0 oy
118 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Dün değil ondan önceki gün ateşlendi kızım. Dün iyiydi ateşi falan çıkmadı. Ama şimdi emzirirken biraz alnı sıcak geldi ölçtüm 36.8 çıktı. Biliyorum ateşli değil şuan ama çıkıcak gibi dolven verdim uyuyo şuan. Oda ısısı yerinde 22 23 derece üzeri çiftti teke düşürdüm. Yorgan falan örtüyüm mü nasıl yapıyım? 9.5 aylık. 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Dedıgın gıbı atesı yok canım. Usutmeyecek ıncelık de bırsey ort üzerine. Kalın olmasın yanı. Zaten sık sık kontrol edersın sen de ona göre hareket et.
tarafından
Ya bu ateş konuaunda çok titriyorum üstüne eşim küçükken havale geçirmiş bi kaç tane hasar bırakmış eşimde. Hala da devam ediyo o hasarlar. O yüzden ödüm kopuyo. Allah korktuklarımıza uğratmasın inşallah.
(7,118 puan) tarafından
Amin. Kıyamam canım benım. Rabbim yavrularımızı korusun.
-Reklam-
0 oy
(765 puan) tarafından
Bol sıvı tüketsin yorgan degilde ince bı battaniye olur sanki 
tarafından
Tamam canım teşekkürler.
0 oy
(2,469 puan) tarafından
Çok normal değil mi ateş bilemedim böyle sınırda ben verince benimmoglumda olan bişi sanirkm düşünce bu sefer.34 kadar.dusuyo ben 37 buçugu görmeden vermeye çekiniyorum
tarafından
Hastaydı zaten. Grip oldu baya burun akıntısı öksürük falanda vardı. Dün yoktu ateşi. Ondan önceki gün ateşliydi. Biraz çıkıcak gibi geldi bana korkuyorum ateşten ben ondan sordum canım.
(2,469 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım ateslenme akşama doğru daha çok oluyor eğer şu vakte kadar çıkmadiysa yani genelde çok çıkmaz yine de kontorl edersin içini ferah tut
tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
Gerekeni yapmışsın kuzu geçmiş olsun
tarafından
Sağol canım.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 162 göst.
3 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (1,753 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
0 oy
3 cevap 62 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Gonulgungor (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
14 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,771 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...