0 oy
79 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,066 puan) tarafından
Adetime 4 gün var kızlar aslında bu ay çok ümitli değilim ama aşırı derece ateş basıyor bu soğukta terliyorum. Bulantı göğüs hassasiyeti var ama adet öncesi bunlar olduğu için takmadım. Ateş basmasını ilk defa bu kadar yaşıyorum. Adet öncesi ateş basması yaşayan var mı? Yada gebelik belirtisi mi? 

5 Cevaplar

0 oy
(712 puan) tarafından
Her iki türlüde olabilir kan testi ver emin ol.
(1,066 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(336 puan) tarafından
Ateş basmanın gebelik belirtisi olduğun Yeni öğrendim şüphe varsa test yap
0 oy
(485 puan) tarafından

bana adetliyken ateş Başar hep :)bende istiyon bebiş olmuyor bakalım doktor yumurta arttırıcı bitkisel hap verdi bu ayda onu denicem sende kullan istersen atayım fotosunu

image

(1,066 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(3,477 puan) tarafından
Ateş basmasi bende adet belirtisi hamile kaldığımda daha hafifti yumurtlama doneminden adet donemine kadar aşırı derecede ateş basmasi oluyo bende kış günü pencere açtırıyo o kadar rahatsız edici
(1,066 puan) tarafından
Olabilir canım belki de adetim yaklaştığı içindir
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Benmde adetimden 6 gün geçmişti aynı adet sancısı gibi kasik bel ve göğüs ağrım vardı adet olurum diye düşündüm ama her ihtimale karşı test yaptım anında pozitif çıkmıştı canm doğum yapalı 6 ay oldu şuan adet olduğumu bile anlamıyorum hiçbir şekilde ağrım sızım yok hamilelikten önce her ay hastanelik olurdum çünkü şimdi anlamıyorum iyiki doğum yapmışım diyorm :D
(1,066 puan) tarafından
Maşallah canım bende doğumdan önce adet olunca anlamıyodum şimdi gelmeden 1 hafta önce belli ediyor kendini :)
(1,785 puan) tarafından
Evlenmeden önce evlen adet ağrın kalmaz derlerdi evlendim gene aynı hastanelik olurdum sürekli şimdi doğum yaptım adetimi hiç anlamıyorum valla okadar rahatım ki

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 88 göst.
3 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Yasminsem (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Ysmncem (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 189 göst.