sesimsin :))) tiptatip aynı ya. Ay bı de evleniyoruz diye gonek attik düğünler filan. Yok ya asla yapılmaması gereken bişey. İstisnaları eş geciyorim ve onlara çok imreniyorum. Ama diğer türlü fis gerçekten. Özgürlüğün hayatın yok gibi bı seu günü geçirmek için yaşıyoruz gibi. Ttum hayatını çocuğa adadım diyorum o böyle olmasın
(7,229 puan) tarafından
He kız sorma kinamda bı oynadım bı oynadım kına yanarken ağlamadım bile bu halimi gorebilseydim salya sümük ortalığı yikardim
0 oy
(915 puan) tarafından
Annelik ev hanımlığı en güç mesleklerdir. Maddi karşılığı yoktur fakat yaptığınız işin maddi karşılığı için eşinizin maaşı bile yetmez. Anneliğin ve ev kadınlığının karşılığı manevidir Çocuklarımızı sağlıklı ve mutlu olarak büyütmek, gelecekte başarılarını ve iyi birer vatandaş olduklarını görmektir. Bunlar tüm zamanınızı aldığı için kendinize ayıracak zaman kalmaz. Oysa çocuklarınıza iyi bakabilmek için sizin bedensel, ruhsal ve toplumsal yönlerden sağlıklı olmanız gerekir. 

İnşallah en kısa zamanda bu ruh halinde kurtulursunuz Hafta sonu eşiniz bakamaz mı çocuklara yarım gün yada tam gün kendinize zaman ayıramaz mısınız Yada aileniz size yakın mı ?

Bugünler atlattığınızda çok şükür diyeceksiniz hayatın güzelliklerini rutin haldeyken anlamıyoruz..
(1,089 puan) tarafından
Ailemle yakın oturuyoruz ama ben kimseye diyemiyorum çocuğu alıp bakar mısınız diye. Herkesin kendi hayat kostirmacasi var çünkü. Esim desen nanay. Bı kere bilmem yani çocuğu kendi isteğiyle dışarı götürüp eglendirdigini. Benim zorumla. Ben insanlara laf anlatmayı sevmiylrum yapılacak olan ne varsa yapılmalı zaten diye düşünüyorum.
(915 puan) tarafından
Anlıyorum sizi ben de hiç sevmem birinden bir şey istemeyi.ama arada aileniz gidin ya da bir roman okuyun ya da dizinizi değişitirin yada değişik bir film ev içinde bir hobi yapabilirsiniz çok olmazsw bile biraz Kendinizi iyi hissedebilirsiniz
(1,089 puan) tarafından
Buna kızım müsade etmiyor ki. Gündüz uyumayan bı çocuk. Aksam uyuyor ama ni saat sonra geri kalkıp gece ben yatana kadar yanımda takiliyorm. Bu yüzden kafamı dinleyip kendi sevdiğim şeyleri yapacak vaktim yok. Haliyle tüm gün çocukla oyun oynamakta bı yetişkinin psikolojisone ne kadar iyi gelebilir bilmiyorum. Zaten spor yapmayı seviyorum kızım uyuyunca yapardım ama şu sıra asla uyku düzeniniz yok ben salonu tollauana kadar uyanmış oluyor. Bu döngüden vallahi o kadar sıkıldım ki.
(915 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun bende sizden çok farklı değilim ben sadece sıkkın değil çok yorgunum iki kızımdan sonra sürpriz ikiz şuan 6 aylığız aşı yaptım şuan huysuzlar ben de çok yorgunum hem hamilelik kötü geçti hemde ikizler beni çok çok yordu 4 gözle büyümeleri bekliyorum uykuya hasretim...
(1,089 puan) tarafından
Seninki daha kotu kafanı kasicak vaktin yok vallahi Allah hepimizin yardımcısı olsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 195 göst.
15 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 373 göst.
30 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 506 göst.
24 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Asiiii (1,101 puan) tarafından soruldu
+3 oy
10 cevap 281 göst.