0 oy
117 göst.
Diğer kategorisinde (146 puan) tarafından
Eşimin durumu iyi ama ben bu yola girmek istiyorum 2 çocuğum var bi 2 biri 5 yaşında daha benim yaşımda 29 bi.kaç arkadaş aman eşimizin maaşı bize yeter diye düşünüp şey yapıyor lar ben dedim dgs çalışmaya başlıycam diye bian boyle isteğim kırıldı gibi yok ama kirilmiycak 

5 Cevaplar

0 oy
(2,699 puan) tarafından

Dgs ne demek kız bide onu diyeydin bişey anlamadım 

(146 puan) tarafından
Dikeygecis sınavı 2 yıl uni mezunu olunca sınava giriyorsun 4 yila tamamliyorsun
tarafından
2 yıllık üniversite okuyanların 4 yıllığa tamamlaması için yada farklı bir bölüm okuyabilmesi için girilen dikey geçiş sınavı açıklaması
(2,699 puan) tarafından
Anladım canım bence okumalısın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hangi bölünsün neden olmasın okumanın yaşı yok bende girmeyi düşünüyorum ama kızım küçük a daha bir daha ki sefere inşallah 
(146 puan) tarafından
İlahiyat sen
tarafından
Gıda Teknolojisi Bölümü mezunuyum dgs ile beslenme ve diyet etik geçmeyi düşünüyorum inşallah bakalım  ama şuan kızım küçük biraz büyüsün de İnşallah
0 oy
(701 puan) tarafından
İki yıllık üni mezunusun demi ne okuycan peki örgün gidicek misin yani üniye
(146 puan) tarafından
İlahiyat
0 oy
(52 puan) tarafından
Hayır hayır devam edin. 10 sene önce muhasebeden mezun oldum. 10 senedir aktif olarak mağazacılıkta çalışıyorum. Maaşım şartlarım iyi Allaha şükür. 31 yaşındayım 7 aylık bebeğim var şuan doğum iznindeym. Açıktan okuyorum 2 senedir. Ve bu sene ön lisanstan kpss ye girmeye karar verdim program yaptım çok zor olacak ev iş bebek ama yapabilirim. Size örnek olsun ve vazgeçmeyin diye bu kadar ayrıntıya girdim. Yapabilirsinz kendiznie Bi program hazırlayın eşiniz de arkanızdaysa hiç durmayın. 
(146 puan) tarafından
Yaparım İnşallah çocuğum 40 günlükken ben üni den mezun oldum bitirdim eşimde gece ye kadar evde yok oturup cocuklar uyuduktan sonra yaparım allahın izniyle eşimde dun kitap aldı geldi eşimde arkamda annem babamda
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Ya yemin ederim Allah vermiş yemesini bilmiyorsunuz.. 2 çocuğun var yaşları da iyi sen 29 yaşındasın üni2 desin ve bunu değerlendirmiyorsun 
(146 puan) tarafından
Yapacam İnşallah 2.çocuğum yeniyeni uslanmaya başladı geçen yıl girecektim hic durmuyordur bu yıl basarabilirim

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 255 göst.
18 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 227 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 587 göst.
0 oy
4 cevap 74 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (970 puan) tarafından soruldu