0 oy
239 göst.
Aile kategorisinde (28 puan) tarafından
Selam arkadaşlar. Eşimle yaklaşık 2 aydır korunmasız beraber oluyorduk ve adetim bu ay gecikti ben de test yaptırdım. Teste göre sonuç pozitif. Yarın inşallah doktora gideceğiz eşimle. Fakat ben şu an hem sevindim, hem de telaşlandım. Sizlere sormak istediklerim var. 

Yaşım 34, kilom da bayağı var, 115 civarı. Düşük yaparım diye korkuyorum.  Sizce. neler yapmam gerek? Tecrübeli annelerden yorum bekliyorum. Sağ olun. 

5 Cevaplar

+1 oy
(1,453 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canım iyi bi doktora gitmem yeterli zaten o sana ne yapman gerek anlatır kilondan tut yaşına kadar . Ve stres yapma neden hemen düşük geldi ki aklına unutma herşeyi başı stres bebeğin de bunu hisseder . Ilk 3 ay dinlenmeye bak yorma çok kendini ağır isler yapma stres yapma 3 ay sonra inşallah herşey yolunda olur .  Bebeğini de sağlıkla al kucağına insalah 
(5,559 puan) tarafından
Arkadaşa katılıyorum+ verdim
-Reklam-
0 oy
(119,367 puan) tarafından
dr yonlendirir seni simdi ne desen olmaz
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Düzenli iyi bir doktora gitmeniz gerekiyor

0 oy
(2,039 puan) tarafından
Aklına kötü şeyler getirme ve sağlıklı düzenli beslenmeye başla bir beslenme uzmanından yardım al doğuma kadar fazladan kilo almayıp verebilirsin bile 
0 oy
tarafından

Düşük olmaz ama keşke ıstedııgın süreçte dıkkat edıp en azından 100un altına inseydin hamılelıkte kılo aldıran bır süreç, emzirmek de oyle, agırlasıcaksın ve ağırlaştıkca daha zor olucaktır ben 95 kıloydum hamıle olmadan önce 65e düştüm sırf daha da kılo alırsam artık veremem dedım :) doktorunla konuş bır dıyetısyen desteği al çocuğa faydalı ama sana kılo aldırmayacak bır lıste veırrler mutlaka 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 49 göst.
0 oy
3 cevap 243 göst.
22 Ocak 2023 Aile kategorisinde Mihrenur77 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 151 göst.
0 oy
13 cevap 693 göst.
11 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde 143211 (13 puan) tarafından soruldu

380,420 soru