0 oy
889 göst.
Aile kategorisinde (87 puan) tarafından
Kızlar eşim benimle uyumak istemiyo. Yaklaşık 1 haftadır böyle. Az önce gittim zorladım kalk gel diye bağırdı git sen yat dedi. Sizcr ne yapmalıyım? 

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sebep ne niye yapiyo bunu
-Reklam-
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Neden böyle davrandığını sormalisin niye yanına yatmıyor birşey mi oldu bilmeden bişey mi yaptın gibi gibi konuşman gerekiyor
(87 puan) tarafından
Sürekli her şeyimden şikayetçi. Ömrümü yediniz falan dedi. (kaynanamla beraber oturuyorum bu arada) bende dedim ki bu evde fazlalık olan benşm sen doğduğundan beri onlarlasın bem yemişimdir ömrünü. Bu 1 saat önce falan oldu ama 1 haftadır böyle
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Sebebi ne peki
(87 puan) tarafından
Amin teşekkürlerr
(1,439 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Allah yardımcınız olsun
(87 puan) tarafından
En son tehdit ettim. Bidaha öperse sana bacı olurum sende girer onların arasında yatarsın dedim şimdi de zorluyo öpmek için de kaçıyo
(1,710 puan) tarafından
Aaa valla dilek bacım bende senin gibiyim benim yok kaynanam yanımda ama ablamda kaynanayla utryr aynı durumda yani bu sonradan kaynanayla zorla uturtana bşy demiyorum da en başta bu şartı koyunca nişanı atacaksnz yaa benim ablam kabul etti öyle bşyi o kadar da etrafımdakiler dediki yapma etme kaynanayla yaşanmaz diye dinlemedi ablam şimdi de pişman ne diyeblrm ki offf offf keşke bunlar hiç olmasaydı kadınlarımıza
(1,785 puan) tarafından
Keşke halbuki Kaynanalar da kadın ama yine de gelinlere düşmanlar benm arkadasimda 3 ay oldu evlenelo oda kaynanaya birlik oturdu 2 ay dayanamadı evini ayırdı yoksa evliliği biticekti
0 oy
(695 puan) tarafından
Zorla gelip senle uyudugnda mutlumu olcaksn bence bir anlamı olmaz
(87 puan) tarafından
Ayrı uyuyunca araya şeytan girer derler ya o yüzden. Kızsın küssün arkasını dönsün yatsın önemli değil
(695 puan) tarafından
Ayrı yatmak istemekle araya sogkluk girmiş zaten insallah düzelir
0 oy
(13,086 puan) tarafından
İlk önce evini değiştir birlik oturuyor diye neymiş o öyle niye almış seni niye evlenmiş.
(87 puan) tarafından
Evlenirken 2 seneye ayırcam dedi şimdi oldu 5 sene. Durum olmayınca da nasıl çıkıyım küçük bebeğim var mecbur oturuyorum
(13,086 puan) tarafından
Evlenmeden önce dusunecekti kuzum. Kaynanan kayinbaban eşyanı alsınlar 5 sene az değil ömür geçiyor hiç mi kocanla başbaşa kalmak istemiyorsun hiç mi gezmek dolaşmak kafa dinlemek bir gün de onlar olmadan veya onların sesi olmadan kendi evinde dolaşmak istemiyorsun yaaa. Kuzum bak bizim de yoktu ayrıca kaçarak evlendim. Çok zor dönemlerden geçtik maalesef alışınca bırakmıyorlar anasını babasını
(87 puan) tarafından
Bende kaçarak evlendim. Zaten sürekli bunları dile getirdiğim için eşimin benden soğuduğunu düşünüyorum. Bizim yapamadığımız her şeyi onlar bizim yanımızda yapıyolar. Birbirlerine yemek yedirmeler dizine uzanmalar aklınıza gelebilecek her şey
tarafından
Tatlım ama haklısın aile ile oturmak çok zor benim kaayinvaldemde öyledir oğlu yokken oğluna soylenirde söylenir sen bilirsin kendi çocuğun derim cevap olarak bana birsey yapsın eşim nasıl kıskanır sonra hiç iki dk nereye otursa gider yanına oturur yok sırtıma saç gitti bak burama birşey mi olmuş oğlum sarilmalar elini sever gibi yapar saatlerce çekmez dizine yatar eşimde kalkıp benim yanıma oturur kiskanir geri bahane ile gelir bizim yanimiza oturur :D yemek yesek hemen oğlunun yanına oturur her yerde ya ben hiç takilmam banane ne yaparsa yapsın derim oğlu sonuçta ama çok belli eder kıskançlığını bana birşey alsa eşim o gün başka birşeyden tartışma çıkarır yada bana niye almadın der :D öyle birlik durmak çok zor Allah'tan bizimki şehir dışında yılda birkaç kez gelip kalıyorlar yada biz gidip kalıyoruz birlik otursam dusunemiyorum benim kayinvaldemin tek çocuk tek dünyası oğlu başka kimseyi sevmez bir onu der de yani ben oğlumdan başka kimseyi sevmedim onun sevgisi bölünmesin diye çocuk bile yapmadım genelde oluyor tatlım böyle şeyler sen ayrılmaya bak evden yoksa hep aranızda sorunlar olur ister istemez annesinden etkileniyordur
tarafından
Senin eşin kendini düşünüyor bence tatlım sadece güzelce anlat yoksa bitmez hep öyle kalırsınız keşke baştan hiç kabul etmeseydin birlik durmayı birde ailene şunu yapiyorum. Bunu yapıyorum deme kötü davraniyormussun gibi algillar ailesine karşı bu benim annemi babamı sevmiyor der onada kızıyordur belki sen deki gencligimi bilemedim seninle baş başa olmak istiyorum o yüzden ayrı eve çıkalım  şunu yapiyorum bunu yapıyorum yoruluyorum ayrı ev istiyorum dersen ters anlar
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Sebebi ne canim

(87 puan) tarafından
Üstteki yorumlara bi çok sebep yazdım cabım bakarsan. Hangisidir sebbei bilemem ama bi çok problemimiz var
0 oy
(2,491 puan) tarafından
Allah Allah bı nedeni olmalı üstüne çok gitme  konus rahatsızlığını belirt 
(87 puan) tarafından
Söylüyorum. Kalk gel yatağa diye diretiyorum da ama istemiyo
(2,491 puan) tarafından
Ay sunu kıçını kaldirtma boşver yatarsa yatsın cnm ay araya kim soğukluk nifak sokuyosa Rabbim şefkat tokadını nasip etsin ya Allah tan korkmazlar Kaynanalar iyi insan olsa kendileri demeleri lazım ins o evden bı an evvel çıkarsınız cnm
(87 puan) tarafından
Aminn inşallah
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Üstüne gitme sen git yat ama telefonunu çaktırmadan kontrol et . Bikaç güne belli olur telefonla konuşuyosa vs ama sadece tartışmalardan dolayı ise ayrı yatsın önemli değil aynı evdesiniz zaten ikiniz içinde kendinizi tartma kafa dinleme dönemi olur aranız düzelincede gelir şımartma.
(87 puan) tarafından
Yok yelefonla falan öyle bi şüphem yok bütün problem evle ve ailelerle alakalı
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Hamile misiniz
(87 puan) tarafından
Hayır 1 yaşında kızım var
(1,034 puan) tarafından
Hmm. Sebeb ne olabilir peki
0 oy
(1,244 puan) tarafından

Kaç senelik evli ve kac senedir Birlik oturuyorsunuz.  Çünkü şu zamanda birlik oturmayı hiç kimse kabul etmiyor. Birlik oturanlar evlerini ayırıyor.  Ayrı bir ev hayatınız olsa böyle problemler de olmaz diye düşünüyorum :)Rabbim gönlünüze göre versin inşallah 

(87 puan) tarafından
2 senelik evliyim 2 senedir de beraberim
(1,244 puan) tarafından
Rabbim hakkınızda hayırlısını nasip etsin inşallah
(1,850 puan) tarafından
Kız yukarda 2 seneye ayircam dedi ama oldu 5 sene demişsin
0 oy
tarafından
Sana yanastigindada sende onu isteme
0 oy
(1,710 puan) tarafından
Bacım git zorla da olsa yanında uyu yalnız bırakma ipini koparmasın 
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Durduk yere bunu yapmiyodur herhalde demi derdi ne 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Bence bş oturup konuşun neden böyle olduk nasıl toplarız dye 
0 oy
tarafından
Bizimkide istemiyorda gece. Çit sesine uyanır  çok uykusu hafiftir bebek olunca zaten çok ehvamli bütün gece odada onun yanında yatınca kalkip bebeğe bakıyor hatta hiç uyumuyor bebek başıni cevirse kalkıp nefesine bakar vs çok ehvamli uyuyor bebekle  sabah işe uykusuz gidiyor bizimkide o yüzden ayrı yatıyoruz daha önce rahatsızlık geçirdi kan değerleri oynuyor uykusuz kalınca öyle olmasa gene beraber yatardik da diyorum uyusun biz de ayrı yatıyoruz 
0 oy
(104 puan) tarafından
Aranızda bir tartışmamı çıktı bir sıkıntı varmı sordun mu peki nedenini ?
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Bebeğiniz varmı canım belki bebekten uyuyamıyordur
0 oy
tarafından
Aranızmi bozuk ki uyumak istemiyor tabi ne olursa olsun yatakları ayırmak doğru deel
0 oy
tarafından
Nieki küsmü bi sebebimi var

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 66 göst.
11 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 111 göst.
18 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Selimin annesi (9,021 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 155 göst.