0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde (100 puan) tarafından
Kızlar tabaklar ve bardakları nasıl neyle sardınjz streçledim ama kırılırmı acaba korkuyorum birde tasındıktan sonra kaç günde yerleştirdiniz evi tamamen 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gazete kağıtlarına sar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gazeteye sardım kartonun üstüne bardak tabak diye yazdım dikkat ettim yani zaten benle eşim taşıdık hedoisni
(558 puan) tarafından
Strecle kırılabilir gazete sarabilirsin aralarına bez felan köy bı gün içinde kabasini yerleştirdim ama bı hafta felan sürer yerlestirmen
0 oy
tarafından
Valla Instagram'da görmüştüm bardakları coraplara sariyirlardi
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Yumuşak biseylerle sar canım yada koyduğun koliye tuvalet kağıdı havlu sofra bezi ile destekleyebilirsin birde hadi poşetler satiliyo ya adı aklıma gelmedi baloncuklu ondan al
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Tabaklar 3erli veya 4erli streçlerseniz kırılmıyorlar ama kolide oynamamaları için de yine aralarına gazete kağıdı sıkıştırın. Bardakları da içiçe koyup 3lü streçledim. Tek bir şey bile kırılmadı.
0 oy
tarafından
Kız streç olurmu gazeteye sar birleycik olmuyor
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Gazeteye sararız 
0 oy
tarafından
Bir milyoncudan hep hediye paketleri almıştm onlara sardm canm 
0 oy
(2,566 puan) tarafından
Pitpitli poşetten al cnm bişeycik olmaz 
0 oy
tarafından

Aralarına ve altına üstüne kağıt koyup  parça parça banlayip öyle koliye koydum 1 tane kırılmadi  

Salı geldi 3 günde yerleştim  üstüne yatılı misafir ağırladim  5 aylık bebeyle   

0 oy
(194 puan) tarafından
Bn cok sık taşinan biri olarak hic bi tabak bardagim kirlmadi simdiye kadar aralarina elbise sofra bezi vs.koyuyorum .cok saglam oluyor
0 oy
tarafından
nasilsa tasiniyorsun carsaflar vslerle sarip kolileyebilirsin
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Strec korumaz canım hız İnternetden citcitli şeylerden aldık onlara sarmama rağmen kırılan oldu ben 1 günde yerleştim canım valla6
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Tabii kırılır tek tek gazeteye saracaksn kuzu
0 oy
tarafından

Çocuk yokken 1 günde yerleştim ama çocukla 3 günü buldu. Bende hep gazete kağıdına sardım herşeyi hiç bir şeyim kırılmadi. 4 kez ev taşıdım. Gelecek ay 5. Olcak :D

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 185 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,675 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 219 göst.
22 saat önce Diğer kategorisinde Asilomm (561 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 139 göst.
16 Nisan 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 166 göst.