0 oy
679 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,685 puan) tarafından

image

kizlar kaynım hediye almış bize bugün eşime vermiş çaycı almış çok mutlu oldum :) kendisi arcelikte çalışıyor. Caycim yoktu çok iyi oldu. Bu caycidan kullanan var mı memnun musunuz

31 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Çok güzelmiş canım güle güle kullan 
(1,685 puan) tarafından
Çok sağ ol canım :)
-Reklam-
0 oy
(3,603 puan) tarafından
Güle güle kullan canım ama faturaya baya yansıyor bilgin olsun
(1,685 puan) tarafından
Yaa canım çok teşekkür ederim bunu öğrendiğim ii oldu çaycı hiç kullanmadim şimdiye kadar sadece misafir gelince kullanayım bari o zaman
(1,301 puan) tarafından
Ya zaten epi topu ne kadar kullanacaksınız ki
(3,603 puan) tarafından
Bunlar suyu sıcak tutma özelliği var onu sürekli açık tutarsan benim gibi 100 lira fazladan ödersin :) çok pratik oluyo ama misafire falan
(1,685 puan) tarafından
Yani bizim çayla çok aramız yok zaten esimle ikimiz olunca küçük çaydanlık demliyoruz haftada bir iki. Ama misafir gelince lazım olur kullanirim
(3,603 puan) tarafından
Ha o zaman etkilemez seni.ben çok kullandım
0 oy
(7,009 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım güle güle kullan bizimkiler de bizi sinir etsin anca.
(1,685 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benimki çok iyidir ya sağ olsun :) sizinkiler de zamanla iyi olsunlar inşallah:)
0 oy
tarafından
Bende var 5 senedir kullanıyorum cnm hayırlı olsun 
(1,685 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
Güle güle kullan 
(1,685 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Anam ne kayınlar var ben biriyle iki kelime bile etmiş değilim öteki de kızıma bir ana kucağı aldı 150 liralık diye çok para gidiyor diye laf ediyor. Hahahha hepsi booktan insan 
0 oy
(1,747 puan) tarafından
Bende dün aldım canım cok güzel miş güle güle kullan ama en ufak su sıçradı mı cok kötü leke gözüküyor dünden beri kaç kere sildim 
0 oy
tarafından
Duyduguma gore bucayci cay yapiyomus ben kullanmiyom skkdjdjdn  :) guzel gunlerde kullan :)
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Güzelmiş canım güle güle kullan :) kullanmadım ama yorumlarını birkaç yerde okudum memnun kullanan 
0 oy
(4,162 puan) tarafından
Canm cok pratik hergun kullanıyorum cam demlik benmkı caycısız yapamam:) caydanlik sevmıyrm, gule gule kullan... 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Çok güzel canım güle güle kullan
0 oy
(553 puan) tarafından
Canım bende aynısını kullanıyorum çok memnunum
0 oy
(712 puan) tarafından
Markasi bu değil ama ben hep çaycı kullaniyorun normal caydanlik ile çay yapmıyorum 
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Sevincin daim olsun inşallah canım. Güle güle kullan
0 oy
tarafından
Hayirli olsn gule güle kullan bacim ne kayinlar var anasini satim 3 yillik evliyim kaynim parmagimin sayisini gecmemistr evime geleli ayni sehirde oturyoz yarim saat yürüme mesafesi evelrimiz ustelik arabasi var istese 2 dk sürmez bize gelmesi kendimden gectim birakin bana hediye almasini iki tane kizim var yegenlerini bile gormeye asla gelmez cok tuhaf degisik bi kisilige sahip imreniyorum böyle kayniyla abi kardes yada arkadas gbi olan gelinlere vallahi 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Güle güle kullan canim

0 oy
(2,746 puan) tarafından
Ben her gün kaç kez kullanıyorum bende arzumun mi var çok kullanışlı oluyor hem demlik hem ketıl fatura konusunda bence bir fark yok abartıldığı kadar normal yani 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Güle güle kullan canım az benzeri var bende eski model 8 yıldır kullanıyorum arçelik iyidir 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Benim ki beko memnunum ama ekektrik cok yakıyor vicdansız:((
0 oy
(44,652 puan) tarafından
Güle güle kullan canim ❤️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 137 göst.
4 Ocak 2023 Aile kategorisinde Sevcan05 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 297 göst.
6 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Zehrabnm (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 312 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde Aysenur5561 (164 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
24 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysegul&20 (3,400 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı

...