0 oy
462 göst.
Diğer kategorisinde (117 puan) tarafından
Eşim aileme karşı hiç ilgili değil ama benim kardeşlerim zaten yaş olarak ondan bayağı küçük saygıda kusur etmezler ne desem yapar ederler yardıma koşarlar. Zaten çok sorunlar yaşadık bu yüzden annem sürekli senin kocan seni buraya bırakıp gidiyor ilgisiz vs diyo. Ama malesef ki eşim en başından annemin onu istemediğini biliyodu annem yine de sen bilirsin hayat senin deyip saygı duydu fakat her seferinde o sana layık değil deyip durur hâlâ. İnat bir de eşim onlara adım atmasi gerektiğini söylediğimde beni istemeyen annen diyor napayım nasıl arayı bulayım bilmiyorum öyle büyük bir sorun yok ama iki taraf arasında çok bunaldım 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Eşinle aran iyiyse annenin dediklerine kulak tıka cnm
(117 puan) tarafından
Eşimle aram aile konusu dışında çok iyi ama konu aileye gelince bu adam 180 derece değişiyor gece gündüz çalışır bebeğim için senin için der elinden geleni yapar ama bende araları iyi olsun istiyorum anneme anlattıkça beni duymuyor bazen eşim arar sorar onu orda bile laf sokuyor
tarafından
Sorun eşinde değil annende canım sen mutluluğuna bak
(117 puan) tarafından
İnşallah canım sağol
-Reklam-
0 oy
(13,007 puan) tarafından
Annende suc belli ki eşinin söylediğine bakarsak adım atmak istiyor ama karşı taraf istemiyorsa atmaz tabiki. Birbirlerinin lafını duymasinlar canım. Annene de söyle goturmese gene kötü olacakti götürünce sevinmesi gerekiyor niye istemiyordu eşini ?
(117 puan) tarafından
Tipini beğenmez işini beğenmez ama bizi asla mağdur etmez eşim şimdi Allah var evet bu yüzden aramızda çok kırgınlık oldu beklemediğim hareketlerde bulundu affettim.
(13,007 puan) tarafından
İyi damat; kazanılmış bir erkek evlattır. Kötü damat ise, kaybedilmiş bir kız çocuğudur! (Hz.Ali (r.a))
Bunu bilir bunu söylerim. Eğer kötü olsaydı seni kaybedecekti oturup şükür etsin annen
(117 puan) tarafından
Hakkını yiyemem annendir gelsin gitsin başım üstüne der ama bazen o kadar çok geriliyor ki ortam beni anneme getirmek bile istemiyor ters istikamette oturuyoruz o beni bırakır anneme diyorum bak millet evine bakmaz etmez önemsemez biz ne desek canınız sağolsun alın yiyin için der asla bizi mağdur etmez . Tek sorun damadının ilgisiz olması. Sebep de en baştan sevmiyorum demiş olması eşimde uzatıyor bazen unutamıyorum diyor
(13,007 puan) tarafından
İlgisiz derken ? Yani seni bırakması bile güzel birşey bence. Bazıları onu bile yapmıyor. Tm eşinde uzatiyor ama en çok annen geriyor belli ki
(117 puan) tarafından
İlgisizden kastı annemle oturup sohbet etmemesi eve çok gelip gitmemesi vs
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Eşin konuyu çok uzatmış bence sonuca bakması lazım evlenmissiniz çünkü uzatmanın anlamı yok annen de büyüklük göstermesi lazım damat gibi degyde oğlu gibi görmesi lazım benm annemde eşimi begenmemisti istememisti eşimde bunu biliyor gülüp geçtiler hiçbir sorunları yok
(117 puan) tarafından
İşte her iki tarafta çok takıntılı ben aksine önemsemem. Ne yapsam da arayı bulsam duzeltsem diye oturduğum zaman bile onlarla keyif alamıyorum öyle ki bazen beni anneme götürmek bile istemiyor
(1,785 puan) tarafından
Eminim annen biraz yumuşak olsa samimi davransa eşinde olanları unutur bence büyüklüğü annen yapmalı senide düşünmeli sonuçta eşinle aynı evde yasayan sensin seni mutsuz etmeye hakkı yok
(117 puan) tarafından
Anneme söylüyorum bana bir şey deme sitem edeceksen eşime söyle diye çünkü benim aklım ermiyor artık
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Eşinin konuyu uzatması saçma annen ne kadarda begenmese sonuç olarak gidip,yüzüne sürekli ben seni beğenmiyorum demiyor.Esin onlara adım atmıyorsa kalkipta eski meseleyi bahane edemez
(117 puan) tarafından
Anneme aşırı düşkünüm ama bir tarafta da eşim var söylemiyor tabi ama mesela bebeğimin ilk heceleri baba kelimesiydi anne de ne babası yavrum diyodu
(6,203 puan) tarafından
Onu herkes yapıyor zaten.Ben de eşimin yanında kızım baba dediginda kimden öğrendin sen babayı anne de diyorum.Kadin belki de şakasına diyordum ama eşin önceki konuyu bildiği için ciddiye aliyor
(117 puan) tarafından
En başlarda şaka gibiydi ama sonra iyyyyy baba yok yok diyor eşim yokken
(6,203 puan) tarafından
O zaman ikisini de kendi haline bırak.Annen neden yakın değil diye sorduğunda da sebebini acikla
(117 puan) tarafından
Öyle yapicam canım haklısın vallahi
0 oy
tarafından
Annen de suç canım artık evlenmişsin bu saatten sonra geri dönüş yok boşansan daha mı iyi olcak bazen anlamiyorum bu büyükleri kızımız iyi olsun mutlu olsun diyeceklerine huzursuzluk çıkarıyorlar 
(117 puan) tarafından
Çok şükür büyük bir sorunumuz yok olmadı ama aile işin içine girince değişiyor durumlar

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 472 göst.
31 Aralık 2021 Aile kategorisinde Asliycan (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,072 göst.
20 Şubat 2021 Diğer kategorisinde A.e (747 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 494 göst.
29 Kasım 2022 Aile kategorisinde Tugcee.r (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 324 göst.