0 oy
242 göst.
Aile kategorisinde (23 puan) tarafından
Ben 13 haftalık hamileyim ve cuma günü yaşanan bir olayı anlatayım 

Ilk cocuğum 20 aylık ve cocugumla hala rutin oluşduramadık saatleri belli degil uyku süt yemek cok karışık yeni yeni düzene sokmaya çabalıyorum hala anne sütü iciyor ve ben cok uykusuzum. 

Eşim eve geldi cuma günü eksikleri almaya gitdi o sırada cocugumu uyutunca cok sevindim hemen yemek yapdım evi topladim camasir bulaşık  kahve fincanina şekeri bile atdımki bir sohbete zamanımız olsun diye gercekden cok sıkıldım gecem gündüzüm belli degil ve hamileyim degisik düşüncelerim var biraz ilgi sohbet bir güzel dözcük beklio insan :-( 

Sonra görümcem aradı zamanin varmi dedi esim hemen atladi var diye sonra bunlar normal sohbet edior ama inanin saate bakiorum 1 saat ve morelim bozulmaya başladı hani cocuk uyanikkende konuşabilir ben cocuga bakarım konuşmasina birsey demiyorum 

Kapatdi ve cocuk uyandı ve bende dedimki ben kahvenin sekerini bile koydum vakdimiz olur diye sanirim artik benimle vakit gecirmek istemiyorsun dedim ???? 

Ve cocugum esimin kucağındaydı 

Oda dedi ben en son 1 ay önce görüşdüm dedi ( kardesi türkiyede biz almanyadayiz bu arada) artik farklı düsünmeye basladım dedi  sonra aniden mutfakda herseyi yere atdi kepce bicak falan ve cocugum agladi korktu kuacgindaydi sizce bu nedir lütfen bana bir akıl verin !!!! 

3 Cevaplar

0 oy
(2,974 puan) tarafından
Ruh hastası çocuğun yanında niye tepki veriyor 
(23 puan) tarafından
Normalde herkez esimi sever falan sakin durur işi ağır ama bende hamileyim emziriyorum uyumuyiorum ....bikere dedim neden hic bana bakmiyorsun hic konusamiyoruz falan dedi cok yorgunum gercekden falan ama sanki annesi babasi cocugum 20 aylik oldu görmedi diye benden cikartio sinirini gibime gelio

Ve ben teklif ettfim al biletini git türkiyeye kal annrnle babanla dedim napayim simdi öldüreyimmi kendimmi cocugu göremediler diye ( onlar bildikleri halde baska misafiri aldilar evlerine ) bende dedimki biz ozaman tatile gidelim sonrada onlarin misafirleri gidene kadar otelde kaliriz onun icinde tepki göstermedi 1 ay boyunca burnumdan geldi hergün asik bir surat deseydi ozaman anne o kadini almayın eve biz geliyoruz diye ....
(7,199 puan) tarafından
Esin senin yanina mi gurbete geldi
(23 puan) tarafından
Evet nerdeyse 8 sene olacak :-(
(7,199 puan) tarafından
Vay ülkeler arası aşk he :) nasıl tanıştınız merak ettim (⁠ ⁠ꈍ⁠ᴗ⁠ꈍ⁠)
-Reklam-
0 oy
(330 puan) tarafından
Suan biz esimlede syni durumdayiz oglum hic durmuyo ve onun da yeme icme uyku duzeni yok ne yaoiyorum olmuyo gecelri hep yaninda uyuyorum .

Ve benim esimde cok ilgisiz konusmaz etmez suan 2. Hamileligim 9 haftalik oldum ilk cocugumda boyle degildim ama bunda hormonlarim alt ust durumda esimden destek bekliyorum dun o isteyeken biraz yazistik faln destek istedigimi istedim tamam faln dedi 

Aksam geldi konusmaya calisiyorum yine yuzume baktigi yok sunu soyle yapicam diyorum ne yapiyorsan yap beni bulaştırma 

Basta boyle bir insan degildi hangi ara boyle oldu bilmiyorum ve aileyle yaşıyorum gerçekten duygusal anlamda bir çöküşteyim suan ama.anlayan kimse yok beni:(
(330 puan) tarafından
Esimle kuzeniz biz ve ailesiyle yasiyoruz işte ayrilmak istiyoruz izin vermiyorlar hem esimin bana soguk olusu hem bunlarla yasamamda tuzu biberi oluyo
(23 puan) tarafından
Ben öyle şey yapamam allah korusun allaha sığın cok kötü öyle şeyler iyiligine bile olsa :-(

Mesela normal cocukla ilgilenio yardim edio bisi olunca ama bana karşı öyle gibi hayattdanmi bezmiş depresyondamı bilemiom ....bide ben hic öyle bagirarak kavga falan etmem cünki konusarak anlasalim isterim aslinda her kadin öyledir bence
(23 puan) tarafından
Esinde ayrilmak istiyormu? Ben halamin ogluyla evliyim isde kaynanama demanz tehsidi konuldu bide bende dedim hani git hlr anneni babani hem kendisi yanliz gitmio bende gidemiceme göre şu an anlamiyorum ben bu erkekleri
(330 puan) tarafından
Banda gina geldi gerçekten allah sonumuzu hayr etsin
(23 puan) tarafından
Amin ama hamileyiz ve hamilelik cok önemli çok :-(  bir kitapda okumusdum bilseydiniz ne kadar önemli eşlerinizi pamuklara sarardiniz diyordu :-(  gercekden cözlerim sisdi aglamakdan çok üzgünüm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 49 göst.
0 oy
5 cevap 239 göst.
26 Aralık 2021 Aile kategorisinde tombikanne (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 151 göst.
0 oy
13 cevap 693 göst.
11 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde 143211 (13 puan) tarafından soruldu

380,406 soru