0 oy
305 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Zübeyde hanima kontrole gidiyordum doğuma ilkinde olduğu gibi şehir hastanesine gideyim dedim ama etlik şehir hastanesi daha yakın oraya giden doğum yapan veya kontrole giden varmı nasıl refakatçi alımı falan bilgisi olan varmı

6 Cevaplar

0 oy
(59 puan) tarafından
Bende burada kalayım Hastane değiştirmek istiyorum ama eminde değilim 
-Reklam-
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Eltim doğum yapmış orda hiç memnun değilim diyordu 
tarafından
Yani doktorlardan mi odadan falan mı acaba neden dolayı memnun kalmamış.
(2,769 puan) tarafından
Doktorlardan memnun degilmis
0 oy
(802 puan) tarafından
Etlik sehir hastanesi daha yeni acilmadi mi kiz 
tarafından
Orda doğum yapan olmuş ama yorumda da var birde internette görmüştüm bende daha aktif değil sanıyordum
(802 puan) tarafından
Haberlerde cikiyor ya daha tam oturmamis sanirim bence gitme
0 oy
tarafından
Ben Ankara şehir hastanesinde yaptım çok memnun kaldım 
(59 puan) tarafından
Hala aynı gecen gittiğimde kuvezde çocuk vardı karşı binaya gönderildi Evet oda rahatsız edici perinatoloji bölümüne git dedi bana o bölüm doğuracak kadınların olduğu katta ve bence sağlıksız bekleme odası dolu kapıdan geçiyoruz perinatoloji ve doğum yeri aynı yerde arada kapı var bilemiyorum Orası bana uzak son aya kadar olmadı burada devam edip doğuma gideceğim artık bir şekil
tarafından
Sezeryan olsan doğru düzgün hareket edemiyorsun o süre zarfında çocugun senden uzak.  Benim ablam orda doğum yaptı küveze aldılar 2 gün sonra çocugun yanına gidebildi kendini toparlanıp 4 yıl oldu doğum yapalı o zaman bile sistemleri çok saçmaydı
(59 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım ya bilgilerin için birsey daha soracağım şehir hastanesinde her gitmende farklı doktor mu oluyor sabit mi
tarafından
Ben kontrolleri orda yapmadım ama,  randevu alacağın zaman hep aynı doktordan alabilirsin
tarafından
Ankara şehir hastanesinde İlk doğum olmuştu bu sefer bu yakın diye sorayım dedim ama herhalde yine şehir hastanesine giderim bende memnundum
0 oy
(115 puan) tarafından
Esim orda ozel guvenlik ama cocuk  hastanesinde  canm 2 defa gittim menmun kalmadim. Sehir hastanesi en iyisi bilkent.  Ben dogurmus olsam direk hic dusunmeden bilkente giderim, etlik yeni acildigi icij doktorlar falan cok iyi oturmadi henuz malesef 
tarafından
Post 12 ekime ait 16 gün önce bilkentte doğum yaptım:) teşekkürler
(115 puan) tarafından
Evet gordum ama yapmadiysan djye yazayim demisyim ;)
0 oy
(2,152 puan) tarafından
Zübeyde hanım hastanesindeki dr lar etliğe geçti zaten ama Zübeydeyr giden 10 kişiden 9 u pişman valla benim arkadaşımı 7 8 cm açıklıkla Sezeryana aldılar ıkınma bebeğin kafası şişer ölür demişler ki 7 cm den sonra vajinadan kesik atıp gene doğum yaptırılırdı işleri güçleri işgüzarlık. Kendim şehir hastanesinde doğum yaptım benim şansıma şeytan dan beter bi dr geldi zehir etti bana doğumu orası ayrı konu ama giden herkes çok memnun 
tarafından
Postum 12 ekime ait 16 gün önce bilkent şehir hastanesinde doğum yaptım
Teşekkürler:)
(2,152 puan) tarafından
Hadi ya hiç bakmadımda :D gözün aydın memnun kaldın mı peki
tarafından
Evet iki sene öncede orda yaptım ama yinede sorayim etligide demsitim. Evde cektim sanciyi gidince 7cm açıklık ile acil doğum dendi direk doguma aldılar çok şükür iyi insanlar denk geldi korkma yaparsın sen vs diyerek. Refakatcim yoktu esimin gelmesine izin verdiler bir gece kaldim normal doğum yaptım. Şükür iyi geçti
(2,152 puan) tarafından
Ya ne güzel maşallah çok sevindim bende gene hamileyim ama cesaretim çok kırıldı oraya gitmeye korkuyorum ama doğru düzgün hastanede yok napcam bilemedim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 334 göst.
0 oy
0 cevap 65 göst.
0 oy
2 cevap 143 göst.
0 oy
4 cevap 92 göst.

380,112 soru

11,379,325 cevap

34,864 kullanıcı