+1 oy
103 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (385 puan) tarafından
2gun önce balkona çamaşır astım aşırı rüzgar vardı çarpıldımdiye düşündüm çünkü aştıktan yarım saat sonra yanmaya etlerim çekilmeye başladı grip ilaci vardı içince geçiyor .düne göre iyiyim ama bugün oksurdum iki kez gıcık olmuş gibiydi. Eşimde git test ver dio o öyle deyince kendimi dinlemeye başladım acaba terliyor muyum gogsummu sızlıyor moduna girdim .ama o balkon da beni çok çarptı eşimde rahatsız o 4gundur bende geçtiyse grip veya korona senden geçmiştir git sen test ver dedim. O çubuk olayını sevmiyorum ya ama mwcbura kalınca gidicem.2gundur ne boğazlarim ağrıdı ne burnum aktı sadece etlerimi çekmişler gibi ağrıdı ara sira

4 Cevaplar

0 oy
(750 puan) tarafından
Şu nahlet olasıca korona yüzünden grip nezle falan olunca hemen koryrz korona mı değil mi diye inşallah başımızdan def olur bu hastalık
(385 puan) tarafından
Doktorlar bile test yapmadan normal ilaç bile vermiyorlar . Yarın bı şansımı denicem yaptır derse gidicem. Ben aşırı carpildim bu kesin de bu yere çıkmadım gitmedim eşim de varsa vardır ise gittiginden. Amin canim
(750 puan) tarafından
Valla doktora gitmeden eczaneden aferin soğuk algınlığı hap alyrm iki gün geçiyor hiç hastane tam hasta eder insanı
(385 puan) tarafından
Evde nurafen vardı onu içiyorum günde 3sefer
(750 puan) tarafından
Onu bunu bilmemde bir aferin birde katarin çok iyi
-Reklam-
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Sadece grip çok hafif geçiren bi arkadaşım pozitif çıktı
0 oy
tarafından
Geçen sene virüs oldum ben 2 hafta önce ölüyodum öksürükten koku gitti tamamen teste gittim negatif çıktı dedim bu sefer kesin götürcek beni 2.ye olucaktim çünkü boguluyodum ağır bı grip salgını var ama yine de test ver mutlaka evde çocuk varsa onlara geçmesin daha yeni iyileştim biz düğün den sonra olduk ilk oğlum ağır bronşit geçirdi sonra hepimize geçti 7 kişi hasta oldk
0 oy
(176 puan) tarafından
Aynı şüpheyi şu an bende yaşıyorum 1 hafta önce ayazda kaldım bi 30 dkk kadar dün gecede boğaz ağrısı burun akıntısı başladı biliyorum üşüttüm ama korkmuyor da değilim emziriyorum da bu arada aferin içebilirsin dedi çocuk Dr icicem  bakalım ne olacak kafayı yicez artık ya allah yardım etsin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 55 göst.
15 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1310. (317 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 500 göst.
1 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 91 göst.
0 oy
11 cevap 617 göst.
4 Şubat 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,532 soru

11,393,338 cevap

34,903 kullanıcı

...