+2 oy
1,042 göst.
Diğer kategorisinde (594 puan) tarafından

Gece uyuyamayip sabah kalkamayanlardanim. Çocuk lar olmasa dert etmem ama çocuklarım in yemek öğünleri düzenleri olmadığı için kendime çok kızıyorum . Ve bı turlu düzene oturtamıyorum kendimi yazın iyiyim erken kalkabiliyorum ama kışın soğuk bahane buldum tabi kendime ama bu bahane değil ya 2 çocukla normal değil :( 

Siz kaç ta uyaniyor sunuz kızlar belki sayenizde kendime gelirim. ?

48 Cevaplar

0 oy
(4,661 puan) tarafından
Düzen kesinlikle şart erken kalkan hayatı iki defa yaşar gerçekten öyle 
-Reklam-
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Bende gece gec yatiyorum kendime vakit ayircam diye sonra gunduz surekli uyumak istiyorum
0 oy
(18 puan) tarafından
Çok istiyorum erken uyusun erken uyansın amaaa uyumuyor napsam uyumuyor 20 aylık kızım yani herşey denedim geç yatınca erken kaldırdım ama yine erken uyumuyor uyusasa gece kalkıyor oturuyor şuan çok bunalmış durumdayım uyku probleminden yana
(1,318 puan) tarafından
Kızım 20 aylık.aynı sıkıntıyı yaşıyorum 1 ay oldu. Uyku saatlerinz şu an için nasjl2 sizin?
(18 puan) tarafından
Yeni gördüm mesajınızı
Akşam 12 de uyuyup sabah 11 de uyanmak istiyor oglende saat 2 3 arası en az 1 saat uyku
0 oy
tarafından
Yaa bende öyleydim. Şimdi sağolsun oğlan sabah uyandiriyo. Bende uyanmisken bı Nescafe içip acikiyorum geri uyumuyorum bazen 8 bazen 9 oğlanın uyandığı saate göre değişiyor. Tabi gece çok uyandiysa zor oluyor ayilmak
0 oy
(48,709 puan) tarafından
Duzenli saatimiz yok kizim kacta uyanırsa o saatte herkes kalkiyo uyandiriyo tek tek☺️
0 oy
tarafından
Saat 1 de uyanıyorum valla bebeğim uyanmiyomu uyaniyo tabiki ama emzirip tekrar uykuya veriyorum
0 oy
(129 puan) tarafından
7 de uyanıyorum. Şu rahatlktan bende istiyorum bacım ben okula başladgmdan beri asla sabahları uyuyamadm okula geç kalma korkusu okul btti işe gec kalma korkusu hayatm hep evhamla geçti bnm en geç kalktgm saat 8dir.
0 oy
(2,371 puan) tarafından
Bende geç uyanıyorum kendini zorluyorum ana olmuyor bunun nedeni akşam geç yatmaktan geçiyor biraz uyku saati izi erkene cekersebiz mutlu olursunuz ben hiç sevmem erken kalkmayı ama gerçekten bikere çok erken kalktım inan ki daha mutlu oldum işlerimi hallettim falan 
0 oy
(601 puan) tarafından
3 çocuğum var biri universte hazırlık biri 7ci sınıf küçük 76 günlük gece kaçta yatarsak yatalım 7 de ayaktayız kahvaltı engeç 7.30 a hazır olur gerisini sen düşün akşama kadar çok dinlenesim var coooookk
0 oy
tarafından
Gece en geç 12 çoğu zaman 11 de uyuruz sabah da 7.25 te ayaktayız
0 oy
(4,200 puan) tarafından
Gece oglum saat kacta uyursa o zmn uyurum genelde 1 veya 2 gıbı, 1 yasında.. Sabah 5 te kalkar esıme kahvaltı hazırlarm bazen uyandırmaz kendısı hazırlar esım gidene kadar kızımın okul saati gelir 7 de onu hazırlarm 8 e kadar okula goturmus olurum.. Okul dönusu oglum durursa 1 saat uyur yada spor yaparım yürüyüs vs, 9 da kahvaltı hazırlarm kendime ve kaynanama.. 2 de esımde kızımda evde olur onlar gelene kadar yemek ev ısı yaparım.. Yemekten sonra bulasık kızımın odevı oglumla vakit gecırırn aksam olur esım erkenden uyur. Bızde ne zmn olursa artık.. Benımde günlük rutinim boyle.. Oglum diş cıkarıyor 2 saat uyumusum dur geceden beri 10 kere uyandı.. Suan hala uyanık kızı okula götürdüm geldim mecbur.. Uykum varr bı yandan egzersız yapıym dıyorm:)) 
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Kızım 8 de yatar bende 10 . 11 gibi uyurum kızım sabah 7 de kalkar mecbur bende onunla birlikte kalkıyorum sütünü veriyorum sonra 9 gibi kahvaltı ederiz çocukların kaç yaşında
0 oy
(291 puan) tarafından
Biz genelde 9. -10 gibi uyanıyoruz yazları 7-8 di.   Sabah kalkınca yatak toplamaca lavoba. Vs. Sonra kahvaltı yapiyoruz. Oğlum 3 yaşında 34+5 haftalık hamileyim. Sonra ev toplamaca oyun vs . Eşimin geleceği saate yakın akşam yemeği hazırlığı. Ve gün benim için bitmiştir.
(291 puan) tarafından
Ve oğlum gece 12 ye kadar yatmaz 11.30 -12 arası uyuma aşaması kitap okuma vs. Bnde 1 gibi uyurum genelde . Uyumasamda mutlaka yatarim
0 oy
(679 puan) tarafından
Ben 7 de kalkip esime kahvalti hazirliyorum o gidiyor ogluma yediriyorum yoksa gec kalkinca aksama kadar da is bitmiyor saat 10 kadar camasirim varsa atar evi toplarim sadece supurme isi kalir 10 de ise giderim 2 de gelip evi supurup yemek koyarim 
0 oy
tarafından
Kızımla 10. 30 veya 11 de uyanırız eşim de aynı saatte uyanır 
0 oy
tarafından
Ben gece en geç 1 de yatıyorm sabahta kızım kaçta kalkarsa kalkıyorm 7 8 9 
0 oy
(1,616 puan) tarafından
8 de en geç ayaktayım 8 de kalkarsam şükür ediyorum çünkü yeni doğan oğlum 7 de hep kalkar 
0 oy
tarafından
Üç tane okula giden çocuğum var o yüzden kaçta uyursam uyuyim sabah 7 30 da kalkarim iki büyüğü yollarım okula evi toparlarim sobayi yakarim çayı koyarım çay olana kadar küçük oğlumu uyandururum o kitap okuyana kadar eve Süpürge acarim kahvaltı yaparız öğlen yemeği yaparım anlicağin saat 2 oldumu hiç isim kalmaz saat 6 ya kadar ister yatarım ister gezerim saat 6 da tekrar maratonum başlar 11 e kadar 
0 oy
tarafından
12 gibi yatar 7 de filan kalkyorum 
0 oy
(678 puan) tarafından
Peki 2 çocukla nasıl geç uyanıyorsunuz onu anlıyamadım onlardami  geç kalkıyor 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 218 göst.
0 oy
12 cevap 301 göst.
12 Haziran 2022 Aile kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu