0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (331 puan) tarafından
Kızlar geçen hafta bir gün, dün ve bugün üçünde de rüyamda yine üniversite yıllarındayım.Sinifa bir giriyorum hoca sınav yapıyor. Geçen haftakini tam hatırlamıyorum ama dünkü sınavda a4 kağıdı bulamadığım için sınava giremiyorum ve kalıyorum. Bugünkü rüyamda yine sınav var. İngilizce sınavı imiş. Geçip kalma durumuna göre seviye sınıfına geciyormuşuz. O kadar uğraştım ettim ama kötü geçti sınavım. Hoca yanıma geliyor kaç gelir diyor. Ben de bı 60-70 gelir diyorum. Hoca bence o kadar gelmez diyip çıkıyor. Sürekli benzer rüyalar görünce merak ettim. Yorumlayabilecek olan var mı acaba?

8 Cevaplar

0 oy
(119,388 puan) tarafından
hic anlamam hayr olsub
(331 puan) tarafından
Amin inşallah canım
-Reklam-
0 oy
(44,718 puan) tarafından
Hayır olsun.      
(331 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Hayır olsun. Ben hiç anlamaö ama annem falan rüyanı anlatma derdi. Babamda anneme rüyasını anlatımca kızardı. İlk yorumlayanın yorumuna evriliyomuş birazda. Batıl mı değil mi bilmiyorum araştırmak lazım
(331 puan) tarafından
İnşallah hayır olur canım. Bilmiyorum ki hiç
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Okuyorsan bilinç altı olmuştur 
(331 puan) tarafından
Yok canım öğretmenim
0 oy
tarafından
Sınavlara falan giriyorsan bilinç altına yerleşmiş olabilir

Bende üni sınavına gireceğim yıl sürekli rüya görürdüm ya kimliğini kayberdim ya beni okula almazlardı ya trafik kazası geçirirdim
(331 puan) tarafından
Yok canım öğretmenim
0 oy
(525 puan) tarafından

Molla Cami: Rüyada üniversite görmek veya üniversiteye kayıt yaptırmak, iyiliğe, bazen alım-satıma, bazen de fitne çıkarmaya işarettir.

Güvenilir bir kaynak canım.<3

0 oy
(525 puan) tarafından

Derleme: Rüyada sınavda olduğunu görmek, geleceğinizin çok iyi olacağına işaret eder. Rüyada sınavda olduğunu görmek, geleceğinizin çok iyi olacağına işaret eder. Geçici sıkıntıdır. Rüyada bir ise girmeniz veya okuldan diploma almaniz için bir sinava girdiginizi görmek, geçirdiginiz heyecanli günlerin tesirinden henüz kurtulamadiginiza, biraz gezip eglenmeye,basinizi dinlemeye ihtiyaciniz olduguna delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada sinav olmak, sikinti, zahmet ve endiseye isaret eder. Tum sorularin cevaplandigi bir sinav basari ve mutluluga, bazen de imtihan sevinçli haber almaya isaret eder.

(331 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim
(525 puan) tarafından
Rica ederim canımm :)
(525 puan) tarafından
İhya diye bi site var oranın yorumları güvenilir oluyor canım alimlerin yorumları :) ben genelde oraya bakarım
(331 puan) tarafından
Ben de oraya bakayım canim
0 oy
tarafından
Hayır olsun.       
(331 puan) tarafından
Amin inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 147 göst.
14 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Mrn47 (945 puan) tarafından soruldu
0 oy