+2 oy
1,041 göst.
Diğer kategorisinde (594 puan) tarafından

Gece uyuyamayip sabah kalkamayanlardanim. Çocuk lar olmasa dert etmem ama çocuklarım in yemek öğünleri düzenleri olmadığı için kendime çok kızıyorum . Ve bı turlu düzene oturtamıyorum kendimi yazın iyiyim erken kalkabiliyorum ama kışın soğuk bahane buldum tabi kendime ama bu bahane değil ya 2 çocukla normal değil :( 

Siz kaç ta uyaniyor sunuz kızlar belki sayenizde kendime gelirim. ?

48 Cevaplar

0 oy
(15,269 puan) tarafından

8 gibi uyanıyoruz. Kahvaltı etmeyi sevmiyor oğlum irmikli yumurtalı mama hazırlıyorum. Onu yiyor hiç olmazsa. 18 aylık. Öğlen 12 gibi uyur. 1.5 2 saat civarı uyur. Sonra uyanır öğlen yemeğini yer. Akşam 7 gibi akşam yemeği yeriz. Bugünlerde 8 gibi uyuyor. Dayanamiyor. Bazen 9 oluyor uyku saati. Valla değişiyor. Misafir geldi mi daha çok dayanıyor. Ama genelde 8 de uyanır. Yani büyüme hormonu en çok gece 10 ve 2 arasında salgilanirmis. Siž uykunun en bereketli zamanını kaçırmış oluyorsunuz. Bebek için iyi değil bence bu kadar geç yatmak. Ama benim de aradığım hayat sizinki gibi aslında. Çünkü ben de gece yatmaz sabah kalkmazlardanim:D

-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Valla canim esim 6.30da ise gidiyo onun alarmina bizde kalkioz 7de ayakta oluyoz :D duzen bu
0 oy
(2,593 puan) tarafından
6.30-7.30 gibi oğlum uyandığı için mecburi olarak uyanıyorum.. çocukların kaç yaşında da o kadar uyuyorlar 
0 oy
tarafından
8 8 bucuk gibi kalkarim brn 9 da kahvalti soframiz hazir olur
0 oy
(3,552 puan) tarafından
9 a doğru uyanıyorum. Kizim  8 de uyanır babasını uyandırır. Onlar oynarlar eşim çayı koyar sonra beni uyandırırlar. Kahvaltı yaparız eşim ise gidince evi temizlerim kızımla oynarım. Öğle uykusu 12 1 gibi yatınca kahvemi içerim. Sonra akşama kadar oynarız aksam da 9 gibi yatar 
0 oy
(573 puan) tarafından
Sabah 8de ayaktayiz kizim okula gidiyor onun kahvaltisini hazirliyorum o kahvalti yaparken kucuk uyanıyor. Sonra kizi okula getir götür. Eve gelince küçüğün kahvaltisi sonra küçük olan uyur 11bucuk gibi saat 2ye dogru uyanır. O sirada da ablasi gelir. Ikisi yemek yerler okuldan gelen odevlerini yapar küçükde bi kase yoğurt yer yatmadan saat 5de yatar 7de uyanir. O sirada da zaten aksam yemegi hazir olur yemek falan yeriz. Kucum gene yatmadan meyve ver yada baska bir sey saat 10, 10bucuk gibi yatarlarrrr. Sonra benim mesai devam eder tabiki hahah :D bulasikti ev toplamaydi 12de de ben yatarim :D
0 oy
(1,014 puan) tarafından
3 tane okulamgıden cocugum var bıde 8 aylık bebek. Sabah tam 6nda ayaktayız hep bırlıkte. Gece yatma duzenıde 9 dur. Yorgunluktan daha once uyuyakalmazlarsa. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 218 göst.
0 oy
12 cevap 301 göst.
12 Haziran 2022 Aile kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 292 göst.
7 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Esr96 (788 puan) tarafından soruldu

380,707 soru

11,398,493 cevap

34,922 kullanıcı