0 oy
266 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (146 puan) tarafından
Arkadaşlar buraya sürekli giden sezeryan doğum yapan var mi 2. Doğumum olcak memnunmusunuz  önereceğiniz doktor varmi teşekkürler 

6 Cevaplar

0 oy
(3,551 puan) tarafından
Asla memnun kalmadım bak sana resim atacagım. 3.cü sezeryan oldum orda Allah belalarını versin 
-Reklam-
0 oy
(3,551 puan) tarafından

image

karnımın sağı solu vajina üstü falan hep bu şekilde. Bu nemi. Hani dikiş yerini bantla kapatıyorlar ya. Onu ıslatmdan bir anda cart diye çektiler. Bant İn yapışık oldugu her yerim böyle derisi kalktı yanık gibi su topladı. 6 gün dikiş değil bunu acısını çektim. Doğum sonrası habersiz verilen suni sancıyı saymıyorum bile. Hep karnımda kara kara iz kaldı. Allah belalarını versin. 48 sanatın 36.saatinse gece 11 de imza vererek kaçtım. Bakın karnım yandı çok acıyor dedim de gelip bir bakmaıdlae bile 
(146 puan) tarafından
Çok geçmiş  olsun çok üzüldüm
(3,551 puan) tarafından
Sağolasın canım. Geçti geçti ama sana yemin ederim sanki ilk doğumum givi zorlandım eve geldim 40 günde zor iyileştim.. Ben bu kadar sorumsuz saglık çalışanları görmedim. İstege göre anestezi uygulamadılar. Önceki çocuklarımda bana özellikle nasıl istersin diye sordular. Bunda zoraki spinal yaptılar. Narkoz agrısı çok feci oldu. Yattığım yerden yalvarıyorum bir agrı kesici diye odaya girip yatıyorlar da Bi bakmıyorlardo. İlkini numune de yaptım ikinciyi Zekai Tahir de ikisinde de ebeler hemşireler belirli vakitlerde gelip agrı kesici bırakıp genel durumuma bakıp gidiyorlardı. Bunda kimse bakmadı bile. Allah onların eline düşürmesin. Son oldu benim doğumum bağlattım ama hakkım helal değildir. Ahirette iki elim uakalarında. Çok çektim
(146 puan) tarafından
Çok zor geçmiş bende gata  da yaptım memnunum  ordan da bura daha iyi diye duydum kararsız kaldım sezeryan olcam için korkum  var
(3,551 puan) tarafından
Gata da devam et canım. Biz 8 kardeşiz babam askeri memur. Annem hep orda doğum yapt. O zmanlar sivil insanlara bakılmıyırdu orası sadece asgari personel hastanesşydş ama şuan herkese bakıyor. Güzel doktorlar profesörler hep orda.
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ben orda yaptım ikinci dogumumu benim normaldi ama komsumda 4 cu dogumunu sezaryanla orda yaptı oda çok memmun kaldi valla ben sanki özelde doğum yaptim temizlik ilgi alaka konfor hastane doktorlar hemşireler  herşey süperdi 
(146 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim
(303 puan) tarafından
Mamakta mı yasıyosun canım sen?
(44,603 puan) tarafından
Yok sincandayim
(303 puan) tarafından
Yaa siz böyle bahsedince komsum falan diye birisiyle karıstırdım sanırım sizi hakkınızı helal edin  :)
(44,603 puan) tarafından
Yok olsun nolucak :)
0 oy
(8 puan) tarafından
Ben dogumumu covid bölümünde yaptim normal doğum ama hemsireler doktorlar ebeler hepsi cok ilgiliydi ben memnun kaldim
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Hastane iyi kesinlikle bende orda normal dogurdum insallah sende iyi insanlarla karşılaşirsin
(146 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim inşallah

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 298 göst.
12 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
0 oy
1 cevap 50 göst.

378,322 soru

11,323,593 cevap