0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hersey okadar pahalandi ki hergun yenisi.ekleniyor tek kisinin calismasiyla ev idare etmek zor oldu iyice calismayi dusunen var mi aranizda ben istiyorum ama is.yok hem oglumdan ayri.kalmak.istemiyorum 4 yasinda ama hic ayrilmadik sizler.ne.dusunuyo sunuz boyle ancak bogas tokluguna.yasiyoruz ev kendimizin ama her istedigimi.alamiyorum cocugumada esime de.oyle yine sukur halimize tabi 

15 Cevaplar

0 oy
(1,604 puan) tarafından
Ben zaten çalışıyorum. Çocuğunuz 4 yaşına gelmiş kreşe gidebilir. Çok daha küçükken bile başlayanlar var. 
-Reklam-
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Herkes çocuğunu bırakıp çalışıyor. Bence özgür iraden için çalışman daha iyi. Ben sezonluk çalışıyorum hep 
tarafından
Ne isinde calisiyosunuz acaba caliscak yerde yok burda asgari ucret zaten vermiyo cogu yer
0 oy
(11,153 puan) tarafından
Ben hep istedim de eşim istemiyor hatta belki eşim bile bırakırım ineklere bakarım diyor bilmiyorum artık belki birlikte bakar cogaltiriz
tarafından
Gonlunuze gore olsun hersey insallah
0 oy
tarafından
2 Tane tekstile başvurdum ama haber gelmedi canım Parayi aliyoruz sadece elimize kalan 100 200 kaliyo Allaha şükür yetiyor borçları ödedik mi yetiyor yapicak birşey yok üst baş almıyoruz kendimize 
tarafından
Hepimiz ayniyiz ya allah sonumuzu.hayr etsin
0 oy
(10,220 puan) tarafından
Çalışıyorum zaten. 8 aylıktı ilk bakıcı baktı 3 yaşında 2 yaşından beri kreşe gidiyor. Yetmıyorsa çalışacaksınız yapacak bir şey yok 
tarafından
Mesleginiz ne acaba
(10,220 puan) tarafından
Öğretmenim ben
0 oy
(3,363 puan) tarafından
Ben calisiyordum is yerimle anlasamadik ciktım yeni evliydim bir ay evde kaliyim hem duzgun is arayim derken gebe oldugumu ogrendim bir yilim oyle gitti rabbimin bildigi varmis calisiyor olsaydim da cikarmisim hamileligim riskli gecti bir yilda ogluma bakayim istedim bayramdan sonra hayirlisiyla is bakmaya baslicam oglumda 1 yasinda olcak babaannesi bakıcak bizim de halimize sukur esimle idare ediyoruz biz ama ilerde oglum buyucek okula baslicak masraflari olucak ona yetebilmek.istiyorum birde ev almak istiyoruz esim kiyidan köseden artiriyor koymaya calisiyor ama tek maasla zor oluyor 
tarafından
Insallah gonlunuze  gore is  bulursunuz  sizde
(3,363 puan) tarafından
Amin canım insallah
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ben istiyorum eşim istemiyor kuzenim muhasebeci yer açarsa ileriki zamanlarda girerim yanına diye düşünüyorum 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Kim her istediğini alabiliyor ki, bir elin parmakları kadar sayılı çoğunluk herseyi erteliyor. Ben de 2 senedir çalışmıyorum ücretsiz izindeyim oğlum küçük yine hamileyim idare ediyoruz, edeceğiz mecbur. Birseyler hep eksik, dün eşimle sakalaşiyoruz diyorum ki elimi birseye atsam da geri çekiyorum. O da diyor ben elimi hiç atmıyorum =))))))) şükür huzurumuz var canımız sağ ekmek su var evimiz sıcak, imanımız var seccademiz var ohh bin şükür gerisi boşş
tarafından
Haklisiniz sonuna kadar cok sukur her halimize rabbim once darda olanlara yardim etsin
0 oy
(8,775 puan) tarafından
Bende çalışıyordum şuan doğum iznine çıktım doğumdan sonra hemen donucem 4 yaş çocuk küçük değil kreşe verebilirsin kesinlikle kendi ayaklarının üstünde durmak kendi paranı kazanmanin tadını alsan bunca zaman neden calismadim dersin 
tarafından
Is imkanim yok.meslegim yok lise mezunuyum oyuzden
(8,775 puan) tarafından
En basit ofislerde sekreterlikle ve tezgahtar vs gibi islerle filan baslayabilirsin
tarafından
Basvuru yaptim ama donus olmadi.bekliyorum bende
0 oy
(1,384 puan) tarafından
Bebeğim 9ayllikken çalışmaya başladım şuan 1yasinda sekiz gün varemcbir ahayat pahalı 
0 oy
(5,303 puan) tarafından
Keşke bizim de ev olsaydı en azından iyi bak kira derdiniz yok bizim hem kira hem borç kızım iki buçuk yaşında ama eşim istemiyor calsmami çocuğundan ayrı kalmak istemiyorum bnde
tarafından
Allaha sukur 1 lira borcumuz yok cok sukur bizde araba istiyoruz iste bu pahalikla cok zor oglum okula.gitcek az kaldi bi yandan 2.cocuk istiyorum ben nolcak bilmiyorum
(5,303 puan) tarafından
Ayy ne güzel masllah bizimde baya azladi eşimde dyor vala. Bnde araba Alaçam dye ulaşımda evde çok önemli vala haklısın bende ikinci dusunuyirum ama korkuyorum ya
tarafından
Allah yardimcimiz olsun insallah
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Doğuma bir kaç gün var. Nasipse çocuğum kreş çağına geldi mi kreşe verip çalışmak istiyorum şimdiden. Hem maddi zorluklar çoğaldı hemde 1 kişi ile sadece karnın doyuyor artık..
(1,752 puan) tarafından
Çocuğunun yaşı kreşe uygun bence çalışabilirsin.
tarafından
Is bulursam insllah calisirim bakalim guvenlik sertifikam var 3 senedir duruyo.bos bos bir is bulamadim torpil.lazim
0 oy
tarafından
Valla benim eşimin işi sabit değil bugün güya evdeydi bir telefon nöbete gittti ben çalışmayı çok istiyorum ikizlerim var kreşe vermeye veririm de gurbette kimsem yok eşimden başka iş saatleri hiç bana göre değil baktım bir çok yere
tarafından
Insalalh sizinde gonlunuze.gore bir is bulursunuz
tarafından
Allah razı olsun inşallah zor gerçekten herşey pahalı hele kreş bizim burda tek çocuk tüm gün 3250 ikisini versem sırf kreş için 6500gidiyo bunun kıyafeti beslenmesi şu bu derken baya zor ben çalışıp onları karşılayabilmek istiyorum açıkçası evde kendim çok yeterli olamıyorum çocuklara
tarafından
Kazandigin hepsi krese gitcek nerdeyse kendin cocuklarina bak bence
tarafından
Öyle de canım ben iş bulsam razıyım kazandığımı vermeye çünkü her insan karşısındakine bir şeyler öğretme yetisine sahip değil adres bile tarif etmeyi beceremem zar zor öğretmeye çalışıyorum ama evin işleri yemek bulaşık kızların bakımı zor oluyo çok zor
0 oy
(50 puan) tarafından
Çalışan kadınlar çocuklarını üç dört aylıkken bırakıp dönüyor işe mecbur. Siz dört yaşına kadar bakmışsınız ne güzel çalışabilirsşniz bence küçük değil 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Çalışmak isterdim Fakat kızım 2 yaşında bakacak kimse yok ve benim kızım beyin kanaması geçirdiği için beyninde kist var baya dikkat edilmesi gereken bir çocuk güvenip kimseye bırakamam zaten hastaneye rendavularimizda var bu yüzden çalışma durumum malesef yok 
tarafından
Allah sifa versin kiziniza onemli olan onun sagligi once insallah iyilesir
(7,376 puan) tarafından
Aynen canım sagolsin amin inşallah

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 347 göst.
4 Nisan 2022 Aile kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 219 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy