0 oy
241 göst.
Diğer kategorisinde (309 puan) tarafından
öyle bir mesaj geldi icralık bir durum yok ki anlamadım dolandırıcı mı acaba bunlar 

6 Cevaplar

0 oy
(1,007 puan) tarafından
Mesajı göremiyorum 
-Reklam-
0 oy
(309 puan) tarafından

Fotoğraf bu yüklenmemiş 

image

(3,462 puan) tarafından
Bence dolandırıcı hiç geri dönüş yapma e devlet varsa icra takibine bak ordan adına bisey varsa çıkar
(309 puan) tarafından
Ha iyi dedin bak canım sağol e devlete bakayım
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Hattini yeni mi aldin cnm bana da geliyor ama.ben hattimi yenu aldigim icin bundan iki yil once kullanan kisinin icralariymis filan sende de ole olabilir
(309 puan) tarafından
Yok baya eski hat zaten benim üstüme değil canım
(1,763 puan) tarafından
Fotoyu yeni gordum cnm zaten adins gelmis mesaj dilara yazyor ya bence esine soyle arayacaksa bile esin arasin snra dolandirici da olsa sen arama yani
(309 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Benim kapıma kadar geldiler, imza atmanız lazım diye.. Yetkili olduğunuzu nerden bileceğim dedim imzalamam dedim. Sonra e devletten baktım ne icralık bir durum var ne borcum var. Ne yazık ki arsız hırsız bir sürü suç dosyası olan pislikler sokaklarda düşürebildiklerini soyuyorlar..
(309 puan) tarafından
Ya çok sağol canım şimdi baktım e devlete kayıt bulunamadı yazıyor dolandırıcı dolmuş her yer
(2,211 puan) tarafından
Herşey çıkıyor e devletten, bilinçsiz insan arıyorlar, etrafınızdaki herkesi uyarın, allah böylelerine fırsat vermesin
(309 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(2,323 puan) tarafından
E devletten bak canım herhangi bir dosya var mı diye yoksa boşver. Bir kere banada bir arama geldi minübüsteydim ben flnca hukuk bürosundan arıyorum bilmem türkcel dosyası fln dedi direk yüzüne kapatıp e devletten baktım çünkü emindim olmadığına baktım herhangi bir dava dosyası yok aradım adama dolandırıcı pislikler benim adıma herhangi bir dosya yok terbiyesizler dedim mahsus ağzıma geleni saydım hanım efendi belki yanlışlık olmuştur diyor direk dedim biraz helal lokma yiyin dedim kapattım. Ama dediğim gibi e devletten bak var mı yok mu diye. 
(309 puan) tarafından
Sağol canım baktım yok çok şükür ya
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Dolandırıcı cnmm itibar etmeyin
(309 puan) tarafından
Sağol canım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 337 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yrdsn (291 puan) tarafından soruldu
+1 oy