+2 oy
254 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,616 puan) tarafından
Kesinlikle yapmayan anneler için şiddetle tavsiye ediyorum kızımla oğluma çok kullandım önceden nasıl kullanılacağını bilmiyordum hiç faydası olmuyordu meğer yöntemi çok farklıymış oğlum 2 gündür grup burnu tıkalı izotonik suyu 5ml lik şırıngaya çektim oğlumu yan yatırdım ilk önce sağ burun deliğine şiddetli şekilde sıktım sol burun deliğinden okadar pislik çıktıki içim rahatladı aynı işlemi diğer burun deliğinede yaptım oda temizlendi rahatça uyuyor suan hiç korkmadan yapın tuzlu suyun asla zararı olmaz tam tersi çok faydalı bebeğinin burnu tıkalı anneler için buraya yazdım rabbim bütün hastalara şifa versin inş 

8 Cevaplar

0 oy
(2,475 puan) tarafından
Ben oğlan Yeni dogdugjnda YouTube dan belki 3 4kez izledim cesaret edemedim yenidogmus bebe bı turlu guven gelmedi o videoyuyu çeken Osman hocanin yanina gittim bide yanında canlı canlı izledim cesaret geldi ama doktor eli bı baska ya ne kadar uygulamayı yapsam da doktor kadar çıkaramadim
(2,616 puan) tarafından
Az önce bizden bir çıktı hey maşallah dedim nasıl rahat etmiş oğlum kıyamam daha küçükler sumkurmeyide bilmiyorlar
(2,475 puan) tarafından
Aynen ya iyi geliyo grip olunca da yapıyorum şimdi delikanlı oldu tipini yediğim de ara ara uyguluyorum
-Reklam-
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Tam 25 aydır kullandığım tek yöntem. Geniz temizlendiği için cok rahat ediyor bebekler.
(2,616 puan) tarafından
Aynen ciğere inmesini önlüyor
(7,118 puan) tarafından
İlk başta insan korkuyor ama cıkanları gorunce ıyı kı dıyor :)
(2,616 puan) tarafından
Aynen ya
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Doğduğundan beri kullaniyorum ilk başlarda acaba canı acıyor mu düşüncesi olmuştu ama onun iyiligi için...
(2,616 puan) tarafından
Onu bende düşündüm ama nefes alamadikca daha kötü oluyordu cesaretimi topladım çok şükür şimdi surekli onu yapıyorum ilaç alsak günde 1 kere eee sonra gene tıkanıyor doktor bunu istediğin kadar kullan dedi o yüzden çok iyi
(7,654 puan) tarafından
Kurtarıcımız ya burun bundan daha kolay acilmaz
(65 puan) tarafından
Ben oglum gripken izotonik kullandim ama izotonik su bitmedi sian gerek yok kullanmiyorum acaba tekrar kullanmam gerektiginde kullanabilirmiyim yani acildiktan sonra su kadar surede kullanilmali diye bir kural varmi?
0 oy
(695 puan) tarafından
Başlarda yapamadm farkli yöntem kulniordm ama simdi hergn yapabiliyorm (:
(2,616 puan) tarafından
Ben önceden damla yapıyordum yöntemi youtubeden görünce güldüm çünkü hiç faydası olmadı öncekinin
tarafından
Tuzlu suyu kendimiz de yapabilir miyiz yoksa eczaneden mi almamız lazım farklı mı oluyor yani. Suya az tuz atıp yapamaz mıyız ki
(695 puan) tarafından
Bir kac yerde yapilabilcegini okumstm ama denemedim
0 oy
(13,015 puan) tarafından
Neymiş o serum fizyolojik değil mi 
(8,926 puan) tarafından
Evet canım aynı şey
0 oy
tarafından
Ya o suyu sıkarken genzine kaçarsa :( bu izotonik su grip ve burun tıkanıklığı için mi kullanılıyor ilerde bebem olacak şimdiden öğreneyim
0 oy
(2,202 puan) tarafından
Dogdugundan beri kullaniyorum disari akmadi hic ama aspiratorle cekiyirum devaminda masallahhh bi kova cikiyo ☺☺☺
0 oy
tarafından
Bn 3 aylik kizima yapiom korkcak bsey yok ki

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 124 göst.
17 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Frezya (686 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 132 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 104 göst.
23 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Tgbtysz (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
7 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hayallhanem (165 puan) tarafından soruldu

379,892 soru

11,372,376 cevap

34,855 kullanıcı

...